Autor Wątek: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja  (Przeczytany 22643 razy)

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 23, 2011, 12:59:14 »
No w winners finals grał Rufusem i przegrał 2 walki. Zmienił na Viper i wygrał 2. Madd counterpickował Hondą i wygrał.

Wyglądało na to, że jego Viper sobie dobrze radzi z Ryu maddesta i faktycznie pewnie by coś ugrał, gdyby nie gubił połowy kar. Za to nie rozumiem w czym miał pomóc Dic na końcu :\

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 23, 2011, 12:59:35 »
cieslak pitolisz jak baba :P
snejk gral rufusem w winners final i zmienil na viper przy stanie 0:2. wyrównał dzieki temu na 2:2, po czym mad go scounterpickował hondą i wział ostatnią walkę 4 free.

normalne ze w grand final trzymał się viper.

edit:
garg co się scigasz w odpowiedziach? :P

cieslak

  • Gość
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 23, 2011, 13:06:35 »
Gargooletz zamotał swojego posta i dlatego źle zrozumiałem. :P To mam rozumieć, że Honda jest taki dobry na Rufusa, czy po prostu Snejku nie lubi na niego grać?

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 23, 2011, 13:08:42 »
nie nie nic nie kumasz :D

w winners final bylo tak:
ryu > rufus
ryu > rufus
ryu < viper
ryu < viper
honda > viper

i tak, honda kills viper
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 13:19:14 wysłana przez apolon »

cieslak

  • Gość
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 23, 2011, 13:20:22 »
Znowu dałem popis... Dobra, to i tak nie zmienia faktu, że madd udowodnił, że jest najlepszy. Myślałem, że tylko tak mówi, ale po tym turnieju już wiadomo, kto, co i jak. Myślę, że Snejku i tak jest zadowolony, bo jakby nie patrzeć, pokonał Żyletę - jeden z jego celów. Marek również pokazał, że nadal się liczy i zauważcie, że większość czasu grał Juri, a nie Chun/Viper. Szkoda, że wszyscy tam nie pojechaliśmy, bo wówczas zapewne wszystko inaczej by wyglądało. No cóż, mam nadzieję, że na kolejnej Bursie pojawi się cały skład.


Edit:
Tak sobie pomyślałem, że będzie trzeba coś pokombinować z wyborem postaci na kolejny zlot... Maks dwie? Powinno być wówczas bardzo wesoło...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 13:22:46 wysłana przez cieslak »

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 23, 2011, 13:22:02 »
Gratulacje dla Maddesta za zasłużone zwycięstwo. Stary mniej ściemy i autohajpu i będziesz naszym ulubieńcem :D.

cieslak

  • Gość
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 23, 2011, 13:28:46 »
Z tego, co wiem teraz, to jedyną ściemą, jaką się chwalił, to wyjazd do Japonii. Mówił wiele razy, że jest kozakiem, śmialiśmy się, no ale udowodnił, że nim jest. Mam nadzieję, że chłopak się jeszcze szybko ogranie, kiedy robi się z niego jajca, bo niektóre pytania podczas wywiadu z Tasem były masakryczne. On myśli, że my tak na serio, a wcale tak nie jest. Ale dajmy mu trochę czasu... :)

Właśnie więcej autohajpu, bo imo to dobry motywator do grania i skillowania. A wygranie tura po właśnie takim autohajpie ostro cię nakręca do sprawdzenia swoich możliwości z lepszymi. I taka tutaj moja nadzieja, chciałbym, żeby pojechał z chłopakami do tej Francji. Powinno być wesoło.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 13:50:35 wysłana przez cieslak »

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 23, 2011, 13:32:37 »
cieslak zasluzyles na warna, daj sobie od razu. kiedy odpowiadasz od razu pod postem - nie powinienes cytowac.

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 23, 2011, 15:28:13 »
Autohajp w każdej formie jest dobry :D Jak wygrywa to wszyscy się mogą tylko wkurzać, jak przegrywa to jest beka. Win-win.

