Autor Wątek: Kupiłeś i polecasz ;)  (Przeczytany 1119 razy)

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Kupiłeś i polecasz ;)
« dnia: Wrzesień 14, 2011, 15:47:29 »
Proponuje aby w tym temacie zamieszczać produkty które nabyliśmy i polecamy je innym. Zacznę od siebie ;]

Dzisiaj nabyłem słuchawki Steelseries Spectrum 5XB AudioMixer i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolony....czym się różnią od zwykłych słuchawek ? już mówię. Po 1 sa ultra lekkie i bardzo wygodne w użytkowaniu dzięki skórce i super miękkich nauszników. po 2 mają druciki od kabla oplecione w sznurek a więc zerwanie,porwanie czy cokolwiek innego nie wchodzi w grę,a było to moim najczęstszym problemem jeśli chodzi o słuchawki. Kolejna sprawa to design,są bardzo estetyczne,a wykonanie jest po prostu super. Można je rozłożyć na 3 części aby nie uszkodziły się przy transporcie. AudioMixer i kilka słów o nim: Audio Mixer jest to małe urządzenie które podłączamy do pada (x360) a z niego wychodzi kabelek który wędruje do przelotki (w zestawie) z której wychodzą chinche oraz wejście na chinche i dzięki temu rozwiązaniu,możemy podłączyć dźwięk bezpośrednio z konsoli (ps3 i x360). Słuchawki oraz audio mixer są dedykowane dla konsoli xbox360 bo można jednocześnie grać i rozmawiać przez nie a dzięki przełączniku live mix który możemy w każdej chwili wyłączyć,sprawia on to że w trakcie gry,gdy ktoś coś mówi to automatycznie głos z gry jest wyciszany i słyszymy rozmówcę ; D. Z zakupu jestem bardzo zadowolony gdyż wyrwałem te słuchawki bardzo okazyjnie bo za 179zł a to niestety ich najtańsza cena.....a w samym Trójmieście kosztują one najtaniej 349zł. Zakupiłem je na tej o to aukcji http://allegro.pl/sluchawki-steelseries-spectrum-5xb-xbox-i1809796167.html i wszystkim polecam. Nawet jeśli ktoś nie posiada xboxa 360 to przez chinche spokojnie da się podłączyć do ps3 a myślę że jest to najtańsze rozwiązanie jeśli chcemy mieć dobry dźwięk w słuchawkach. Sam bass jak i szczegóły dźwiękowe które słyszę w słuchawkach są mega....niektórych dźwięków nigdy nie słyszałem ;d.