Autor Wątek: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja  (Przeczytany 23214 razy)

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 24, 2011, 00:51:11 »
no ale co się tutaj takiego wydarzyło bo ciągle nic nie widzę.....?!

dostałeś gratulejszyn, czego chcieć więcej ? :)

generalnie potwierdziłeś tylko to, co twierdziłem od dawna w przypadku SF4, czyli że online jest na tyle dobry, że można się nauczyć świetnie grać. Zresztą już Gamerbee był tego świetnym przykładem.

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 24, 2011, 06:56:45 »
Jestem wielce zawiedziony po powrocie z turnieju, z racji tego że organizacja była do dupy,i jak można było się spodziewać ,powstały wałki z nagrodami i kasą.
Płaci człowiek pieniądze żeby coś wygrać a ludzie robią sobie z Ciebie żarty.Dosłownie.
Graliśmy w teamówkach z Żyletą i Mańkiem o 2 miejsce które uczciwie sobie wywalczyliśmy,a jak już przyszło do rozdania pieniędzy to zaczęli wymyślać jak Tu cię zrobić w ch.ja.Nagrody pieniężne miały być do 3 miejsca,i zaraz tłumaczenie się zaczęło że za mało osób,przyszło i niestety jest jak jest...
Powiem tak..Gówno mnie to obchodzi kto był a kogo nie było,turniej został rozegrany i każdy powinien dostać co do niego należy.A tutaj sobie nagle wymyślili że nagrody otrzymają tylko Ci co wygrali 1 miejsce.Tak jest zawsze zmiany zasad w trakcie jak coś nie wypala.To zapytałem Się Tokiza czy można podzielić te nagrody równo między wszystkich,tak by każdy był zadowolony,a on mi że nie...Myślałem w tym momencie że go rozbiorę do naga i powieszę za jaja na suficie.Ludzie jak nie umiecie organizować turniejów to nie róbcie tego wcale,to był turniej z nastawieniem na tekkena,SF był poboczny,tak jakby nie potrzebny.Nie moja wina że tak mało jest dobrych polaków w SF,można ich na palcach jednej ręki policzyć,mimo to i tak na takim turnieju,siedzi człowiek,męczy ,zmaga i nawet nikt Ci za to nie podziękuje.Następnym razem róbcie sobie tylko tego swojego ukochanego tekkena,a nie ludziom dupe zawracacie.Przyjedzie ktoś z daleka,w kijową pogodę do tego,wygra chociaż 2 miejsce.I nie dostanie nawet ch.ja na patyku,bo jakiś cieć sobie na biegu wymyślił że tylko 1 miejsca otrzymują nagrody,na stronie tutaj było wyraźnie podane co jest za które miejsce,jak dla mnie to oszustwo.Wstyd ludzie straszny.Sprawy organizacyjne mają być wiadome kilka dni przed,a nie potem że czegoś zabrakło,albo wyszło inaczej.Pozdrawiam chłopaków na scenie SSF4,trzymajcie dalej taki poziom:)
A organizatorów nie pozdrawiam,bo zasłużyli co najwyżej żeby w morde dostać tylko.


Dobra typie słuchaj... zakładaliśmy że w turnieju wystąpi choć z 10 teamów, i dlatego wstępnie ogłosiliśmy że za 1sze trzy miejsca będą kasa i nagrody ale jak się okazało że na SBO zapisały sie 3 czy 4ry teamy to ciężko było by rozdzielić i tak niedużą pólę z wpisowego na trzy bo równie dobrze można by im je oddać, do tego krzykaczu muszę się przyznać z załogą turnieju do małego błędu jaki nastąpił ....
W niedziele byliśmy tak padnięci już że nie dopilnowaliśmy wręczenia nagród należycie i zapomnieliśmy dać za czołowe miejsca w turnieju singla limitowanej edycji BlazeBlue i za dalsze miejsca UFC (wyślemy pocztą tylko apeluję o cierpliwość i kontakt zwycięsców turnieju na PM i przepraszam....nasza wina
Tomek gg 9651520

co do SBO w SF to nie oczekuj ze cenne nagrody dostaną najlepsze 3 teamy z czterech... frekwencja zawiodła,,,,,,,
początkowo zakładaliśy że damy zwycięskiej drużynie  pady PS3 ale przerzuciliśmy je na sbo tekkena( 14 drużyn) bo tam rywalizacja była większa....

Za kasę z wpisowego TLT zakupiło darmowe napoje, taśmy do przedzielania stanowisk, kubki,auta sprzęt transportujące.. itp. na miejscu zamawiałem obiady dla ludzi na wypadek gdyby głodni byli...... itp. to że graliście na CRT wynikało tylko z tego że baliśmy się o zmianę tempa gry (nietrafne linki) gdy przesiadamy się naprzemian z LCD na CRT ....w tekkenie taka zmiana występuję i gra zwalnia, dlatego kineskopy jednego rodzaju były...

niech tacy ludzie nie wyciągają pochopnych wniosków...
za wszystko przepraszamy i czekam na sugestie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2011, 07:24:10 wysłana przez Velurian_TLT »

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:01:59 »
za wszystko przepraszamy i czekam na sugestie
Sugeruję dodać zapis w regulaminie odnośnie frekwencji, np. miejsca nagradzane w zależności od liczby uczestników/teamów:
poniżej 5: 1
między 5 a 9: 2
powyżej 9: 3
Ewentualnie można umieścić stwierdzenie, że w zależności od frekwencji organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany podziału nagród.

Rozumiem, że turniej SSF4 był turniejem dodatkowym, jednak uważam, że drużynówka mogła zostać przeprowadzona trochę lepiej:
- miejsce w kącie obok głośnika transmitującego "dość" głośno komentarz na żywo z TOP8 Tekkena 6, a jednocześnie z dużą sceną z drugiej strony, nie było najszczęśliwsze (swoją drogą mam wrażenie, że finały Tekkena można bylo oglądać tylko stojąc na podwyższeniu albo z boku sceny - no i przez streama, oczywiście - co tylko wzmagało tłok przy SSF4 SBO)
- turniej prowadził się sam, co sprawdziło się poprzedniego dnia w singlach (z pomocą TasTera przebieg był sprawny i bezproblemowy, ruch w tamtym obszarze był niewielki); przydałoby się, aby ktoś zarządzał tym turniejem na tyle, żeby np. Żyleta, który ma zwyczaj siadać daleko od telewizora nie miał dodatkowych utrudnień w postaci snujących się przed ekranem gapiów (nawet nie wiem czy sam mu nie przeszkodziłem, za co ewentualnie przepraszam).

SSF4 "laguje" w momencie zdobycia trofeum, więc pewnie najlepiej byłoby je wyłączyć (choć nawet nie wiem czy się da) albo pograć na tyle freeplayów, aby najprostsze trofea zostały zdobyte (mi zdarzyło się to tylko we freeplayach, więc może właśnie rozegraliśmy ich odpowiednio dużo). No chyba żeby to tylko wyświetlenie trofeum powodowało zgrzyty, wtedy można je wyłączyć i po kłopocie.
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:04:51 »
Żyleta, który ma zwyczaj siadać daleko od telewizora
siada daleko, bo się czai na crouching fierce

Żyleta

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Skąd: d
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:06:33 »
chłopie ludzie w domach mają lcd i jak przyjeżdżają na turniej grając na jakiś starych wypierdach gdzie animacja zwalnia i prawie nic nie widać gdzie linki w street fighterze po prostu nie wychodzą. Uwierz mi chłopie tekken by się bardziej nadawał tam są lamerskie komba które chcesz czy nie i tak wyjdą :/ jedyne rozwiązanie nie robić w ogóle takich turniejów razem

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:38:12 »
Dzięki, Szostak... szkoda że grą się nie zająłem, bo ta mi chujowo wyszła.

Btw nie wyszedłem z grupy bo miałem jedną przegraną -rundę- więcej od niejakiego Darkhearta. Gdybym przegrał jedną mniej to bym ja przeszedł bo z nim wygrałem. Wkurwilem się na tyle, że w SSF4 odkładam na lepsze czasy.

Finały się gdzieś zapisały? I wywiad z Maddestem.

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:39:40 »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:41:19 »

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:02:20 »
Cytat: TasTer
czyli snake to jest taki twój twórca, ta?
on stworzył bestię, ta? dobra...

haha, taster za ten tekst wypowiedziany tym zblazowanym głosem jakbyś miał na wszystko wywalone powinieneś dostać nagrodę specjalną xD

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:57:34 »

[/quote]
chłopie ludzie w domach mają lcd i jak przyjeżdżają na turniej grając na jakiś starych wypierdach gdzie animacja zwalnia i prawie nic nie widać gdzie linki w street fighterze po prostu nie wychodzą. Uwierz mi chłopie tekken by się bardziej nadawał tam są lamerskie komba które chcesz czy nie i tak wyjdą :/ jedyne rozwiązanie nie robić w ogóle takich turniejów razem

Jeśli chodzi o to że telewizory CRT lagują i to że nie było nic na nich widać to....
"oczy chyba tobie lagują, sam trochę gram w SF bo lubię i przypadkie gram na CRT  a jeśli rzekomo jakiś telewizor dawał nie wyrażny obraz to trzeba było zagrać na innym bo przypadkiem z 3 telewizory ciągle były wyłączone bo było ich za dużo i było z czego wybierać, sam byłem potwornie zlatany i nie mogłem siedzieć przy SSF cały czas, jednak gdyby ktoś do mnie podszedł i zasygnalizował że na miejscu jest np. za ciemno czy że jest głośno to zaraz bym się tym zajął , jedynie podchodziłem co jakiś czas i pytałem się jak idzie i nikt nie miał pretensji o nic ani nie zgłaszał problemów, jak mam wam coś zmienić na leprze skoro nikt mi nie powiedział że to jest chujowe.....
Żyleta kto jak kto ale ty jesteś z jednego miasta i znasz połowę organizatorów, zamiast z big boyem i budyniem/odsłonem naprawić to co było nie tak to siedziałeś na cicho na dupie a teraz masz pretensje

Nie wiedzieliśmy o waszych niewygodach to jak mogliśmy wam pomóc, jest mi bardzo przykro że ten turniej tak wypadł i mam nadzieje że kolejnym razem dacie nam naprawić to co tym razem zrobiliśmy źle.I na pewno postaramy się o większą ilość LCD następnym razem a Żyletko jak ci linki się nie chciały się kombić to odpalaj częściej practice a nie zrzucaj na "lagi na crt" bo lagów na crt NIE MA więc skończ się usprawiedliwiać robiąc dodatkową nagonkę na orgów.

Żyleta

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Skąd: d
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 24, 2011, 13:08:41 »
nie będę się kłócił, a co do nagród to od dwóch tygodni mieliście rozpiskę a ilość graczy się nie zmieniała więc dlaczego zasady przyznawania nagród zmieniliście na miejscu ? hee !! :P zniechęciliście mi kolegę całkiem dobrego w streeta i jak ta scena ma się rozrastać.

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 24, 2011, 13:22:27 »
Kiedyś, dawno temu jak był turniej Tekkena 5: DR został zakończony w połowie i wszyscy którzy przybyli na turniej zostali zniechęceni ale jakimś sposobem dalej grają.
Więc nie przesadzaj, a co do grania na LCD to jedno stanowisko na początku było podłączone do monitora LCD i grał na nim Tejotl z Hiryu jeśli dobrze pamiętam, nie wiem czemu ale później konsole ktoś przeniósł na telewizor CRT...

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 24, 2011, 13:28:47 »
Nie siędzę w temacie strreeta ale chyba przesadzacie w niektórych aspektach. Nie ma lagów na CRT, każdy, absolutnie każdy kto sądzi inaczej jest w błędzie. Na ten temat nie ma nawet co dyskutować. Pozatym wszelkiego rodzaju żale związane z organizacją trzeba było  zgłąszać na miejscu a nie teraz swoje mądrości wypisywać, po to jest cały team organizacyjny aby wam pomóc bo byli tam dla was. Nie neguję komentowania po turniejowego ale np. gdybyście powiedzieli o głośniku z komentatorami tekkenowymi który wam przeszkadzał Velurowi bądź Tokisowi to na pewno by coś z tym zrobili.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2011, 13:31:45 wysłana przez ZajmaN »

Slide

  • Gość
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 24, 2011, 14:04:22 »
zniechęciliście mi kolegę całkiem dobrego w streeta i jak ta scena ma się rozrastać.

Żyleta jak kolega gra w syfa dla piniędzy to niech lepiej przerzuci się na inne gry. Znam wiele gdzie jest większa kasa do wygrania

Nie siędzę w temacie strreeta ale chyba przesadzacie w niektórych aspektach. Nie ma lagów na CRT, każdy, absolutnie każdy kto sądzi inaczej jest w błędzie.

Uwierz, że znam jeden telewizor CRT który laguje i to potwierdzi każdy poznański gracz xD (pozdro Havoc ;D)

Z moich obliczeń wynika, że na syfa było ok. 700 zł do podziału biorąc pod uwagę, że turniej singlowy był najważniejszy to ile zostało by na SBO - 3 osobowe teamy? Sądzę, że w tej kwestii organizatorzy dobrze to rozegrali, bo co to za nagroda pieniężna jak starczy ledwo na piwo dla każdego członka teamu.

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 24, 2011, 14:06:51 »
Nie wiedzieliśmy o waszych niewygodach to jak mogliśmy wam pomóc, jest mi bardzo przykro że ten turniej tak wypadł i mam nadzieje że kolejnym razem dacie nam naprawić to co tym razem zrobiliśmy źle.
Pozatym wszelkiego rodzaju żale związane z organizacją trzeba było  zgłąszać na miejscu a nie teraz swoje mądrości wypisywać, po to jest cały team organizacyjny aby wam pomóc bo byli tam dla was. Nie neguję komentowania po turniejowego ale np. gdybyście powiedzieli o głośniku z komentatorami tekkenowymi który wam przeszkadzał Velurowi bądź Tokisowi to na pewno by coś z tym zrobili.
True, true. Żeby było jasne: daleki jestem od żalenia się na organizację turnieju (i tak wolę CRT, a sama wiadomość o tym, że SSF4 SBO w ogóle będzie grane mnie zaskoczyła). Zgłaszam tylko co w moim odczuciu dałoby się poprawić, czyli rozgrywać turniej w innym miejscu sali, może jeszcze ewentualnie bardziej go nadzorować).

Wk**wilem się na tyle, że w SSF4 odkładam na lepsze czasy.
Może HSP Garden poprawi Ci morale.
A lepsze czasy - Bursa w kwietniu?
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.