Autor Wątek: [Super Skrull] Najlepszy team  (Przeczytany 1602 razy)

Slide

  • Gość
[Super Skrull] Najlepszy team
« dnia: Luty 21, 2011, 15:05:31 »
Dyskusja na temat dobrych partnerów i asyst do teamu.

Slide

  • Gość
Odp: [Super Skrull] Najlepszy team
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2011, 12:20:41 »
W sumie takie pytanie do Mańka, bo chyba jako jedyny gra teamem w którym znajduje się Skrull i Dormammu. Czy masz jakieś opcje na combosy Skrulla z asystami Dormammu albo kontynuacji combosa po hyperze Skrulla odpalenie hypera Dormammu?

Ja jedynie znalazłem taką ciekawostkę, że po dashu w powietrzu przytrzymujemy   :srk_s: w tym momencie asysta Dormammu z Dark Hole jeżeli S wejdzie na cross lub normalnie to przeciwnik wpadnie w Dark Hole i można zakończyć combosem po podbiegnięciu  :srk_dp: :srk_m: :srk_h: :srk_s: jump.... lub od razu dash i hyper  :srk_qcb: :atk: :atk: jeszcze będę kombinował w sumie z loopami ale raczej nie udawało mi się.

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: [Super Skrull] Najlepszy team
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2011, 10:37:46 »
Z tego co widziałem można po hyperze Skrulla dołożyć hypera Dormammu. Np jak robisz combo które kończysz meteor smashem i po tym dajesz inferno a po inferno siedzi hyper Dormammu z tą kulką co gania przeciwnika. Jeszcze nie rozkminiałem co jak i gdzie z dark holem ale pewnie niedługo coś wymyślę.

Never give up no matter how bleak your situation is.

Slide

  • Gość
Odp: [Super Skrull] Najlepszy team
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 09, 2011, 12:45:41 »
Z jednej strony żałuję, że ta gra jest tak rozbudowana, bo jestem skazany na wymyślanie teamowych akcji ;p nie można niczego podejrzeć, a ja osobiście nie mam czasu na trening, zawsze jak siadam to siedzę online. Trzeba będzie coś pokombinować :P