Daigo wygrał swój pierwszy tur w wieku 16 lat, maddest już go wyprzedza :)


Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 23, 2011, 15:39:14 »
Cytuj
Mam nadzieję, że chłopak się jeszcze szybko ogranie, kiedy robi się z niego jajca, bo niektóre pytania podczas wywiadu z Tasem były masakryczne. On myśli, że my tak na serio, a wcale tak nie jest. Ale dajmy mu trochę czasu...

Chyba coś przeoczyłem... jest to gdzieś nagrane? ;D

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 23, 2011, 15:45:55 »
na ustreamie jest turniej nagrany, ale 2 ostatnie części, czyli finały działają chyba tylko przez 10min. Mega Słabo.

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 23, 2011, 15:49:43 »
dobrze bylo na streamie, zaluje ze nie moglem pojechac :/
no ale co zrobic real life w koncu kazdego dopada

Edit:
gjetto, dziękuję za życzenia z okazji dnia dziadka na streamie. super, ze pamietales!

cieslak

  • Gość
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 23, 2011, 15:52:55 »
Di podobno miał wszystko nagrywać swoim komem. :]

DarkHeart PL

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Skąd: Łódź
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 23, 2011, 16:48:34 »
Jestem wielce zawiedziony po powrocie z turnieju, z racji tego że organizacja była do dupy,i jak można było się spodziewać ,powstały wałki z nagrodami i kasą.
Płaci człowiek pieniądze żeby coś wygrać a ludzie robią sobie z Ciebie żarty.Dosłownie.
Graliśmy w teamówkach z Żyletą i Mańkiem o 2 miejsce które uczciwie sobie wywalczyliśmy,a jak już przyszło do rozdania pieniędzy to zaczęli wymyślać jak Tu cię zrobić w ch.ja.Nagrody pieniężne miały być do 3 miejsca,i zaraz tłumaczenie się zaczęło że za mało osób,przyszło i niestety jest jak jest...
Powiem tak..Gówno mnie to obchodzi kto był a kogo nie było,turniej został rozegrany i każdy powinien dostać co do niego należy.A tutaj sobie nagle wymyślili że nagrody otrzymają tylko Ci co wygrali 1 miejsce.Tak jest zawsze zmiany zasad w trakcie jak coś nie wypala.To zapytałem Się Tokiza czy można podzielić te nagrody równo między wszystkich,tak by każdy był zadowolony,a on mi że nie...Myślałem w tym momencie że go rozbiorę do naga i powieszę za jaja na suficie.Ludzie jak nie umiecie organizować turniejów to nie róbcie tego wcale,to był turniej z nastawieniem na tekkena,SF był poboczny,tak jakby nie potrzebny.Nie moja wina że tak mało jest dobrych polaków w SF,można ich na palcach jednej ręki policzyć,mimo to i tak na takim turnieju,siedzi człowiek,męczy ,zmaga i nawet nikt Ci za to nie podziękuje.Następnym razem róbcie sobie tylko tego swojego ukochanego tekkena,a nie ludziom dupe zawracacie.Przyjedzie ktoś z daleka,w kijową pogodę do tego,wygra chociaż 2 miejsce.I nie dostanie nawet ch.ja na patyku,bo jakiś cieć sobie na biegu wymyślił że tylko 1 miejsca otrzymują nagrody,na stronie tutaj było wyraźnie podane co jest za które miejsce,jak dla mnie to oszustwo.Wstyd ludzie straszny.Sprawy organizacyjne mają być wiadome kilka dni przed,a nie potem że czegoś zabrakło,albo wyszło inaczej.Pozdrawiam chłopaków na scenie SSF4,trzymajcie dalej taki poziom:)
A organizatorów nie pozdrawiam,bo zasłużyli co najwyżej żeby w morde dostać tylko.

cieslak

  • Gość
Odp: Turniej SSF4 na AOT2 - dyskusja
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 23, 2011, 17:01:26 »
A można wiedzieć, ile było za pierwsze miejsce przy tak małej frekwencji na Syfa?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2011, 15:13:11 wysłana przez Slide »