Tekken > Tekken 6 / BR

Dla początkujących i nie tylko: pytania i odpowiedzi

(1/68) > >>

Di:
Jeśli znasz legendę systemową, widziałeś poradniki wideo i wciąż nie znasz odpowiedzi na swoje pytanie, to zadaj je tutaj.

Dadrot:
mam jedno ważne pytanie, w jaki sposób wykonujecie dokładnie cancela backdasha w blok?
chodzi mi o szybkie backdashe z blokiem, w poprzednich tekenach wystarczyło b,[ b ] teraz nie.
czy jest inna metoda niż: b,b~b/d,[ b ] ?

Wacho_VHO:

--- Cytuj ---b,b~b/d,[ b ]
--- Koniec cytatu ---
To jest właśnie metoda na "backdash z blokiem".

Grey:
i trzeba to cwiczyc, cwiczyc i cwiczyc...
po obu stronach, 4 H na dzien a pozniej i tak jakis jan Cie zje bo T6 to nic innego jak T4.1

przepraszam, nie moglem sie powstrzymac. Tak w ogole to sie ma ludzie xD

Solo:
Aj tam, az tak zle nie jest Grey: ) Tym bardziej, ze nie wiem jak u Was, u nas poprawilem niechlujnosc grania i czesto lapie sie, ze po zwyklych SSach o wiele dokladniej robie blok czy kolejnego SSa w zaleznosci od akcji przeciwnika i coraz czesciej omijam to co chce (oczywiscie sa wyjatki, jakies ciosy zgarniajace SWki), ale spokojnie da sie uzywac i BCD i SS. Kwestia, aby pamietac, ze kamera jest blizej i bedac w bliski zwarciu i majac krotszy BCD jest gorąco, robimy cios na ++ i zwiewamy (lub  cisniemy pressing jakims homingiem or so; ).

No i czesc :D

A cwiczyc ta trzeba, szczegolnie jak ktos gra na padzie, bo tutaj po obu stronach jest to  'inny' ruch.

Co do samej notacji to:
b,b,d/b,b, d/b, b
i w koleczko

na poczatek mysle najlepiej sobie cwiczyc wlasnie dokladnie tyle ile napisalem wyzej, zobaczyc, ze nam wychodzi, podjarac sie i jak juz bedzie nam wychodzil taki "moj pierwszy BDC", cwiczyc dluzsze.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej