Hyde Park > Inne serwisy

Beta Pad Portal

(1/8) > >>

Kris:
Sporo czasu minęło od komunikowania, że coś się kroi. Niestety przez utratę pracy i poszukiwanie nowej, wiele czynności związanych z Projektem P. zostało wstrzymanych. Na szczęście w tym roku w miarę możliwości udało się kopnąć wszystko do przodu. Strona będzie na bieżąco ulepszana i z czasem ulegnie całkowitej zmianie. Oddaje Wam wersję beta, gdyż nie chciałem już dłużej zwlekać, a tym bardziej po jeszcze dłuższym oczekiwaniu wszystko zaniechać. Mam nadzieję, że będziecie nas odwiedzać. Im więcej odwiedzin tym więcej atrakcji. Zapraszam do odwiedzin. Jeśli zauważycie błędy itp informujcie tu lub na PW.

www.padportal.net.pl

Konto FB

https://www.facebook.com/pages/Pad-Portal/374633554207

sla:
Czyli kolejny portal z newsami, zapowiedziami, recenzjami itp.? Czy macie jakiegoś asa w rękawie, który będzie was wyróżniał na tle całej reszty?

Kris:
newsy, recenzje, zapowiedzi będą się pojawiać, ale nie chcemy by stanowiły trzon treści. Już prędzej skupimy się na felietonach i większym kontakcie ze społecznością. Asy są, ale o nich w swoim czasie. Z upływem czasu mamy nadzieję, że wszystkie zaplanowane atrakcje wcielimy w życie.

Snake:
Przez sekundę miałem wrażenie, że jestem na gamespocie. ;d

TeeVar:
Nie tylko ty, bardzo przypomina starego gamespota.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej