Autor Wątek: Pytam, bo czas wrócić - parę pytań odnośnie nadchodzącego "turnieju".  (Przeczytany 2797 razy)

cieslak

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Włocławek
Witam.
     Zapewne większość już mnie nie pamięta, bo dawno się tutaj nie wypowiadałem. Do tego dochodzi fakt, że nawet nie pamiętam, kiedy byłem na Bursie (dziwne, nie?), a nie mówię już o jakimś turnieju czy zlocie w innym mieście. Jednakże niedługo premiera nowego GG, a wiadomo, że Cieślak zawsze cisnął, ile się da w ten tytuł, dlatego więc pomyślałem sobie, że czas wrócić i zrobić coś fajnego dla sceny bijatyk w tym kraju.
     Z tego, co napisałem, to już wiecie, że zapewne moja wiedza w temacie, co się dzieje w Polsce jest słaba, jeśli mowa o grach, w które się gra. Dlatego też proszę o pomoc was, ale przejdźmy do rzeczy.
     Chciałbym zrobić coś, co można nazwać turniejem. Zlot też wchodzi tutaj w grę, ale wówczas wszedłbym tutaj na teren Hiryu, a tego nie chcę, dlatego wolałbym skoncentrować się na tym pierwszym. Mam fajne miejsce do zrobienie tego, naprawdę. Od strony technicznej wszystko tam jest - dobre nagłośnienie, projektor czy wifi. Do tego dochodzi opcja noclegu na miejscu, ale płatnego. Mowa tutaj o pokojach o wyższym standardzie niż na przykład na Bursie. Link go galerii: http://garagehotel.pl/hotel/. Ceny:

    *pokój jednoosobowy – 145zł
    *pokój dwuosobowy  – 175zł
    *pokój o podwyższonym standardzie – 180zł (do pojedynczego wykorzystania)
    *pokój o podwyższonym standardzie – 210zł (do podwójnego wykorzystania)
    *apartament 250zł

     Wiem, że to całkiem sporawo, ale jakość za usługę. Pytam się o to, bo trzeba byłoby coś wynająć, bo wówczas leci kasa do kieszeni właściciela. Do tego dochodzi w tym miejscu również opcja zjedzenia i wypicia: http://www.garagehotel.pl/pdf/menu.pdf. Starałbym się w tym momencie o to, żeby nie było wpisowego. Jest to naprawdę fajne miejsce z klimatem: http://garagehotel.pl/galeria/nggallery/przykladowy-album/restauracja/. Wiadomo, że koszty takiego wyjazdu podskoczą w górę i nie mówię tutaj o tym, żeby wszyscy spali na miejscu, bo niedaleko jest parę innych miejsc, gdzie to można zrobić, np. Bursa. O jedzeniu nie wspominam. Chodzi mi tylko o to, żeby nie było tak, że nikt nie skusiłby się na to, żeby tam nocować i jeść bezpośrednio na miejscu. Co o tym sądzicie?
     Co do gier... Wiadomo, że nowy Guilty Gear. Ale co z resztą? W co się teraz gra? Ewentualnie w co się będzie grało. Prosiłbym was tutaj o terminy bijatyk. które mają się w najbliższym czasie pojawić.
     Termin to zły temat w tym momencie. Najpierw chciałbym was zapoznać z miejscem i ogólnymi cenami. Myślę, że byłoby fajnie coś takiego zrobić. Co wy na to?

