Street Fighter > Street Fighter X Tekken

Dla początkujących i nie tylko !

<< < (3/3)

szostakfm:
Na pewno można sobie dodać jedną klatkę za drugą aktywną (pozostałe klatki aktywne stają się klatkami recovery, a przewaga zawsze jest podawana dla ciosu wchodzącego w pierwszej aktywnej).
A tak naprawdę Dae to weź to sobie sprawdź - masz LP na 3 klatki (łatwy 1f link po bMP,MK), masz crLP na 4 klatki (do posadzenia w pierwszej kolejności), a jak się uda to dalej crMP na 5, MP na 6, crMK na 7... Ale zacznij od tego crLP - bba, zacznij od samego LP po CADCu nawet.

Dae:
W sumie to były dwa pytania - w tym pierwszym chodziło mi o okienko na late cancel. Ok, czyli z tego wynika że cancel idzie po pierwszej aktywnej klatce - w sumie tak jak myślałem  -nie potrzebnie pytałem - jasne że nie scancelujemy ciosu przed trafieniem. Zakładam że late cancel najpóźniej idzie w ostatniej aktywnej - no bo chyba nie da się cancelować w recovery  :psyduck:

@szostak
Co do CADC to zaraz po tym jak napisałem wpadłem żeby to sprawdzić właśnie z wolniejszymi normalami bo b+mp mk na trafieniu.
Na bank jest zysk bo LP siedzi tam dużo łatwiej niż bez tego CADC.

EDIT
@TasTer
A pytałem bo lofciam frejm daty.
I może się jakiegoś infinita znajdzie czy cuś...

szostakfm:
Skąd masz info, że hcb+K można cancelować od 5 klatki? Właśnie sobie potestowałem i podejrzanie łatwo weszło mi crMP po b+MP, MK CADC.

Dae:
łatwe cr.mp by się zgadzało dokładnie z tym co pisałem - bo był by to 2f link - jeśli da się posadzić st.mp a nie da się posadzić cr.mk to moja teoria będzie w 100% potwierdzona :P

EDIT: zaraz sam włączę - ale moje opanowanie sticka jeszcze nie jest na tyle dobre i pewnie się pomęczę - jeśli komuś uda się to sprawdzić wcześniej będę zobowiązany :D

szostakfm:
Da się posadzić crMK, stMK mi nie wychodzi na razie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej