Autor Wątek: Tekken 6 - temat ogólny  (Przeczytany 234880 razy)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #330 dnia: Marzec 01, 2010, 13:22:15 »
a nie uf4 i df2? :P
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #331 dnia: Marzec 01, 2010, 13:31:01 »
Oglądając jak bardzo Starscream strachał się Gajdowego u/f+3 robionego na paukę to chyba jednak myślę że chyba jednak uf+3 ;B.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #332 dnia: Marzec 01, 2010, 13:31:34 »
Gajda to robił na skilla.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #333 dnia: Marzec 01, 2010, 13:34:43 »
Raczej na reakcję, miażdżąc punche 8)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #334 dnia: Marzec 01, 2010, 14:06:25 »
Szkoda, że Gajda nie trafił na Knee albo Nina. Wtedy odpalanie na pałe u/f+3  kończyłoby się pewnie stratą rundy  :P A co do Starscream'a to pewnie był już bardzo zmęczony i dlatego takie głupoty łykał.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #335 dnia: Marzec 01, 2010, 14:07:39 »
aha, mówicie o uf3 LARSA, to zmienia postać rzeczy :o
cios jest uber :P
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #336 dnia: Marzec 01, 2010, 14:18:01 »
Raczej na reakcję, miażdżąc punche 8)
Nie wiem, raczej przewidywania przyszłości nie można podpiąć pod reakcję. Więc jak już coś to proroczył.



Co do Starscream'a to mi się wydaje że pomyślał że ma do czynienia z jakimś średniakiem który opiera swoją grę na co chwilowym puszczaniu u/f+3 w randomowych momentach, po paru walkach chyba zdał sobie sprawę że gra z kimś na prawdę dobrym, kto ma dziwny nawyk co chwilowego puszczania u/f+3 w randomowych momentach. A kiedy już Gajda się obudził i zaczął grać normalnie to i tak Starscream miał ciągle w głowie te u/f+3 puszczane w randomowych momentach i się trochę przyblokował bojąc się tego.

Swoją drogą to ten cios to straszna dziwka, kraszuje nawet te wyższe midy ;v.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #337 dnia: Marzec 01, 2010, 15:04:43 »
Komandos - uf3 odpalamy na crasha do momentu gdy widzimy, czy rywal to karze czy nie. Jak nie karze to ODPALAMY do oporu. Ale to chyba oczywiste? No chyba, ze Ty grasz schematem i walilbys w kolko to samo, wiedzac nawet, ze rywal to karze za kazdym razem? Jakby gral na Knee czy Nina gralby zupelnie inaczej i bardziej safe. Gre dostosowujesz pod rywala, pod kazdego gra sie inaczej.

Cios dziwka, ale dajcie spokoj - spokojnie sie na to gra, ja obecnie b. zadko wylapuje uf3 w taki sposob. To samo jest jak sie gra na Asuke mocno rewersujaca - mozna wrecz podpuszczac do odpalenia reversa (u aski) czy uf3 (u larsa) i karzemy sobie jugglem.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #338 dnia: Marzec 01, 2010, 15:33:41 »
Nawet devil tego nie karał w niemczech jak grał z jakimś larsem...

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #339 dnia: Marzec 01, 2010, 16:20:23 »
Ja tam Gajdy nie znam, nie wiem jak gra na co dzień, ale zauważyłem oglądając walki z leszna i damagermany, że jego gra turniejowa opiera się głównie na u/f+3 i f,f+4,3.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #340 dnia: Marzec 01, 2010, 16:22:52 »
Komandos, skoro już rozgryzłeś jego tajemnicę, to przy najbliższym turnieju/zlocie/whatever zagraj z nim i go zniszcz. ;)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #341 dnia: Marzec 01, 2010, 16:39:46 »
Komandos - Twoja gra turniejowa jak narazie opiera sie na niczym, bo nie byles na zadnym turnieju. Ogladalem na damage wszystkie gry Gajdy i poza 2 jan walkami ze starscreamem bylo tam mase innych rzeczy,ktorych zapewne nie dostrzegales (chocby karanie 100/100 ciosow -12 przez f+2,4 i wiele wiele innych). I jak wyzej pisalem UF3 Larsa jest kozackie, podobnie kraszuje ss+d+3+4 liliana highe, a tutja jeszcze midy przelecimy. rewela.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #342 dnia: Marzec 01, 2010, 16:57:08 »
Wracajac do Tekkena - he lol Bob uratowal Asuke w Mandze no 6 :)

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #343 dnia: Marzec 03, 2010, 03:05:23 »
Dobra...może coś napisze o Damagermany......dla mnie straszna lipa...to co się tam działo to przeszło wszelkie oczekiwania.....

Trafiłem do chyba najcięższej grupy i skończyłem na 5tym miejscu z  bilansem 5W i 4L...miałem oficjalnego mistrza Hiszpani, oficjalnego mistrza niemiec( przegrałem minimalnie 2-1) najleprzą Xiajke europy Rikkimaru(pozniej tokis mnie pomscił) i jednego z czarnych koni turnieju francuza Loxidenta'e( którego wyueliminował dopiero steveFox88 grając mirrora i wygrywając 3-2 w piątej rundzie)...nie grałem zle...zbiłem anglika ShadownLaw'a, francuza Michael'a(dostał 2 perfecty w jednej walce a walke żeby zajeżyć żabojadów i geniusa  który dostał wczesniej na sparach od Gajdy 9-2 i od nevana 5-1 to walke zapisałęm ) potem zjechałem Alucardisa( ten od Paula ale grał alisą...nawet nie beknoł i było 2-0) i dwóch reprezentantów gospodarzy 2-0....ale turniej się dla mnie skończył.....

między grupami i WB były 3H !!!! prszerwy bo nie potrafili tego rozpisać a Nin i Knee zostali położeni spać przez zacnych organizatorów na stercie gazet!!! na podłodze!!! wszystko było zle rozplanowane, czcionka na żutniku taka że nic nie było drzewek widać, żutniki krzywo poustawiane i to w miejscu w którym nic nie było widać....aż ludzie na krzesłach stawali...miejscówka żeby nie barek i kiełbaska z makaronem iważywami to błaby kompletnie kiszką bo było ciemno i szaroburo, wszędzie się walały skrzynki po piwie itp....syf poprostu a do tego smród...po pierwszej fazie WB znowu czekaliśmy przeszło 1,5h na LB bo rozpisać nie potrafili niczego...a program komputerowy nie przyjmował im wyników...w połowie drabinki przegranych w czasie walki matta i steveFoxa88( wygranej przez mateusza 3-2) zostałem wyczytany do walki turniejowej w drabince przegranych przeciwko sabreDabre'iemu!! długo musiałem im tłumaczyć że już dawno odpadłem nim zczaili że popełnili błąd....kiedy już wyczytali przeciwnika sabriego przyleciał SteveFox i okazało się że organizatorzy wyczytali jego walke z Mattem za wczesnie bo ten miał grać najpierw z niejakim Zellem(który wygrał wczesniej z devilem i ledwo co został pokonany przez gajde)!! Zrobiła się awantura i kłótnia aż wkońcu poproszono Nina i Knee o zdecydowanie co zrobić......siara przed nimi straszna była...aż się wstydziłęm że z europy jestem...:/ kazali grać z zellem mattowi a jesli by wygrał to uznają wynik z foxem...ale przegrał 3-2:( ...reszty mi się nie chce pisać.....aha a wspomniałem żegraliśmy po jednej walce LB lub WB na raz mimo że stanowisk było z 10 wolnych....?? patrząc na ten  doszedłem do wniosku że chyba czas pomyśleć nad nowym ArtOfTekken ale musze się jeszcze skonsultować z chłopakami...wiem że Dante podzielawstępnie moje zdanie...
Pozatym nawiązałem wiele ciekawych znajomości mimo lipnej organizacji więc może kogoś da się sciągnąć a od siebie tylko dodam że dla mnie najleprzym europejczykiem jest zdecydowanie Malekit....to z nim Koreańce mieli najwięcej problemów( ps. Nevan na sparach jako jedna z 2óch chyba tylko osób zdołał wygrać z całą walke z Knee)

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #344 dnia: Marzec 03, 2010, 06:41:50 »
O prosze , to dobre Nin z Knee na gazetach  , nie no wstyd naprawde :( Co do pomyslu AoT to swietnie tylko czy Nin i Knee przyjechaliby do  Polski.