Hyde Park > Inne serwisy

Realm Online

(1/3) > >>

Di:
http://www.realm-online.pl/




--- Cytuj ---Realm Online to gamingowy portal społecznościowy skupiający się na promowaniu indywidualności w świecie gier video.
--- Koniec cytatu ---

Twórcami portalu są iCe i Duncan, których być może część z Was pamięta z serwisu Tribute 2, który działał na naszej scenie kilka lat temu.

Obecnie trwają zamknięte beta-testy, ale wkrótce grono użytkowników powinno się powiększyć :)

ZajmaN:
No ale co tam będzie ? Zamknięte beta testy :O JA tam nie kojarzę tribute 2 , możesz przybliżyć co to ?

Di:
Serwis Tribute 2 działał bodaj do 2006 roku. Początkowo obejmował tematykę tekkenową (wtedy nie wchodziłem tam), ale potem skupił się na Soul Caliburze.

Obecnie na Realm trwają betatesty, ale niedługo portal zostanie otwarty dla wszystkich i będziemy mieli interesujące centrum społecznościowe dla graczy :)

Ring:
Ten portal nie miał być udostępniony jakieś półtora roku temu?

Tribute 2 było fajne. Pamiętam jeszcze ten chaos z hostowaniem plików i problem z miesięcznym transferem przez który forum przestawało działać :P

Di:

--- Cytat: Ring w Listopad 07, 2010, 19:19:32 ---Ten portal nie miał być udostępniony jakieś półtora roku temu?
--- Koniec cytatu ---
Rok temu ;) Były jednak jakieś problemy, ale w tym czasie dużo się zmieniło i portal poszedł do przodu :) Z tego, co iCe mi dzisiaj powiedziała, otwarcie nastąpi już niedługo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej