Społeczność > Rozgrywki online

Czat na PSN - umów się na pojedynek online

(1/7) > >>

Di:
Chcesz zagrać online na PS3 ale nie wiesz, kto jeszcze jest chętny na rozgrywkę? Wejdź na czat backdash i znajdź przeciwnika!

Aby zapisać się do czata (wystarczy to zrobić za pierwszym razem - potem będzie on widoczny w liście czatów), należy wysłać zaproszenie do listy znajomych do użytkownika PolishPanda (mój PSN ID), a w treści zaproszenia napisać, że chodzi o możliwość korzystania z czata.

JuniOr_TLT:
Świetny pomysł, za czasów nSportu założyłem coś takiego z myślą o t6. Nawet sporo osób zebrałem ^^ Wreszcie da się pogadać z ludźmi. A może ma ktoś wolne PS3 na którym mógł by założyć voice_chat?? :P

Guardian:

--- Cytat: JuniOr_TLT w Styczeń 04, 2010, 23:05:50 ---Świetny pomysł, za czasów nSportu założyłem coś takiego z myślą o t6. Nawet sporo osób zebrałem ^^ Wreszcie da się pogadać z ludźmi. A może ma ktoś wolne PS3 na którym mógł by założyć voice_chat?? :P

--- Koniec cytatu ---

Blondi ja cię przepraszam ale chat Tekken6PL to ja założyłem :P

Dadrot:
Guardian weź mnie zaproś, mój psn id masz w nicku.

JuniOr_TLT:

--- Cytat: Guardian w Styczeń 05, 2010, 22:29:28 ---
--- Cytat: JuniOr_TLT w Styczeń 04, 2010, 23:05:50 ---Świetny pomysł, za czasów nSportu założyłem coś takiego z myślą o t6. Nawet sporo osób zebrałem ^^ Wreszcie da się pogadać z ludźmi. A może ma ktoś wolne PS3 na którym mógł by założyć voice_chat?? :P

--- Koniec cytatu ---

Blondi ja cię przepraszam ale chat Tekken6PL to ja założyłem :P

--- Koniec cytatu ---

Ale chat nSportsT6 ja założyłem :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej