Tekken > Tekken 6 / BR

Zmiany

(1/13) > >>

Dadrot:
Witam,

Jeśli namco miałoby wypuścić patcha balansującego, jakie (realne) zmiany chcielibyście zaproponować dla postaci, którymi gracie? Ja chciałbym tylko dwie rzeczy dla Bryana, sami oceńcie:

* B+1 juggles on HIT, tak jak w T5.0; biorąc pod uwagę różne rzeczy w tym tekkenie uważam, że nie było by to overpowered, cios ma 20 frames i poprawiłoby to whiff punishment wolniejszych ciosów z dystansu Bryana.
* fb2 nowa notacja, powiedzmy db1; zmiana ta pozwoliłaby efektywniej wykorzystywać ten cios jako punisher ponieważ wychodziłby o 1-2 klatki wcześniej, czyli faktycznie 14~15 klatek bez buforowania.

Proszę wypowiadajcie się śmiało, nie mówię o drastycznych zmianach jak zupełnie nowe ciosy,animacje czy nawet postacie :) Chodzi mi o w miarę realne i nie overpowered zmiany dla postaci które znacie najlepiej. Też oczywiście nie wchodzi w grę zmiana typu "across the board".

Hejt:
Zmiana fb2 na db1 sprawiłaby że taunt-JU byłoby MEGA proste, więc absolutnie nie. ;]

Ja listę rzeczy którą chciałbym zmienić w Jacku wrzucę później.

CheeseOfTheDay:
B+1 bryana juggle na hita. -15 na bloku.

EWGF kazia - zamiast tego powinni dac jego starego 13klatkowego wgf'a trafiającego na mid.

Taunt xiajki znowu trafiający i powinien byc nieblokowalny + 16 na trafieniu zeby można było juggle sobie wsadzić.

Talon hwo robiony jako d/f+3

Nevan:
To Talon byłby teraz lewą nogą?

Poproszę łokieć Anny na mid wybijający na zwykłym trafieniu.

CheeseOfTheDay:
No lewą, prawy byłby starą metodą dla bardziej ambitnych;].


Czyli co, robimy liste, wysyłamy do namko i czekamy na zmiany.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej