Autor Wątek: Projekt filmowy  (Przeczytany 2130 razy)

Slide

  • Gość
Projekt filmowy
« dnia: Marzec 01, 2010, 07:39:19 »
Kiedyś była mowa o nakręceniu filmiku ze Street Fightera 4 pomyślałem sobie, że fajnie by było wznowić te plany. Wiadomo wyjdzie SSF4 i może przez taki filmik nakręcilibyśmy nowych graczy bo zobaczyliby że w światku polskiego ulicznego wojownika coś się dzieje. Co sądzicie o tym pomyśle?

Crono

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Poznań Dojo
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Crono86
  • PSN ID: CronoPL
  • Skąd: Poznań
Odp: Projekt filmowy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2010, 11:03:00 »
Dzieki możliwosci nagrywania walk in-game stwarza to nam wiele możliwosci.

Osobiscie zawsze wolałem filmiki z ciekawych returnów lub mega akcji z realnych walk ale combo movie made in practice mode też daje rade  ;)

p.s Na przykład możemy nagrać wszystkie walki z turnieju otwarcia SSFIV i zrobić z tego ciekawa kompilacje z najlepszymi akcjami :)

Slide

  • Gość
Odp: Projekt filmowy
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2010, 14:45:37 »
Dzieki możliwosci nagrywania walk in-game stwarza to nam wiele możliwosci.

Osobiscie zawsze wolałem filmiki z ciekawych returnów lub mega akcji z realnych walk ale combo movie made in practice mode też daje rade  ;)

p.s Na przykład możemy nagrać wszystkie walki z turnieju otwarcia SSFIV i zrobić z tego ciekawa kompilacje z najlepszymi akcjami :)

Chyba muszę z Tobą zgodzić. Lepszy będzie filmik z akcjami z walk niż combo movie. Zwłaszcza jeżeli ma to przyciągnąć potencjalnych graczy. Combo movie nie przyciągnie tak jak rzeczywiste walki polaków. Ja mogę wstępnie powiedzieć, że prawdopodobnie będę miał dostęp do kamery HD.

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Projekt filmowy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 19, 2010, 09:05:17 »
Co do dostępu do kamery HD to już jest raczej pewne Slide ;], ale tak po 25 kwietnia z tego co wiem kamerzysta będzie miał czas ;]