Autor Wątek: co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^  (Przeczytany 5045 razy)

Żyleta

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Skąd: d
co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^
« dnia: Styczeń 13, 2011, 06:35:29 »
nie chodzi mi oto żeby były jakieś nagrody ale gdzieś tam między turniejami tak przy okazji dla zabawy sobie zrobić taką ligę :]

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2011, 11:04:07 »
mówisz o online czy offline? - online juz byla taka proba (board Ranbaty SSFIV). Crono coś takiego organizowal - tyle, że szybko ekipa się wykruszyła, a przez lag nie miało to wiele wspólnego ani z turniejem ani z zabawą
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Żyleta

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Skąd: d
Odp: co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2011, 03:30:26 »
chodziło mi raczej offline, a co do walk to byśmy rozegrali z takimi osobami które regularnie się pojawiają na turniejach i w między czasie by się zrobiło w chwili wolnej takie pojedynki :)

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2011, 10:51:55 »
wydaje sie ze nadchodzacy AoT/AoH to dobra okazja zeby cos wiecej rozegrac - malo ludzi zapisanych takze ten glowny turniej da sie rozegrac szybko (chyba ze bedzie jakies sztuczne przedluzanie w stylu "wszyscy czekaja 4 godziny na faze finałową)
tak czy inaczej - im więcej grania tym lepiej, ale jak pisałem w innych tematach dosyć kiepsko wygląda to od strony frekwencji (w sensie ciężko znależć więcej ludzi do grania)
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2011, 12:11:01 »
wydaje sie ze nadchodzacy AoT/AoH to dobra okazja zeby cos wiecej rozegrac - malo ludzi zapisanych takze ten glowny turniej da sie rozegrac szybko (chyba ze bedzie jakies sztuczne przedluzanie w stylu "wszyscy czekaja 4 godziny na faze finałową)
tak czy inaczej - im więcej grania tym lepiej, ale jak pisałem w innych tematach dosyć kiepsko wygląda to od strony frekwencji (w sensie ciężko znależć więcej ludzi do grania)
O co ty nas podejrzewasz!? Nie będzie żadnego przedłużania, wszystko ma isć szybko i sprawnie.
Jak tylko skończy się turniej to będziecie mogli sobie rozegrać gglige :P

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 14, 2011, 15:08:09 »
jak pisałem w innych tematach dosyć kiepsko wygląda to od strony frekwencji (w sensie ciężko znależć więcej ludzi do grania)
Moim zdaniem nie, jak dla mnie spokojnie można znaleźć ludzi to grania i robienia takich eventów. Może nie mamy tylu graczy ile bym chciał, ale na pewno nie powiedziałbym, że gra w to u nas bardzo mało osób. Tak to wygląda bo z AoT akurat wyszło tak a nie inaczej, bo sesja i inne pierdoły, no i wielu osobom chyba żal wydać te 5 dych na turniej, w którym mają małe szanse na ugranie czegokolwiek (imo dziwne i głupie podejście, no ale co zrobić). Jak patrzę na listę uczestników na aot to widzę, że spokojnie mogłaby być ze trzy albo i więcej razy większa, nawet jeśli nie liczyć tych wszystkich randomowych ludzi, którzy skończyli grac po tygodniu, typu Krage, Voyt itd. :P

Co do turnieju, to top 8 będzie chyba tak czy inaczej grane w niedzielę, aajt?

Żyleta

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Skąd: d
Odp: co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 14, 2011, 15:32:14 »
też właśnie myślę że to bezproblemowo da się zrobić zwłaszcza na takich spotkaniach jak bursa :)
zasady do 10 wygranych walk, do dwóch rund i bez możliwości zmiany postaci każdy z każdym gra taka liga i finito, myślę że wiele czasu by to nie zjadło i powiedzmy że każda osoba za udział niech zapłaci 10zł  1 miejsce 50% 2 miejsce 25% 3 miejsce 10% a kasa dlatego żeby był sens grania :P

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 14, 2011, 15:54:58 »
Na tych kilku godsgarden w Japonii też byl character lock?

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 14, 2011, 16:06:01 »
Chyba tak. A w tym Team NSB x Beat By Contest była ograniczona ilość zmian postaci (chyba 3, czy 5 razy w secie first to 10).

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 14, 2011, 16:15:47 »
IMO nuda , ranbaty już były. Już lepiej zrobić coś w takim stylu tylko że drużynowe - o wiele więcej zabawy ; p

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 14, 2011, 20:47:48 »
O co ty nas podejrzewasz!?
to nie są podejrzenia tylko "obawy" ;P - jeśli wszystko pójdzie sprawnie i będzie można pograć freeplaye + cokolwiek innego w SSFIV to niech ci bóg w dzieciach wynagrodzi
Cytat: Snake
Jak patrzę na listę uczestników na aot to widzę, że spokojnie mogłaby być ze trzy albo i więcej razy większa
ja zakładałem, że na AoH będzie minimum 30 osób i dlatego tak smęcę - jakby nie patrzec turnieje live to najszybszy sposób na rozrost sceny, a ja mam wrażenie, że troche to stoi wszystko w miejscu
tak czy inaczej - jeśli jest okazja do grania w SSFIV offline to ja jestem jak najbardziej na tak
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Żyleta

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Skąd: d
Odp: co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 23, 2011, 17:36:28 »
może zrobimy godsgardena online, wychodzi że czołówka Street fightera gra na xboxie 360 Krill, maddest, snake, (trzeba poczekać :P jak się podepnie do neta czy coś tam) co wy na to chłopaki między naszą czwórką. Odpiszcie :]

Slide

  • Gość
Odp: co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 23, 2011, 19:39:17 »
Nie jestem w czołówce, ale po 1 lutym też piszę się na granie na x360

Żyleta

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Skąd: d
Odp: co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 24, 2011, 16:52:18 »
chętnie pogram mirrora :P dodaj mnie do znajomych jc

Slide

  • Gość
Odp: co wy na to żeby zrobić polski godsgarden ? ^^
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 24, 2011, 16:54:31 »
ok, ja na razie czekam na sticka (z tego względu na początku będę musiał ogarnąć grę sima jakby od nowa) i musze zamowić syfa na x'a. Jak tylko stworze konto dodam wszystkich.