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Pytam, bo czas wrócić - parę pytań odnośnie nadchodzącego "turnieju".
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2014, 00:22:06 »
Tekken musi być.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Pytam, bo czas wrócić - parę pytań odnośnie nadchodzącego "turnieju".
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2014, 00:30:15 »
Piszę się! Streamować też mogę ;)
Poza GG nadciąga też nowy Tekken, ale nie ma żadnych szczegółów co do premiery, więc nie ma co liczyć na tę grę. Chyba nic innego wartego uwagi nie wychodzi, więc żeby poszerzyć nieco zakres gier warto dodać USF4. Przy okazji można się też postarać o Capcom Pro Tour punkty - to na pewno ułatwi szukanie sponsorów ;) Przy takich kosztach trzeba by się postarać o interesujące nagrody.
Moje pięści krwawią śmiercią!

cieslak

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Włocławek
Odp: Pytam, bo czas wrócić - parę pytań odnośnie nadchodzącego "turnieju".
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2014, 10:29:06 »
Widziałem, że Super Smash nowy wyszedł, więc i to można. Ktoś tutaj w to gra? Kumam, zatem i Tekken. Maciej, jeśli ktoś ma mi pomagać, to tylko ty. Dam znaka w swoim czasie, jeśli tylko zauważę tutaj jakieś zainteresowanie.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Pytam, bo czas wrócić - parę pytań odnośnie nadchodzącego "turnieju".
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2014, 10:54:52 »
Zainteresowanie Smashem jest dość duże, ale nie wiem, czy ludzie byliby skłonni wziąć udział w na tyle kosztownym wydarzeniu. Najlepiej załóż podobny temat na forum SmashFest.pl.

PS Gdyby turniej odbył się w maju lub później, to Mortal Kombat X musi być.

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Pytam, bo czas wrócić - parę pytań odnośnie nadchodzącego "turnieju".
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 21, 2014, 13:46:22 »
Ja chętnie bym brał udział w ewencie, jednak nie ma mowy, abym zapłacił takie kwoty za nocleg czy obiadek.
Już napisałeś że tylko pomoc Hiryu byś przyjął, gdybyś zmienił zdanie, to chętnie bym się zajął postowaniem info na innych forach/stronach.
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Pytam, bo czas wrócić - parę pytań odnośnie nadchodzącego "turnieju".
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 21, 2014, 16:40:06 »
Hotel spoko, co do ceny to sądzę - że można by było coś wynegocjować jeśli będzie 50 osób. To są pewnie ceny dla osób "z ulicy".

Fakt jest taki, że na turnieju nie byłem już ze dwa lata ale z chęcią na taki event bym się wybrał.
Przy takich warunkach pobytu warto byłoby się zainteresować zagranicą - moim zdaniem całkiem nieźle się to prezentuje.

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Pytam, bo czas wrócić - parę pytań odnośnie nadchodzącego "turnieju".
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 21, 2014, 19:14:09 »
Mahvel plox.  :kevinturtle:

Oxva

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to the family son
    • Zobacz profil
    • Email
  • Nintendo ID: Oxvasan
  • PSN ID: Oxvasan
  • Skąd: Legnica
  • Steam ID: Oxva
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Pytam, bo czas wrócić - parę pytań odnośnie nadchodzącego "turnieju".
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 21, 2014, 20:22:49 »
Hotel spoko, co do ceny to sądzę - że można by było coś wynegocjować jeśli będzie 50 osób. To są pewnie ceny dla osób "z ulicy".

Fakt jest taki, że na turnieju nie byłem już ze dwa lata ale z chęcią na taki event bym się wybrał.
Przy takich warunkach pobytu warto byłoby się zainteresować zagranicą - moim zdaniem całkiem nieźle się to prezentuje.

Zgadzam się. Myślę że gdyby ogarnęło się to w taki sposób, że osoby zainteresowane wpłaciły by zaliczkę, to i właściciel lokalu byłby skory do opuszczenia ceny. By to zrobić, musimy ustalić dokładną datę całego wydarzenia.

PS Smash cieszy się dużym zainteresowaniem, w związku z czym musi się pojawić;)

PS2 Zagranica też nie jest złym pomysłem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2014, 20:25:42 wysłana przez Oxva »
Cytuj
W ogóle wiecie ze Oxva miał kiedyś długie włosy i nie wyglądał jak white trash prosto z getta, który zabije cie za fajkę?