Autor Wątek: Tekken 6 - ranking oraz regulamin  (Przeczytany 27507 razy)

ZajmaN

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 05, 2010, 17:29:35 »
Cytuj
Dobra... czas się odezwać.......Dobra a czy ty skumałęś to że kiedy taki naprzykłąd tundra nabija sobie punkty fejmu na każdym turnieju z budką z hot-dogami to w tym czasie taki naprzykład matt, tokis czy nawet ja i paru innych odpuszcza sobie te "fejmowe turnieje" bo kase zbiera na takie np.BTC czy Turniej w frankfurcie i już myśli o paryżu żeby tam grać .......sorry zajman ale jak będziesz mógł jechać i nabijać sobie punkty na 3 turniejach z dupy albo naprawdę się sprawdzić i zagrać np. z Ninem czy Knee i resztą europy oraz mieć możliwość pogadania z nimi to ciekawe co wybierzesz?.....ta punktacja jesli się nie zmieni stanie się chorym rakiem toczącym się po scenie i tworzącym napinki...

To jest twoja sprawa gdzie jeździsz na turnieje. Ja np. nie mam najmniejszej ochoty jeździć za granicę, świetnie się czuję w Polsce i wierz mi że wybrał bym fejmowy turniej w Polsce. Naprawdę nikogo nie otoczyłem kultem, żadnego mistrza Tekkena, wolał bym pogadać z jakimś znajomym którego dawno nie widziałem niż z Knee czy Ninem,więcej tematów miałbym z Tundrą ;p . Skoro sobie odpuszczasz fejomwe turnieje w polsce (co za aroganckie określenie) to co cię ranking interesuje ? Właśnie przez takie nastawienie w Polsce się scena nie rozrasta. Nie jadę na fejmowy turniej bo jest za mało dobrych graczy. Zdjęcie fajne ale poza kolegami od tekkena nie ma się komu nim pochwalić ;] Jak dla mnie Tundrze się te punkty należą bo jeździ na wszystkie turnieje i za to je właśnie otrzymał. Takie nastawienie mnie imponuje dużo bardziej niż wycieczka raz na rok gdzieś za granicę żeby zobaczyć Nina.


Cytuj
-trzeba uwzględnać występy zagraniczne naszych ziomali bo taki matt czy nawet taki leszczyk jak ja pewnie wszędzie tam byśmy coś namieszali ale nie jezdziliśmy na małe turnieje tylko ze względów finansowych(choć nie chce mówić za matta) bo zamiast wyadwać to 300zł na turniej z dupy odkładaliśmy je żeby zagrać na turnieju europejskim.....

Raz jeszcze to napiszę: Miło że niektórzy sobie jeżdżą za granicę ale to nie powód żeby cały naród polski przed nimi klękał. Twój cały post przesiąknięty jest takimi stwierdzeniami. Nie dajesz szansy każdemu nawet przez sekundę. Pewnie, niektórzy będą dostawać dodatkowe  punkty bo mają kasę i wypadają za granicę.Uważasz turnieje w Polsce za słabe twoja sprawa ;) Dla ciebie to może być ranking czołówki słabych turniejów w Polsce. Każdy ma szansę,nie tylko wybrani.


Cytuj
czy to przez di czy to przez całą scenę stworzyć listę graczy uznanych za dobrych

Ciężko mi to nawet skomentować. Właśnie to by wzbudziło napinki i niepotrzebne dyskusje.




CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 05, 2010, 18:01:39 »
Żeby zrobić listę graczy dobrych trzeba by było jeszcze zrobić listę graczy aktywnych żeby nie okazało się że 20% z tej listy już w to nie gra bądź gra tak, że połowy już pozapominała. No bo skąd wiadomo że ktoś jest jeszcze dobry skoro na ostatnim turnieju czy graniu pojawił się 8-12 miesięcy temu i skąd wiadomo że jest aktywny jeżeli nawet się tu nie udziela;d?

Trochę za duży miszmasz się zrobi imo ;g.

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 05, 2010, 18:23:10 »
A mnie zastanawia inna rzecz

Dlaczego w argumentach przemawiających za rankingiem i tych przeciw niemu czy też przeciw jego formule podając przykłady zawsze pada ksywka Tundry ? ;D

Nie Knee i nie Nin, Tundra jest popularny ;D

Ranking jest ok i formuła też.

Dobrze, że coś takiego powstanie bo jeśli się przyjmie, zacznie wzrastać frekwencja na turniejach np. Frizen jest na 1 miejscu więc każdy będzie miał chętkę na niego, aby zobaczyć jak zamiata, a że nie mogą zagrać z nim w domu, to przyjadą na turniej, chociażby z czystej ciekawości, bądź też zobaczyć ile im brakuje do gościa na 1 miejscu, poznają atmosferę turniejową, nowych ludzi i przyjadą na następny.

Bez obrazy, ale twój post Velurian zajeżdża straszną arogancją. Naprawdę nie każdemu imponuje Nin czy też Knee i nie każdy chce ich poznać, tym bardziej nie każdy ma umiejętności, aby grać na zagranicznych turniejach. Tak jak powiedział Zajman, ludzie w Polsce będą 100 razy woleli pojechać na turniej, zobaczyć się z graczami których dawno nie widzieli, poznać też nowych, zobaczyć jak się rozwija scena i wydać na to mniejszą kasę niż  niż pozbierać 1500 zł, pojechać do innego kraju, dostać wpierdziel, ale pogadać sobie z koreańczykami, którzy i tak rzadko przyjeżdżają do Eupopy i porozumiewać się na migi, bo ich angielski nie jest imponujący. Mi osobiście szkoda by było kasy. A tak przyjadę na turniej w Polsce, dostanę baty, wymienię się doświadczeniami, lepszy ode mnie powie mi co zrobiłem źle, gdzie popełniam błędy, bo imo Knee czy Nin nie odpowiedzą mi na takie pytania, będą mieli w dupie to jakie popełniłem błędy, jedyne co usłyszę będzie " ne, ne ne, Sank ju ".
Zajman robi ranking graczy w Polsce, więc bierzemy pod uwagę Polskę, a nie inny kraj. Bo co to by było, jakby ludzie przyjechali na 5 turniejów organizowanych tutaj, a jedna osoba pojechała by zagranice, gdzie dostała by w eliminacjach i co ? Miałby dostać więcej bo wydał więcej kasy na wyjazd, mimo że uja ugrał ? Zamiatasz na zagranicznym turnieju - ok, twoje szczęście, ale przyjedź i na turnieje w Polsce i udowodnij, że 1 zagraniczny turniej to nie był łud szczęścia bo np. wszyscy we Francji pozatruwali się sardynkami, a jeśli masz w dupie to kto jest w tym rankingu na którym miejscu to po prostu nie wypowiadaj się na temat kryterium przyznawania punktów ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2010, 18:29:02 wysłana przez Zulata »

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 05, 2010, 19:01:03 »
Cytuj
Dobra... czas się odezwać.......Dobra a czy ty skumałęś to że kiedy taki naprzykłąd tundra nabija sobie punkty fejmu na każdym turnieju z budką z hot-dogami to w tym czasie taki naprzykład matt, tokis czy nawet ja i paru innych odpuszcza sobie te "fejmowe turnieje" bo kase zbiera na takie np.BTC czy Turniej w frankfurcie i już myśli o paryżu żeby tam grać .......sorry zajman ale jak będziesz mógł jechać i nabijać sobie punkty na 3 turniejach z dupy albo naprawdę się sprawdzić i zagrać np. z Ninem czy Knee i resztą europy oraz mieć możliwość pogadania z nimi to ciekawe co wybierzesz?.....ta punktacja jesli się nie zmieni stanie się chorym rakiem toczącym się po scenie i tworzącym napinki...

To jest twoja sprawa gdzie jeździsz na turnieje. Ja np. nie mam najmniejszej ochoty jeździć za granicę, świetnie się czuję w Polsce i wierz mi że wybrał bym fejmowy turniej w Polsce. Naprawdę nikogo nie otoczyłem kultem, żadnego mistrza Tekkena, wolał bym pogadać z jakimś znajomym którego dawno nie widziałem niż z Knee czy Ninem,więcej tematów miałbym z Tundrą ;p . Skoro sobie odpuszczasz fejomwe turnieje w polsce (co za aroganckie określenie) to co cię ranking interesuje ? Właśnie przez takie nastawienie w Polsce się scena nie rozrasta. Nie jadę na fejmowy turniej bo jest za mało dobrych graczy. Zdjęcie fajne ale poza kolegami od tekkena nie ma się komu nim pochwalić ;] Jak dla mnie Tundrze się te punkty należą bo jeździ na wszystkie turnieje i za to je właśnie otrzymał. Takie nastawienie mnie imponuje dużo bardziej niż wycieczka raz na rok gdzieś za granicę żeby zobaczyć Nina.


Cytuj
-trzeba uwzględnać występy zagraniczne naszych ziomali bo taki matt czy nawet taki leszczyk jak ja pewnie wszędzie tam byśmy coś namieszali ale nie jezdziliśmy na małe turnieje tylko ze względów finansowych(choć nie chce mówić za matta) bo zamiast wyadwać to 300zł na turniej z dupy odkładaliśmy je żeby zagrać na turnieju europejskim.....

Raz jeszcze to napiszę: Miło że niektórzy sobie jeżdżą za granicę ale to nie powód żeby cały naród polski przed nimi klękał. Twój cały post przesiąknięty jest takimi stwierdzeniami. Nie dajesz szansy każdemu nawet przez sekundę. Pewnie, niektórzy będą dostawać dodatkowe  punkty bo mają kasę i wypadają za granicę.Uważasz turnieje w Polsce za słabe twoja sprawa ;) Dla ciebie to może być ranking czołówki słabych turniejów w Polsce. Każdy ma szansę,nie tylko wybrani.


Cytuj
czy to przez di czy to przez całą scenę stworzyć listę graczy uznanych za dobrych

Ciężko mi to nawet skomentować. Właśnie to by wzbudziło napinki i niepotrzebne dyskusje.
[/quote
A mnie zastanawia inna rzecz

Dlaczego w argumentach przemawiających za rankingiem i tych przeciw niemu czy też przeciw jego formule podając przykłady zawsze pada ksywka Tundry ? ;D

Nie Knee i nie Nin, Tundra jest popularny ;D

Ranking jest ok i formuła też.

Dobrze, że coś takiego powstanie bo jeśli się przyjmie, zacznie wzrastać frekwencja na turniejach np. Frizen jest na 1 miejscu więc każdy będzie miał chętkę na niego, aby zobaczyć jak zamiata, a że nie mogą zagrać z nim w domu, to przyjadą na turniej, chociażby z czystej ciekawości, bądź też zobaczyć ile im brakuje do gościa na 1 miejscu, poznają atmosferę turniejową, nowych ludzi i przyjadą na następny.

Bez obrazy, ale twój post Velurian zajeżdża straszną arogancją. Naprawdę nie każdemu imponuje Nin czy też Knee i nie każdy chce ich poznać, tym bardziej nie każdy ma umiejętności, aby grać na zagranicznych turniejach. Tak jak powiedział Zajman, ludzie w Polsce będą 100 razy woleli pojechać na turniej, zobaczyć się z graczami których dawno nie widzieli, poznać też nowych, zobaczyć jak się rozwija scena i wydać na to mniejszą kasę niż  niż pozbierać 1500 zł, pojechać do innego kraju, dostać wpierdziel, ale pogadać sobie z koreańczykami, którzy i tak rzadko przyjeżdżają do Eupopy i porozumiewać się na migi, bo ich angielski nie jest imponujący. Mi osobiście szkoda by było kasy. A tak przyjadę na turniej w Polsce, dostanę baty, wymienię się doświadczeniami, lepszy ode mnie powie mi co zrobiłem źle, gdzie popełniam błędy, bo imo Knee czy Nin nie odpowiedzą mi na takie pytania, będą mieli w dupie to jakie popełniłem błędy, jedyne co usłyszę będzie " ne, ne ne, Sank ju ".
Zajman robi ranking graczy w Polsce, więc bierzemy pod uwagę Polskę, a nie inny kraj. Bo co to by było, jakby ludzie przyjechali na 5 turniejów organizowanych tutaj, a jedna osoba pojechała by zagranice, gdzie dostała by w eliminacjach i co ? Miałby dostać więcej bo wydał więcej kasy na wyjazd, mimo że uja ugrał ? Zamiatasz na zagranicznym turnieju - ok, twoje szczęście, ale przyjedź i na turnieje w Polsce i udowodnij, że 1 zagraniczny turniej to nie był łud szczęścia bo np. wszyscy we Francji pozatruwali się sardynkami, a jeśli masz w dupie to kto jest w tym rankingu na którym miejscu to po prostu nie wypowiadaj się na temat kryterium przyznawania punktów ;)

nie dostać więcej ale jesli jest naprzykład jak nevan czy gajda zawsze w Top 10 to coś za to też chyba im się powinno należeć.....a co do mojej arogancji to może to tak odebrałeś ale nie było to umyślne....kto mnie zna ten wie że w moich żyłach płynie polska scena i moje serce ją niezmiennie pompuje, wiecie że kiedy tylko mogę to organizuje co się da,jak się da, i gdzie się da...uważam że w swoim życiu już tyle dla sceny zrobiłem że nie musze powtarzać kolejny raz że na mało czym mi tak kurrrr.... ZALEŻY

I żeby nie było Kocham te małe turnieje na których jest świetny klimat ale chce własnie dalej na nie jezdzić żeby się spotkać z znajomymi pogadać i pobawić, ale nie po to by na siłę jezdzić bo w rankingu punkty się liczą...
I to nie jest tak że mam coś przeciw temu żeby ten ranking powstał, poprostu już widzę tonę ggraczy którzy gówno robią dla sceny i gówno wiedzą a będą się wozić bo są w rankingu bo jeżdzą na każdy konwent mangi i anime( a tam dużo małych turniejów jest)....
Ranking to dobry pomysł i czy w takiej formie czy w innej to dobry pomysł bo kto stoi w miejscu ten się cofa tylko ja piszę bo o scenę się martwie i chce dla niej jak najlepiej a kto inaczej uważa to już jego sprawa....

Co do arogancji to nie była ona zamierzona....poprostu za bardzo chciałem przekonać was do mojego pomysłu
jestem pałą do lania i nawet gajda:P wam to powie, arogancji we mnie zero tylko chęci żeby było lepiej jest 100%
i stąd kto mnie nie zna ten może uznawać ten zapał i chęci za arogancje.....
POKÓJ I NIECH SKILL BĘDZIE Z NAMI MOI BRACIA I SIOSTRY.....WSZYSCY JESTEŚMY TEKKENOWĄ RODZINĄ
I JAK TO W RODZINIE NIERAZ SIĘ PONAPINAMY ALE CHCEMY JAK NAJLEPIEJ, JESLI KTOŚ ODEBRAŁ MÓJ POST JAKO CISNIĘCIE KOGOŚ TO SORRY...POPROSTU DYSKUTOWAŁEM ....

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 05, 2010, 19:07:41 »
ale jesli jest naprzykład jak nevan czy gajda zawsze w Top 10
Ja do tej pory zawsze w top 5 byłem poza Polską w Tekkena :D

ZajmaN

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 05, 2010, 19:19:03 »
Cytuj
ale nie po to by na siłę jezdzić bo w rankingu punkty się liczą...

Nikt ci nie karze. Prawdopodobnie będzie bardzo niewielu którzy tak będą robić. Mają do tego jednak prawo, maja tez dodatkową motywacje.


Cytuj
I to nie jest tak że mam coś przeciw temu żeby ten ranking powstał, poprostu już widzę tonę ggraczy którzy gówno robią dla sceny i gówno wiedzą a będą się wozić bo są w rankingu bo jeżdzą na każdy konwent mangi i anime( a tam dużo małych turniejów jest)....


A ja ich nie widzę :) Znając charaktery ludzi z czołówki tekkena to raczej nikt tak nie będzie robił. Ranking pesa istnieje od 2004 roku i też sobie nie przypominam by ktoś się woził. Nie jesteśmy amerykanami więc spokojnie Velur. Turnieje na konwentach się na bank nie będą liczyć do rankingu, którego jeszcze nie ma zresztą, bo pracujemy nad kryteriami jakie turniej musi spełnić aby był rankingowy. Na razie na tym zakończmy dyskusje, wszyscy działamy dla sceny, znamy się , zawsze przy okazji zlotu można obgadać to i tamto, ja jestem otwarty na propozycję. Proszę jednak brać pod uwagę ogół, nie tylko uzdolnionych graczy.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 05, 2010, 20:37:23 »
To dobrze, że nie będą się liczyć turnieje na konwentach M&A. Chociaż sam nie mam nic przeciwko komiksom i bajeczkom, to raczej nigdy nie wybiorę się na turniej organizowany na "doczepkę" do takiej impry.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

ZajmaN

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 05, 2010, 21:00:38 »
Wiesz, tu główny problem polega na sporej cenie za bilet wstępu. Np. Tundra chce liczyć turniej gdzie wstęp kosztował 50 złotych a nagrodą była jakaś czapka :) Inna sprawa to mała ilość stanowisk na takich imprezach oraz często brak grup i tylko SE ( a więc na bank odpadają) .

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 05, 2010, 21:12:17 »
Ale to są właśnie konsekwencje robienia turnieju "na doczepkę" :-)


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 05, 2010, 21:14:57 »
Wiesz, tu główny problem polega na sporej cenie za bilet wstępu. Np. Tundra chce liczyć turniej gdzie wstęp kosztował 50 złotych a nagrodą była jakaś czapka :) Inna sprawa to mała ilość stanowisk na takich imprezach oraz często brak grup i tylko SE .
oraz przypadkowi ludzie w strojach pokemonów biorący udział dla jaj, ilość osób w rankingu by wtedy znacznie wzrosła, zrobiłby się jeszcze większy bałagan;d

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 12, 2010, 17:35:49 »
Część postów została przeniesiona do tego tematu: http://backdash.pl/forum/index.php?topic=228.0

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 13, 2010, 11:48:08 »
Cena bilety właściwie nie gra roli. Myślę że chodzi głównie o ergonomię krajowego transportu który jest wręcz fatalny. Jak pomyślę że znów mam na stojąco spędzić 4-6h na stojąco to odechciewa mi się nawet wizja spotkania się z wami cukierasy :)

To jest twoja sprawa gdzie jeździsz na turnieje. Ja np. nie mam najmniejszej ochoty jeździć za granicę, świetnie się czuję w Polsce i wierz mi że wybrał bym fejmowy turniej w Polsce. Naprawdę nikogo nie otoczyłem kultem, żadnego mistrza Tekkena, wolał bym pogadać z jakimś znajomym którego dawno nie widziałem niż z Knee czy Ninem,więcej tematów miałbym z Tundrą ;p

Słowa które niosą radość :)

PS: Cambion, zagralem Ravenem na Twoja prosbe :D Jest to mega low tier, wiec nie pisz ze gram tylko topem :D

Co ty pi****lisz... poza bryanem żadną postacią mi się tak dobrze nie gra. Powinieneś powiedzieć nie "mega low tier" tylko "postać nie dla bezmyślnych graczy". Fakt ma słabe kary i też jest karalny, więc trzeba używać jego mocnych stron, czyli lepszego movementu i castomów. Totalna postać solution, ma tyle narzędzi do mieszania w głowach że aż żal tego nie używać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2010, 11:55:49 wysłana przez SłońTrombalski »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 07, 2010, 17:44:29 »
Po weekendzie uzupełnię wyniki z Art of Tekken oraz Mad About Tekken, w związku z czym będzie tylko brakowało wyników z Tawern i z RENOMOWANEGO turnieju.


Zajman, załóż w końcu tamten temat ;)

ZajmaN

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 07, 2010, 20:01:45 »
Super! Zakładem jutro temat o radnych, i tak większOść użytkowników będzie na bursie ale jak wrócicie to się wypowiecie.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken 6 - ranking oraz regulamin
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 07, 2010, 20:11:03 »
a kiedy się spakujesz i przyjedziesz? Gniazdko już urządzone.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.