Tekken > Zafina

Juggle

(1/5) > >>

Tokis_TLT:
http://backdash.pl/tekken-6/t6-juggle/t6-zaf-juggle/ - link do juggli Zafiny na Backdashu. Zapraszam do dyskusji! :)

Qjon:
Alternatywna ścianka bez B!:
W! u/f+1, d/f+1,2
Tak dla hecy i urozmaicenia :)

Qjon:
Parę dżagielków 4fun:

d/f+2, u/f+1, 1+2 B! u/f+1, f+2,3 SCR 3+4  [67]
Świetnie siedzi, dobrze niesie, mój nowy main juggle po tej wybitce.

u/f+4, f+2,3 SCR 1+2 B! ~f,f, 3, SCR 4  [68]
3dmg mniej od najsilniejszego podstawowego juggla z u/f+4, ale za to SCR 4 lepiej rzuca na ścianę.

SSL u/f+4, 1, u/f+1, f+2,3 SCR 3+4 B! u/f+1, d+2  [71]
Na bigów siedzi normalnie, na pozostałych wchodzi tylko pod prawym kątem (inna sprawa, że mam mega słabego manuala).

CH SCR 1+2, iWS+1,2, d/f+1, 1+2 B! d/f+4,1  [86]
Siedzi na każdą postać, najmocniejsza akcja po CH SCR 1+2 na backdashu xP

Jeszcze fajna akcja po wallsplacie:
W!~b,b, 3 SCR 1+2 B! f+2,3 SCR 4

Tokis_TLT:

--- Cytuj ---CH SCR 1+2, iWS+1,2, d/f+1, 1+2 B! d/f+4,1  [86]
Siedzi na każdą postać, najmocniejsza akcja po CH SCR 1+2 na backdashu xP

--- Koniec cytatu ---
Super akcja, nie wiedziałem że to siedzi, all the credits 4 U!  :o Ja tylko pozwolę sobie uzupełnić, bazując na twoim pomyśle:
 - CH SCR 1+2, iWS+1,2,  d/f+1,  1+2 B! ~f,f, 3,  SCR 4  [89]


--- Cytuj ---Jeszcze fajna akcja po wallsplacie:
W!~b,b, 3 SCR 1+2 B! f+2,3 SCR 4

--- Koniec cytatu ---
Naprawdę Ci to siedzi za każdym razem?! Bo ja nie mogę tego posadzić... Ja w tej sytuacji robię po B! d/f+1, d/f+1,2.

Coś ode mnie, stare i znane, ale chyba nie ma na BD:

 - CH MNT d+3,1, MNT d+3,1, MNT d+1,4 [67]
Fajne, bo samo MNT d+3,1 jest bezpieczne(można blokować w postawie, a ciosy na high nie trafiają Zaf w MNT).

Qjon:

--- Cytat: Tokis_TLT w Kwiecień 16, 2010, 03:10:12 ---Super akcja, nie wiedziałem że to siedzi, all the credits 4 U!  :o Ja tylko pozwolę sobie uzupełnić, bazując na twoim pomyśle:
 - CH SCR 1+2, iWS+1,2,  d/f+1,  1+2 B! ~f,f, 3,  SCR 4  [89]
--- Koniec cytatu ---
MEGA :D


--- Cytuj ---Naprawdę Ci to siedzi za każdym razem?! Bo ja nie mogę tego posadzić... Ja w tej sytuacji robię po B! d/f+1, d/f+1,2.
--- Koniec cytatu ---
Istotne w tej kontynuacj po wallsplacie jest spore odczekanie, aż rzucona na ścianę postać zacznie z niej opadać (bez B! opada wtedy głową do przodu) - wtedy 3, SCR 1+2 siądzie dobrze, a po nim kontynuacja. Na małe postaci może faktycznie randomowo siedzi, ale wsadzić się da na pewno, da 6dmg więcej niż d/f+1, d/f+1,2. Zawsze też można nie robić ostatniej 4 ze SCR i klasycznie sępić na SCR 1+2.


--- Cytuj --- - CH MNT d+3,1, MNT d+3,1, MNT d+1,4 [67]
Fajne, bo samo MNT d+3,1 jest bezpieczne(można blokować w postawie, a ciosy na high nie trafiają Zaf w MNT).

--- Koniec cytatu ---
No dokładnie, wg inatekken d+3,1 ma tylko -8 na bloku, na dodatek MNT d+1,4 wallsplatuje.

///EDIT:
http://www.speedyshare.com/files/21970378/11.wmv
Wrzuciłem kiepskiej jakości filmik pokazujący, że ta akcja z wallsplatem siedzi nawet na Zafinie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej