Autor Wątek: Mortal Kombat X  (Przeczytany 99358 razy)

Himiteshu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Remember the dead but fight for the living
    • Zobacz profil
  • Skąd: Lubelskie
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #285 dnia: Maj 27, 2015, 15:49:44 »
1. Kazda postac ma tę "najlepszą" wariację jak Thunder God raiden, Hollywood Cassie, Nimble reptile, Royal Storm Kitana
2. Stamina jest do biegania chociazby i uzywania interactibles na arenie z tego co wiem
3. Wiem że Ermac w wariacji Mystic bodajże jest broken i zabroniony na turniejach, o innych nie wiem

Aremah

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #286 dnia: Maj 27, 2015, 18:57:03 »
1. Kazda postac ma tę "najlepszą" wariację jak Thunder God raiden, Hollywood Cassie, Nimble reptile, Royal Storm Kitana
2. Stamina jest do biegania chociazby i uzywania interactibles na arenie z tego co wiem
3. Wiem że Ermac w wariacji Mystic bodajże jest broken i zabroniony na turniejach, o innych nie wiem
1. Ogólnie tak, ale dodam, że nie każda. Kenshi na przykład waha się między Balanced i Possessed. Scorpion jest dobry zarówno w Inferno jak i Hellfire. Nimble Reptile wcale nie jest taki super wyczesany, bo startup na jego przyspieszeniu czasu jest bardzo długi, a combosy jakie można sklecić czesto nie są lepsze od zwykłych; do tego wariacja z trucizną jest całkiem ok (za to Deceptive to kupa).  Znalazłyby się jeszcze jakieś przykłady, ale nie chce mi się kombinować. :)
2. Jeszcze backdash, cancelowanie teleportów Scorpiona oraz dash-cancelowanie fireballi u tych, którzy mogą.
3. Jeszcze Kitana w wersji Mourning jest często zabroniona, no i Kung Lao się ociera o bana.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #287 dnia: Maj 29, 2015, 10:25:26 »
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2015, 11:18:28 wysłana przez Qjon »

Aremah

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #288 dnia: Maj 29, 2015, 15:28:38 »
https://www.youtube.com/watch?v=oQanrvjqsoM
Strachy na lachy. Zadziałało tylko dlatego, że KL "zginął" od pierwszego stringa, a potem kolejne nie pozwoliły mu upaść.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2015, 15:35:11 wysłana przez Aremah »

Owiec_pl

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Owiec_pl
  • Skąd: Łask
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #289 dnia: Czerwiec 01, 2015, 01:40:26 »
Bez breakera da się w którymś momencie zablokować, albo przerwać cholerne resety Skorpiona Inferno? Przecież można szału dostać...

Aremah

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #290 dnia: Czerwiec 01, 2015, 15:24:04 »
Bez breakera da się w którymś momencie zablokować, albo przerwać cholerne resety Skorpiona Inferno? Przecież można szału dostać...

Reset, jak to reset, ma to do siebie, że można zablokowac, jeśli dobrze zgadniesz. Jeśli w trakcie combosa użył raz miniona i raz harpuna, to wiesz że za moment będzie reset, najczęściej po ostatnim teleporcie. Wtedy blokujesz i modlisz się, że dobrze wybrałeś albo odczytałeś tendencję przeciwnika. Polecam też dwa poniższe klipy; jeszcze nie testowałem przeciwko Scorpionowi, ale sprawdzę wieczorem, czy nie ma luk w stringach 2,1,4 oraz b1,2,f3.

https://www.youtube.com/watch?v=5pMFCw2rNEk
https://www.youtube.com/watch?v=0r30WlPB9xU
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2015, 22:17:23 wysłana przez Aremah »

Owiec_pl

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Owiec_pl
  • Skąd: Łask
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #291 dnia: Czerwiec 01, 2015, 17:48:45 »
Dobrze wiedzieć. Nawet nie pomyślałem o ruchach z armorem. Dzięki!

BEFkO_17

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Skąd: ZST - DBN
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #292 dnia: Czerwiec 10, 2015, 01:00:19 »
No faktycznie Kung Lao parę razy dobrze mną pozamiatał online, a Kitana w wersji Mourning niby dlaczego jest zbanowana jak na moj gust mocno przegiętą postacią jest ten pajac z łukiem bo wali tym czymś z zasięgiem 3/4 ekranu po zablokowaniu tego prawie zero kary oto jeszcze po wybitce walą na pałe cokolwiek a i tak wszystko wchodzi od początku do końca bez problemu praktycznie kazdy hit siedzi wydaje mi się bez wysiłku??

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #293 dnia: Czerwiec 11, 2015, 11:15:17 »
No faktycznie Kung Lao parę razy dobrze mną pozamiatał online, a Kitana w wersji Mourning niby dlaczego jest zbanowana jak na moj gust mocno przegiętą postacią jest ten pajac z łukiem bo wali tym czymś z zasięgiem 3/4 ekranu po zablokowaniu tego prawie zero kary oto jeszcze po wybitce walą na pałe cokolwiek a i tak wszystko wchodzi od początku do końca bez problemu praktycznie kazdy hit siedzi wydaje mi się bez wysiłku??

Kitana jest już naprawiona. Była zbanowana, bo miała w rogu infinita. Kung Jin ma najlepszy neutral jump punch w grze. Dodatkowo ma bardzo dobrą grę 50/50. Generalnie jest karalny na swoich specjalach oraz np. na wybitce (back forward 4).

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #294 dnia: Czerwiec 11, 2015, 12:44:25 »
Ferra/Torr ma lepszy njp.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Himiteshu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Remember the dead but fight for the living
    • Zobacz profil
  • Skąd: Lubelskie
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #295 dnia: Czerwiec 11, 2015, 12:52:14 »
Gra ktoś D'vorą?

Grievous

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #296 dnia: Czerwiec 13, 2015, 22:57:17 »
Siemka, jestem nowy w MKX. Bawiłem się troche Hellfire Scorpionem w practice. Wychodzi mi na to, że run cancel fireballa pozwala na confirmowanie kombosa po b3 (low):
www.youtube.com/watch?v=dsG6DQ7qcFk

Coś podobnego po f3:
www.youtube.com/watch?v=Kw6rOVM10AY

Testowałem póki co tylko w practice z opcją auto bloku.

Po f4 (overhead) nie działa.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #297 dnia: Czerwiec 13, 2015, 23:47:14 »
Fajne.

Grievous

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #298 dnia: Czerwiec 14, 2015, 23:52:19 »
Po przejrzeniu forum testyourmight.com stwierdzam, że nie odkryłem nic nowego. Jak kogoś zainteresowały cancele Scorpiona to polecam ten filmik zrobiony przez ludzi bardziej ogarniętych ode mnie:
https://www.youtube.com/watch?v=uSjDi9SbFZ8

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Mortal Kombat X
« Odpowiedź #299 dnia: Czerwiec 23, 2015, 10:36:46 »
ja próbowałem opanować Quan Chi (Warlock) i powiem że fajnie się nim gra i można nieźle namieszać. Jako że bardziej lubię combosy niż samą rywalizację w MK, pozwoliłem sobie zrobić CMV do tejże postaci. Ci którzy byli na Mistrzostwach Polski mogli zobaczyć mój filmik :)

A o to i on: https://www.youtube.com/watch?v=6bXVaUkBwmo



Never give up no matter how bleak your situation is.