Autor Wątek: Ustawki offline  (Przeczytany 48095 razy)

Slide

  • Gość
Ustawki offline
« dnia: Maj 09, 2010, 18:40:54 »
Czy ktoś z Poznania ma SSF4 i chce pograć u mnie? :P termin raczej kolejny tydzien, bo ten mam już zajęty  8)

cieslak

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2010, 22:51:26 »
Uważaj, bo znowu ci dziewczyna zabroni przyjechać. ;p

Slide

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2010, 12:42:53 »
Panowie było zacnie. Ostatni goście wychodzili chyba ok. 8.00 ja już ok. 7.00 zasnąłem. Mam nadzieję, że podobało się i będziemy częściej w takim składzie się spotykać :D mile zaskoczony byłem ilością osób. Jednak w Poznaniu sporo ludzi gra w Super SyFa. Później napiszę coś więcej... ciekaw jestem czy coś wyjdzie z reportażu :D

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2010, 13:38:57 »
No było fajnie ;] akcja dodatkowy telewizor udana :). Definitywnie jak kupimy sobie SSF IV pogram więcej.

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2010, 15:19:30 »
Jeszcze raz ludziska dzięki za świetną imprezę na trochę większą skalę, niż pierwotnie planowano:) Howgh! ;D

Snow

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Mx4Life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Snow_B
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2010, 13:41:40 »
No było wesoło, że aż nie mogłem skupić się na grze tyle sie działo :) Fajnie było was poznać ogólnie dajecie rade hehe  :D Trzeba częściej się ustawiać na SSFA tbh, nie trzeba przecież zawsze nocki zarywać można potrenować kilka godzin i tyle. Zwłaszcza ze Slidem musze pograć tylko najpierw ostry trening mode z nagranymi crossami sima xD A co do reportażu to ja tam mam nadzieje, że moje wypociny światła dziennego nie ujrzą bo takie bzdury gadałem, że masakra :) To przez tą kamere chyba  :D :D :D Imo lepiej by to jednak wyszło jak byśmy wiedzieli o czym mamy mówić najpierw a nie tak na totalnym zaskoczeniu.

Moja propozycja jest taka, żeby iść za ciosem i już planować coś następnego. Widać, że można spokojnie 10-12 osób zebrać, bo przecież wszystkich i tak nie było, więc np zrobić turniej na zasadzie, że na forum sporządzić listę uczestników, ustalić termin i zrobić gotową drabinke double elimination.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 13:46:24 wysłana przez Snow_B »
I love my daughters, they are so pretty!

cieslak

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 16, 2010, 14:50:24 »
Byłoby by git, gdybyście zorganizowali jakiś turniej/zlocik w Poznaniu. Chętnie bym wpadł, no i zapewne nie tylko ja. :)


PS. Slide, dałoby radę znaleźć dla mnie jakieś łóżko na wypad weekendowy, jeśli oczywiście byłaby owa możliwość?

Slide

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 16, 2010, 17:00:25 »
Turniej na pewno będzie. Już mamy miejscówkę, jest sprawdzona bo ostatnio zrobiliśmy miejscowy turniej Soul Calibura i przyszło 40 osób w pubie Dromader.

Cieślak bierz Ryu i wpadajcie na weekend. Jest miejsce do spania :D tylko na pewno ten odpada.

cieslak

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 16, 2010, 17:22:50 »
Turniej na pewno będzie. Już mamy miejscówkę, jest sprawdzona bo ostatnio zrobiliśmy miejscowy turniej Soul Calibura i przyszło 40 osób w pubie Dromader.

Cieślak bierz Ryu i wpadajcie na weekend. Jest miejsce do spania :D tylko na pewno ten odpada.

Nice. :) Ten też nam nie pasuje, ale potem można coś pokombinować. :) Nie wiem, jak Ryu, ale ja na bank wpadnę. :)

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 16, 2010, 20:47:23 »
Ok, ze Slidem rozmawiałem na drugi dzień i sobie pomyśleliśmy bo organizować raz w miesiącu... (mam nadzieję, że nie przekręcę nazwy) ranbaty u nas na Wilczaku ;] Jak będzie możliwość to i może się nagra walki finałowe. No i materiał do reportażu będzie ;]

Co do turnieju nie widzę problemu ;] w ramach Level99 jesteśmy w stanie coś kombinować, tylko najpierw będzie trzeba kwestie TV i konsol załatwić ;] Lokal jak wspominał Slide się znajdzie ;]

Slide

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 16, 2010, 21:09:52 »
Miejscówa do spania jest, więc jak ktoś chciał przyjechać to sądzę, że nie będzie problemu. Takie ranbaty offline'owe byłyby zaje.bistą sprawą.

cieslak

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 16, 2010, 21:21:29 »
Ja się piszę. Jak tylko portfel będzie mi pozwalał na wyjazd i wam będzie all pasowało, to będę wpadał. :P

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 17, 2010, 07:13:51 »
Spoko Cieślak ;] my ze Slidem już w sprawie turnieju będziemy kombinować. Ważne by się nie wpieprzać z terminem Tobie ;)

cieslak

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 17, 2010, 09:39:45 »
No ba. :P

Slide

  • Gość
Odp: Ustawki offline
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 17, 2010, 15:18:55 »
Co do turnieju to macie tutaj mini relacje z tego soul calibura, troche fotograf zwalil sprawe bo tylko ludzi fotografowal, ale nastepnym razem juz bedzie wiedzial jak robic foty

http://level99.pl/2010/05/17/mini-relacja-z-pad-party-soul-calibur-iv/

Tam bedziemy organizowac turniej syfa