Autor Wątek: Continuum Shift - temat ogólny  (Przeczytany 133300 razy)

CalopS

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: CalopS-PL
  • Skąd: B�dzin
Odp: Continuum Shift - temat ogólny
« Odpowiedź #360 dnia: Luty 20, 2011, 16:23:22 »
Bo sie czasowo mijamy ja teraz mamstrasznie malo czasu na gre a w wolnym czasie cwicze maly supraise ale znajac zycie to bedzie jedna z gorszych decyzji :P

rozumiem ze wszyscy sie przezucili na mvc3 pffff, jak tu sobie dlc sprawiam i kapa niema kogo obijac, tak na marginesie ja neiwiem co jest z tym netem robie hosta na necie 20mb i ludzie maja gorsze polaczenia niz na moim 2mb a rangowych to wyzej 1 kresku wogole trafic niemoe jakas kpina sie zrobila
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2011, 02:14:46 wysłana przez CalopS »
>> Don't Hate Player's, Hate The Game <<

sakiu

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sakulukk
  • Skąd: Poznan
Odp: Continuum Shift - temat ogólny
« Odpowiedź #361 dnia: Marzec 13, 2011, 20:06:01 »
Mam takie same odczucia ;p

Może pora sprzedać heh >.>

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Continuum Shift - temat ogólny
« Odpowiedź #362 dnia: Marzec 13, 2011, 20:10:14 »
Lol, przecież marvel dopiero co wyszedł. :F

Jar

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: JarPL
  • Skąd: Łódź
Odp: Continuum Shift - temat ogólny
« Odpowiedź #363 dnia: Marzec 27, 2011, 13:49:58 »
Mam takie same odczucia ;p

Może pora sprzedać heh >.>

Ja odstawiam bb do czasów wyjścia cs2, wtedy będzie gra na nowo i magiczna loli z jednorożcem ; F

Jar

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: JarPL
  • Skąd: Łódź
Odp: Continuum Shift - temat ogólny
« Odpowiedź #364 dnia: Kwiecień 01, 2011, 23:40:00 »
Dobra Panowie. W KKW wyszedł CS2 na psp więc zassałem, popatchowałem(a jak), odpaliłem i powiem tak.

Jest zajebiście. Cała rozgrywka wydaje się taka....nie wiem jak to nazwać....lepsza. Wszystko jest płynniejsze, robienie combosów jest przyjemne, bursty w końcu są użyteczne. Ogólnie zretuszowano cały system i teraz jest naprawdę spoko. Oprócz tego wydaje mi się,że gra jest o wiele łatwiejsza w opanowaniu(challenge Hazki i Tejgera zrobiłem od ręki, Platinka max 3 próby i wychodziło wszystko-do tego na dpadzie od psp!) Czasem miałem problemy z łatwiejszymi kombinacjami na sticku a tu niespodzianka-wsio robię od ręki, dash/jump cancele, rapidy etc. Mimo to nie nazwałbym tej wersji casualową-jest kombinowanie jak by tu przywalić, nie jest to poziom kombinowania jak w gg ale jest coraz bliżej-widać,że uczą się na swoich błędach.

Jak ktoś ma psp to zassysać i testować, ja się już nie mogę doczekać wersji konsolowej a póki co na psp będe trenował.

pozdro

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Continuum Shift - temat ogólny
« Odpowiedź #365 dnia: Kwiecień 02, 2011, 15:14:00 »
Nie opłaca się teraz kupować BlazBlue: Continuum Shift? Kiedy ta dwójka wychodzi?
fade em
need dat

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Continuum Shift - temat ogólny
« Odpowiedź #366 dnia: Kwiecień 02, 2011, 15:59:16 »
CS2 to będzie prawdopodobnie dlc do CS (chyba że coś się zmieniło?), więc tak czy inaczej trzeba być w posiadaniu vanilli ;]

Jar, co do tego ułatwienia combosów to może zrobili tak specjalnie tylko w wersji na psp? Czasem tak robią w konwersjach na psp z dużych konsol/automatów, bo wiadomo że na psp i tak gra się ciężej. Z tego co pamiętam to w DR tak było, że wszystko siedziało łatwiej.

sakiu

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sakulukk
  • Skąd: Poznan
Odp: Continuum Shift - temat ogólny
« Odpowiedź #367 dnia: Kwiecień 03, 2011, 00:27:53 »
Jeśli ktoś tak jak ja nie szukał info o CS2, aby sobie nie popsuć za dużo z suprise'a i nie widział platinum w akcji... no to nagrałem jej astrala...jest nawet fajny.... lmao

http://www.youtube.com/watch?v=nGic8dj-qEw

CalopS

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: CalopS-PL
  • Skąd: B�dzin
Odp: Continuum Shift - temat ogólny
« Odpowiedź #368 dnia: Kwiecień 05, 2011, 00:17:33 »
Trzeba bylo tylko napisac ze to taki Faust w kiecce, JAr wez no tam looknij tsubaki czy speciale w powietrza dalej sie blokoje na kucaka bo jak dla mnie to jakies nieporozumienie jest
>> Don't Hate Player's, Hate The Game <<

sakiu

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sakulukk
  • Skąd: Poznan
Odp: Continuum Shift - temat ogólny
« Odpowiedź #369 dnia: Kwiecień 05, 2011, 10:33:51 »
Jak dla mnie to to jest mahou shoujo!

Anyway co oni zrobili z throwem Tagera wtf omfg, armor na 6A.... madness i tell ya madness....
No i przy okazji znowu przestawili drive comba Noel, że trzeba się od nowa uczyć pff...

EDIT:
btw szukam chętnych na zrzutkę na zdrapkę 20$ do kanadyjskiego PSS na zakup Platinum jak wyjdzie, zainteresowani?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2011, 10:35:27 wysłana przez sakiu »

sakiu

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sakulukk
  • Skąd: Poznan
Odp: Continuum Shift - temat ogólny
« Odpowiedź #370 dnia: Kwiecień 09, 2011, 21:08:42 »
BTW!

Ktokolwiek zainteresowany bezczelnym boostem w rangowych do tego debilnego lvla 50? ;p Szczerze to tak idzie to wolno, że mam dosyć robienia tego trophy w normalny legalny sposób. Sam mam lvl prawie 42 więc tylko ktoś w tych granicach cobyśmy dostawali po tyle samo expa ;p

Czy da się to zrobić? sądzę, że tak... wydaje mi się, że wystarczyłoby w opcjach szukania rangowego meczu dać same area i może jeszcze podobny rating ;p ach i żeby nie mieszać sobie z PSR swoich głównych postaci to wystarczy wziąć do walki np jakiś tam Karłów czy innych, których nigdy więcej się nie weźmie do gry ;p

CalopS

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: CalopS-PL
  • Skąd: B�dzin
Odp: Continuum Shift - temat ogólny
« Odpowiedź #371 dnia: Kwiecień 13, 2011, 10:12:21 »
A tam nie przesadzaj wystarczy bic ludzi z lvl ok 60 i niema problemu no moze trzeba sie troche nameczyc, w kazdym razie ja machnolem 2lvl w jeden dzien tak wiec wszystko jest do zrobienia, ostatnio pochytalem takich ludzi ze masakra, przekonalem sie jak bardzo jestem w plecy z wszelkimi matchupami na ragne, banga, tagera, o karle to juz nawet nie mysle bo jest jeden wielki burdel na ekranie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2011, 10:26:47 wysłana przez CalopS »
>> Don't Hate Player's, Hate The Game <<

hulskiey

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: hulskiey
  • Skąd: Warszawa
Odp: Continuum Shift - temat ogólny
« Odpowiedź #372 dnia: Kwiecień 15, 2011, 21:29:12 »
http://www.aksysgames.com/2011/04/15/blazblue-continuum-shift-patch-v1-03-coming-this-may/


W Japonii update wersji ma podobno być 10tego maja. Platinum ma być dostępna do kupienia 10tego na xbox live i 12tego na psn (te dane także dotyczą japonii). Prawdopodobnie wersja US będzie dostępna w tych samych dniach lub po kilku dniach obsuwy. Na razie chyba nie ma info o wersji EU.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Continuum Shift - temat ogólny
« Odpowiedź #373 dnia: Kwiecień 15, 2011, 21:37:13 »
Wow, czyli patch sam w sobie będzie darmowy? Fajnie, nawet nie wiedziałem.

Da się grać w starą wersje gry nawet po zrobieniu update'u, nie? Bo nie mam jeszcze Makoto, a chciałbym sobie porobić parry loopa kiedy już ją kupię :3

hulskiey

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: hulskiey
  • Skąd: Warszawa
Odp: Continuum Shift - temat ogólny
« Odpowiedź #374 dnia: Kwiecień 15, 2011, 23:18:16 »
Obecnie da się grać w starą wersję nawet na multi. Tylko ranked jest na najnowszej bez możliwości zmiany. Nie wiem jak będzie po patchu.