Autor Wątek: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja  (Przeczytany 23462 razy)

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 24, 2011, 14:11:49 »
Kiedyś, dawno temu jak był turniej Tekkena 5: DR został zakończony w połowie i wszyscy którzy przybyli na turniej zostali zniechęceni ale jakimś sposobem dalej grają.
Więc nie przesadzaj, a co do grania na LCD to jedno stanowisko na początku było podłączone do monitora LCD i grał na nim Tejotl z Hiryu jeśli dobrze pamiętam, nie wiem czemu ale później konsole ktoś przeniósł na telewizor CRT...

Masz racje, ja zasugerowałem Hiriu i Tejot'owi aby przenieśli się na jakiś telewizor CRT , dlatego że mając w pamięci doświadczenie z poprzedniego AOT i marudzenie Szypera na to że niektóre walki grał na CRT a pozostałe LCD, narzekał na to że gra na sprzęcie LCD powodowała że gra chodziła o 10 klatek  szybciej od CRT. Bojąc się o szybkość gry postanowiłem że lepiej jest podłączyć same crt aby szybkosc była równa na wszystkich crt.

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 24, 2011, 14:17:54 »
A to ty przeniosłeś tą konsolę ;)
Z tego co zauważyłem to nie zależnie jak byłoby z organizacją to i tak zawsze jest coś nie tak... Ciekawe jak by narzekali jakby jednak jeden LCD był dla nich zostawiony.

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 24, 2011, 14:18:47 »
Lagi były na tym LCD w DE, bo mi Ultra na pałę nie wychodziła :(

Slide

  • Gość
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 24, 2011, 14:21:14 »
Lagi były na tym LCD w DE, bo mi Ultra na pałę nie wychodziła :(

Di po tym turnieju jesteś moim bogiem :D jeszcze tak efektywnej gry na pałę w życiu nie widziałem :D gratulacje :D

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 24, 2011, 14:36:32 »
... i tak długich pronnnnnndów, zapomniałeś dodać:)

Wogóle, gratsy dla podium, dla Madda w szczególności!

Slide

  • Gość
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 24, 2011, 15:12:59 »
Usunąłem posty związane z kłótnią o konto na psn Madjarwala. Rozumiem twój wkurw, ale prawda jest taka, że na chwilę obecną nie masz mocnych dowodów na potwierdzenie tego co mówisz. Proponuję przenieść rozmowę na PW osobom zainteresowanym.

MaDJaRwAL

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: MaDJaRwAL_PL
  • Skąd: sosnowiec
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 24, 2011, 15:19:43 »
Kogo szanuje zwracam sie grzecznie.Ci co mnie znaja wiedza o tym.Nie ma problemu.Znam Tasa GKSA i Fazze osobiscie.A ja mam uzasadnione powody.To dziwny zbieg okolicznosci ze podczas gdy GKS byl online gdzie sprawdzalem na stronie PSN moje skradzione konto tez bylo online.Pozostaje jeszcze zwrocic sie so dzialu SONY POLAND.Tam dojda po adresie MAC konsoli.Tak jak mi to wszyscy doradzali.Zreszta niektorzy ciezko pracuja maja rodziny i zeby kupic cos poswiecaja sie.Nie byl bys wkurwiony jak by ci ktos inny albo ja takie rzeczy odjebal?Wyjasnij sprawe z GKS TASEM i FAZZA.Bo tylko wy mieliscie dostep do mojego konta!!!


Uploaded with ImageShack.us

Slide

  • Gość
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 24, 2011, 15:32:13 »
Kogo szanuje zwracam sie grzecznie.Ci co mnie znaja wiedza o tym.Nie ma problemu.Znam Tasa GKSA i Fazze osobiscie.A ja mam uzasadnione powody.To dziwny zbieg okolicznosci ze podczas gdy GKS byl online gdzie sprawdzalem na stronie PSN moje skradzione konto tez bylo online.Pozostaje jeszcze zwrocic sie so dzialu SONY POLAND.Tam dojda po adresie MAC konsoli.Tak jak mi to wszyscy doradzali.Zreszta niektorzy ciezko pracuja maja rodziny i zeby kupic cos poswiecaja sie.Nie byl bys wk**wiony jak by ci ktos inny albo ja takie rzeczy odjebal?Wyjasnij sprawe z GKS TASEM i FAZZA.Bo tylko wy mieliscie dostep do mojego konta!!!

Madjarwal rozumiem Cię bardzo dobrze, ale to jest forum publiczne i nie pozwolę na oskarżanie kogoś bez dowodu. Forma Twoich postów jest obraźliwa i nie związana z tematem, dlatego została usunięta. Chciałbym żebyś wyjaśnił sprawę dla własnego spokoju, ale wydaje mi się, że w obecnej sytuacji będzie ciężko.

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 24, 2011, 15:39:01 »
@Szos
Lepsze czasy - HPS najszybciej.
Zobaczę po HPS czy pojadę na bursę.
LBP2 wyszło... więc tym bardziej no tajm będzie.

Z drugiej strony zamierzam jeszcze zrobić coś związanego z serią SF ale... zobaczycie z czasem :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2011, 15:45:10 wysłana przez TasTer »

Żyleta

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Skąd: d
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 24, 2011, 16:49:48 »
ja nie gram dla kasy, ale zasad się nie zmienia na miejscu a jak telewizor działa w 50 hz to oznacza slow motion i takie telewizory nie idą z pro graniem . Nie uczcie się na błędach weźcie przykład za granicy  gdzie każda ważna gra jest rozgrywana bez czucia oddechu na plecach innych ziomków. Nawet jak był rozgrywany turniej tekkena to wszyscy na siebie powłazili ludzie 2m od graczy, nawet wasz kochany organizator Big Boy mi zasłonił finałową walkę jak grałem w teamie sf4 LOL  gratuluje. A co do zgłaszania problemów na turnieju, to byłem zbyt zmęczony. Jak przyszedłem na turniej o godzinie 10 00 to do godziny 22 00 musiałem ślęczeć jak zostanie rozegrany turniej między 16 osobami świetnie i tak nie został LOL ja nie jestem na nikogo zły, to takie rady żeby następny turniej został rozegrany z uwzględnieniem ich. Tym razem nie pojadę na turniej gdzie będzie tekken rozgrywany razem ze streetem nie ma bata

Slide

  • Gość
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 24, 2011, 16:57:55 »
ja nie gram dla kasy

Co do mojego postu to może źle powiedziałem o Twoim znajomym, ale fajnie by było gdyby kiedyś w PL grało się o poważną kasę w SyFa ;) tak czy siak na razie nie da się grać o kasę, bo nei ma możliwości.

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 24, 2011, 17:59:20 »
zasad się nie zmienia na miejscu
Jak przyszedłem na turniej o godzinie 10 00 to do godziny 22 00 musiałem ślęczeć jak zostanie rozegrany turniej między 16 osobami świetnie i tak nie został
Czy dobrze rozumiem, że wolałbyś - zgodnie z zasadami - rozegrać pełne TOP8 w niedzielę?
a jak telewizor działa w 50 hz to oznacza slow motion
Chyba nie rozumiem. Możesz rozwinąć albo doprecyzować?
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 24, 2011, 22:34:38 »
oo jaaaa p***d..le właśnie obejrzałem wywiad z Maddem :D :D :D

Hit sezonu :D

Marek jako komentator też dał radę :D :D dobrze że Syf to gra dla dużych chłopców bo ocenzurowaliby całego streama :D :D

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 24, 2011, 23:04:06 »
Wiadomo, że streama oglądali sami swoi i komentarz mógł być właśnie taki przaśny i stronniczy xP

Ale następnym razem musicie więcej hype podkręcać!

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 25, 2011, 00:10:25 »
troszkę za mało osób chyba było

sorki Tas ale wyglądałeś jakbyś zadawał pytania za karę :D :D