Hyde Park > League of Legends

Tryndamere

(1/2) > >>

nerobianco:
Czy ja nagle absolutnie straciłem skill czy jak ? Od kilku dni ciągle trafiają  mi się w teamie perełki typu Ashe 1/10/3 ; Xin 3/15/6 oraz inni tego typu. Ofc napinki oraz wyzywanie od "nobów" również obecne.

Ps. Mówcie co chcecie. Na Trynda nie da się grać.

Hejt:
Da się, i to łatwo. Nie dać się sfarmić, to po pierwsze, a po drugie - CC + exhaust.

EDIT: A, no i zapomniałem o Trynda hard-counterze... CAPTAIN TEEMO ON DUTY. :D

nerobianco:
Ale jeżeli Tryn nie jest na mojej linii to nie za bardzo mogę zadziałać. Durne sytuacje typu tryn + jego pro ulti wycina mi połowę drużyny, druga połowa zaczyna wiać gdzie tylko się da. TRYNDAMERE WINS ! FLAWLESS VICTORY

Na backdoory podczas 3v3 przy pomocy jego super półobrotu  też nie za wiele mogę zrobić.

KO.Mastah:
Oprócz tego co napisał Hate to (jeśli grasz jakimś magiem) polecam Zhonya's Hourglass +  Frozen Heart vs Trynd

Hejt:
Nero, jeżeli aż tak nienawidzisz Tryndy to zacznij grać Teemo z exhaustem. Poważnie, to jest hard-counter. Wpada w Ciebie -> Blind -> Exhaust -> Blind, po endless rage dobija go poison lub wpada w grzyba. A jak coś pójdzie nie tak to spierdala się przed nim też nienajgorzej z move quickiem, tylko trzeba wiedzieć kiedy go odpalić. No i najlepiej nie odwracać się od niego przez chwilę jak w Ciebie wpadnie, większość Tryndów nawet nie patrzy czy przeciwnik jest plecami tylko odruchowo wrzuca E -> W.

Also, Thornmail. Trynd naprawde nie jest aż tak niekontrowalny, są gorsze postaci.

EDIT: Wydzieliłem temat. Mogę wrzucić później runy, build i jungle route dla Trynda, jeżeli ktoś jest zainteresowany.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej