Autor Wątek: Juggle  (Przeczytany 8867 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Juggle
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 07, 2010, 00:41:51 »
hmm ewgf i oki na wstającego ;d
d/f+3,1,4 fajnie wygląda choć i tak ewgf lepiej


tam na cc bf+2 masz spokojnie ponad 5 klatek, nie zdziwił bym się gdyby było ich około 7~9. Przy dobrym wykonaniu gdy robimy to poprzez bb to jest tyle czasu że dj zrobi jeszcze krótkiego backdasha + jeszcze czas na spokojne kilkuklatkowe przejście b~f i wychodzi na prawdę sporo czasu. Chociaż wciąż łatwiej się to robi wpisując cc przez u, tak jak to robi Ace.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Juggle
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 07, 2010, 00:58:58 »
Well, elektron na koniec juggla to fajna sprawa. Chociaż fajnie też jest go nie sprzedawać i zrobić oki po B! ff3,1~ff albo
 B! ff3,1~ff, b1,2~b

U niego można troszkę pokombinować :) Tak samo jak z EoD, np. po b+1,2~b EoD albo b+1+2hold EoD. Można naprawdę ładnie pokombinować :P A to ostatni szczególnie pod ścianą :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 01:04:59 wysłana przez SoTrombalski »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Juggle
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 07, 2010, 10:28:04 »
To ostatnie było fajniejsze w dr, chyba przejście z b+1+2 no neutrala trwało tam krócej. Nie chce mi się nawet sparwdzać ale wydaje mi się że teraz jest to znacznie wolniejsze:f.
Generalnie bardziej podoba mi się ten dj, w końcu trzeba bardziej nim grać a nie jego 50%.

Jeżeli chodzi o juggle to lubię sobie czasem zrobić ewgf d/b+2 ws+4 d/f+1+2 i standard ff3,1~ff,2, ewgf. Fajnie wygląda i swoje zabiera:P.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Juggle
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 07, 2010, 13:10:52 »
Słoniu, najlepsza zubożała wersja to dla mnie EWGF, EWGF, f+1, d/f+1+2 B! ff+3,1~ff, 2,2 - Kroi porządnie i siedzi praktycznie zawsze.

Żeby zrobić trzy płaskie po d/f+1+2 B! na ścianie robisz bb~f+2,1>2.

Nie mam jak sprawdzić, bo konsoli już nie mam, ale siedziało chyba EWGF W! u/f+1+2, 2, d/f+1,2 B! Heaven's Door.
I Słoniu, na Heaven's Door nie narzekaj - Jest zajebiste, punkty stylu. :D

Ciekawostka - SSL, u/b+2_SSR, cd+3 - Po tym sadzimy 1+4, d/f+1,2 B! i coś dalej, ja robiłem HS,4 bo jestem lamą.

Po b+4 piękna rzecz na backrollerów - Dash, całe herony zakończone podciną siedzą w plecy, po niej to co wyżej. Kroi pół paska. Da się to samo zrobić po d/f+2+3, tylko jest znacznie trudniej, bo trzeba zdashować tak żeby siadło na recovery po backrollu, coś jak z rzutem w plecy. Kroi miodnie. Podcinę można zablokować, ale rzadko ludzie to ogarniają. Siedzi również d/f+3,2,4~u FLY 3 B! HS,4.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 13:12:34 wysłana przez HateMe! »

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Juggle
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 07, 2010, 13:54:09 »
No właśnie do tego co napisałeś po b+4 albo df+2+3. To 1+4,2etc nie siedzi bo można kucnąć pod tą 2 i karzą cie za pół pacha. Zawsze tak było. Jednak df3,2,4fly3, hs,4 siedzi na gwarancie. Znaczy mówimy teraz o back rollu. Normalnie jest tam niezły mindgame z kolejnego b+4_db2 etc

Nim zamiast 1+3_2+4 powinno się robić qcb+1+3 albo df+2+3. +5dmg z rzutów i lepsze oki.

Słoniu, najlepsza zubożała wersja to dla mnie EWGF, EWGF, f+1, d/f+1+2 B! ff+3,1~ff, 2,2 - Kroi porządnie i siedzi praktycznie zawsze.

No i wrzuca na ścianę, robię to zazwyczaj jak chcę wrzucić z bliskiej_średniej odległości :P Po ff3,1~ff b1,2 fajnie wrzuca z dalekiej.

Jeżeli chodzi o juggle to lubię sobie czasem zrobić ewgf d/b+2 ws+4 d/f+1+2 i standard ff3,1~ff,2, ewgf. Fajnie wygląda i swoje zabiera:P.

Heheh te z fajniejszych dla zabawy to el, uf+1+2, df+1+2 B! ff3,1~ff 2, Dewgf   albo el, el, iWS4, df+1+2 B! etc.

Największy chyba dmg bez B! w jego jugglach doprowadzających do ściany to chyba el, el, 1, ff3,1~ff b1,2 za 67
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 14:18:06 wysłana przez SoTrombalski »

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Juggle
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 07, 2010, 14:21:33 »
Kucnąć można, ale mało kto ogarnia, dużo ludzi próbuje się wcinać czymś z bt żeby było śmieszniej. :)

Największy dmg to masz z EWGF, laz0r, ff+3,1~ff i cudowanie dalej, ale to jest hardzior.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Juggle
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 07, 2010, 14:38:27 »
To że Łodziaki nie kucają nie znaczy że nikt inny tam nie kuca :P To już obrabiane było w DR. Znam też takich co nałogowo z BT robią dół puncha i mam już czasem odruch robienia tam low parry, z BT najlepiej zawsze było cancel przez b/t~ z przejściem do WS-a.

Elektron, laser, ff3 etc. no niestety tam jest krytyczny timing na wsadzenie tego ff3. Ja wolę robić el, el, bo jak spapram elektrona to spokojnie moge zająć się słabszym jugglem. A jeśli bym napalał się na uf+1+2 to mam szansę że zjebię całego juggla. Trzeba minimalizować straty dmg :P

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: Juggle
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 07, 2011, 23:04:41 »
W tej części tak jest DJ, że cały czas robi się inne juggle, szczególnie ze ścianami. To nawet dobre, przeciwnik nie jest przygotowany do tego co będzie robić po jugglu.