Mortal Kombat > Mortal Kombat 9

Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9

<< < (2/289) > >>

Hejt:

--- Cytat: Patosław w Grudzień 12, 2010, 18:21:40 ---Latający śmigłowiec zawsze jest mile widziany w bijatyce

--- Koniec cytatu ---

...w każdej grze. Ostatnim bossem zawsze powinien być EVIL CHOPPA.
(Kudos dla Dadrota, on mnie oświecił, podając przykłady)

Księżyc:
Moim zdaniem jako exclusive na 360 najlepiej pasowałby jakiś bohater serii L4D, np. Tank. >:D

Gargooletz:
http://shoryuken.com/content/mortal-kombat-will-enter-retail-arena-standard-special-editions-2748/

Wygląda na to, że żadnych exclusivów na x'a nie będzie. Dostaniemy za to figuraski i sticka do droższych edycji. Dodatkowe stroje, dodatkowe fatale, dodatkowe areny, dodatkowe postacie! Hurra! Pewnie gra z całym dlc będzie kosztowała tyle co 3 tytuły xP

Paradoksalnie oryginalne stroje są płatne, więc to co większość osób chciałaby zobaczyć w tym 'powrocie do klasyki' będzie wymagało dodatkowej gotówki. Heh. Dobry plan - zrobimy gównianego Reptile'a i wszyscy będą musieli dopłacić xP

Hiryu:
Stroje to ja rozumiem, ale fatality? Mam nadzieję, że będzie się je dało jakoś odblokować, bo trochę się devom zaczyna przewracać z tymi DLC.

Gargooletz:
Ciekawe, czy w ogóle te fatale eksluzywne dla sklepów zamienią się w dlc, czy człowiek musi wybierać jaką postać lubi. Tragedia z tymi wszystkimi nakładkami. Poprzednie mortale były jakie były, ale miały pełno dodatkowych trybów, a teraz za tak integralną część gry jak fatale każą płacić :\

EDIT

Dłuższa wersja zajawki z Kratosem

EDIT2

Foty różnych wersji gry (stick, figurka itd.)




Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej