Autor Wątek: Jesteś nowy? Przedstaw się :)  (Przeczytany 49708 razy)

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 28, 2011, 09:25:41 »
Yup, zakumałem niedawno, dzięki ;)
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

yeonpyeong

  • Gość
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 03, 2011, 20:56:30 »
witam! na imię mi grześ i jestem z yeonpyeong

Punkstyler

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Punkstyler
  • Skąd: Warszawa
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 22, 2011, 17:03:14 »
Witam wszystkich. Od lat gram w bijatyki, ale ostatnia reaktywacja gatunku 2D sprawiła, że dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. Pzdr.

True_Mumin

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • #TylkoTekken
    • Zobacz profil
  • Gamertag: N/A
  • Skąd: Łódź
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 22, 2011, 22:55:51 »
O wow, jednak jest temat introdukcyjny dla noobów! Przepraszam, nie sprawdziłem...

No, tak. Kłaniam się, Mumin jestem! Albo Michał, jak kto lubi. Obijam wirtualne mordy już od czasów Tekkena 3, i wciąż mi się to nie znudziło. Nie ukrywam, że dopiero SF4 rozbudził we mnie w pełni pasję, teraz już jestem nerdem na całego. ;) Ostatnio najchętniej i najczęściej pocinam w BlazBlue, a i Mortal mi się po świętach pojawi, w którego grać będę do upadłego.

Pozdro i respect, let's keep the community going! :D
Wakeup ex shoryu everyday :kapparyu:

pzdr dla kumatych ; )))))))

sabishii_hato

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: hato1989
  • Skąd: Vava
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 23, 2011, 00:10:29 »
Nie PO świętach, ino już się pojawił! Tylko Ciebie wygnało z Wawy : P

Hello!
Jestem Mateusz, zwany raczej hato, zdarza mi się współlokatorzyć z wyżej przedstawionym Muminem.
W mordobicia gram od czasów pierwszego Golden Axe, Mortala 1 i Cadillaców na automatach. Moje favy to SSF4, BlazBlue i nowy Mortal (wystarczył jeden dzień, żeby się zakochać :D )

Speardalaj

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bohater outsiderów
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Speardalaj
  • Skąd: Złocieniec
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 07, 2011, 01:05:47 »
Cześć, jako iż nowe MK mnie zaczęło rajcować to postanowiłem się tu zarejestrować, moze poznam jakiś ludzi do gry ;> Postaram się byc aktywny

Ogólnie w bitki nigdy nie zagrywałem sie powaznie, gralem tylko tak okazyjnie .. w niektore tylko zdazało mi sie cos poogarniac przykladem jest SSFIV i TK, zreszta do tej pory w to pykamy ;> Aa no tak, Dawid

hang

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Wisielec1234
  • Skąd: Szczecin
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 24, 2011, 21:32:44 »
Witam, z racji tego iz dzieki SSF4 i MK9 przezywam 2 młodość młócąc z kumplami przy piwku, postanowiłem się zarejestrować :)

Zasuwałem wcześniej na automatach w MK 1,2,3,4 Trochę w VF2, Soul Blade'a oraz w DOA 2,3,4 :)

Arqon

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • [Lubie placki!]
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa - Ochota
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 02, 2011, 10:21:02 »
Dżem dobry :)

Mam na imię Darek, mieszkam w Warszawie (dokładniej na Ochocie). Moja przygoda z mordoklepankami zaczęła się na automatach (MK 2, Tekken, VF), potem w 95 uraczyłem się szarakiem, potem przyszła pora na PS2, jednak z powodu tego że nie było z kim, to zazwyczaj ograniczało się to jedynie do normalnego zwykłego "pogrania". Od kilku lat jestem szczęśliwym (?) posiadaczem chlebaka, jednak przez World of Warcraft nie miałem możliwości pogrania gdyż pochłaniał całe moje zasoby czasu wolnego ;) Obecnie poszedł lekko w odstawkę i ponownie jak za dawnych lat zacząłem łupać na konsolce. Nowy MK sprawił że poczułem to coś czego nie czułem już od dawien dawna. Stety lub niestety z mojego środowiska mało kto jest fanem giercowania bardziej "pr0" (wyrośli, a może tak naprawdę nigdy nie lubili tego o_O ?) i zazwyczaj są to gracze niedzielni którzy jednak nie lubią masterować czegokolwiek :/ A nie ukrywam że właśnie giercowanie z piwkiem i kumplem który siedzi obok na kanapie sprawia większy fun niż potyczki online.

To chyba tyle, w miarę możliwości postaram się zaglądać i być aktywny ;)

Pzdr

bsurma

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stoned Minimum Professor
    • Zobacz profil
  • PSN ID: gggyb
  • Skąd: Kielce
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 01, 2011, 18:27:57 »
Hej wszystkim! Najpierw krótko: Bartek - Kielce - na poważnie jedynie Jin, Asuka, Nina i Paul, a tak to 40% rostera. (Jin jest postacią szczególnie niedocenianą T_T pierwsza miłość)

Bardzo możliwe, że mordobicia to mój ulubiony gatunek gier.

Lać gęby oczywiście zacząłem w T3 (jak większość tutaj zgromadzonych), a głębiej tajniki gry dopiero zacząłem poznawać w T5: DR, a jeszcze głębiej w T6. :)
Oprócz tego grałem w Soul Calibura, a ostatnio kupiłem i SSF4, i MK9. Obie gry są rewelacyjne :) Każda z tych bijatyk oraz Tekken mają swój charakter i nietypową głębię.

Cóż więcej... oprócz gier pasjonuję się muzyką (każdy gatunek) oraz jej tworzeniem, sportem, i średnio motoryzacją.

To tyle. :)

P.S. Czekam ze zniecierpliwieniem na powrót matuli Kazamy, Jinpachiego z krwi i kości (ten w T5: DR miał może z 60-70 komend) i True Ogre'a w TTT2. Chciałbym też Kunimitsu, ale nie można mieć wszystkiego, hehe.


Najlepszy w przegrywaniu na żyletkach evr.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #114 dnia: Wrzesień 01, 2011, 19:14:10 »
"bring back Kunimitsu".

Już Cię lubię ;-)

 Jesteśmy z jednego miasta w takim razie (tzn. to moje rodzinne miasto, mieszkam na stałe we Wrocławiu).


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Yondi444

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kielce
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #115 dnia: Wrzesień 03, 2011, 15:56:35 »
Witam wszystkich :) Rutyną rozpocznę: Patryk - Kielce - na poważnie (jeśli można to tak nazwać) to na razie Baek. Rozpoczynam też grę Miguelem. Pierwszą częścią Tekkena jaką grałem była 3 część serii. Na poważnie rozpocząłem grę dopiero w najnowszej odsłonie, dlatego na razie mój gameplay kuleje. Jestem bardzo zdeterminowany, chętny na PvP jeśli ktoś też ma ochotę.
Mam nadzieję że będę tutaj dużo spędzał czasu.
Pozdrawiam wszystkich członków forum :)

Kodeina

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Skąd: Wonderland
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #116 dnia: Wrzesień 12, 2011, 21:41:36 »
Greeting and salutations!
Co można powiedzieć o mnie: Jak każdy zauważyć może, używam nicku Kodeina.
Grywam w GG, bardziej hobbystycznie niż turniejowo, ale lubię analizować technikę i budowę gry.
Nie jestem bezpośrednią specjalistką w dziedzinie i nie zdarza mi się błyszczeć na turniejach, więc nie za bardzo mam co o sobie opowiadać, zapewne w bezpośredniej konwersacji potrzebne informacje "wyjdą." jakby co.

Scalpel

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z Rivi
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #117 dnia: Wrzesień 12, 2011, 22:18:25 »
Witam wszystkich forumowiczów. widzę po wpisie mojej poprzedniczki dziś jest dzień GG, bo w właśnie w tą bijatykę pogrywam dla rozrywki, choć kto wie może kiedyś polubię jeszcze jakąś inną serię.

Misiok

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #118 dnia: Grudzień 21, 2011, 18:38:20 »
Uh hi? Przedstawiam sie, Misiok normalnie, Misiokus na PSN'ie. Historia moja taka - kupilem wczoraj Strit Fajtera i dostalem lomot od jednego z Waszych wyjadaczy, kazal mi tutaj sie zameldowac, to sie melduje. Planuje stac sie lepszym w tej chorej grze :P

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 21, 2011, 21:22:38 »
cześć
od kogo dostales łomot? jaka platforma?
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war