Autor Wątek: Tekken 7 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 92328 razy)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 04, 2014, 13:59:07 »
So far so good! Mam nadzieje, ze graficznie na konsolach bedzie XONE 720, PS4 1080p, inaczej bedzie downgrade (xone 1080p = downgrade, bo ma gpu 50% slabszy). modele beda rasowane bankowo, widac ze wiekszosc to placeholdery z poprzedniej czesci, aby bylo mozba bylo odpalic (model!=animacje, animacje leca i tak na ich szkieletowym mokujinie).

Mechanika elegancka, czulem sie jakbym ogladal T3/T5DR. Szkoda, ze movement ala T6, ale ten z T5 pewnie juz nigdy nie wroci. Za to podoba mi sie szybka, realtime fast paced walka, bez "ok ide po piwo a ty koncz juggla". Tak troche wrecz Soulowo5.

RageArts - wygladaja ok, wyglada, ze sa karalne (-12?-?16) w ktorejs grze widzialem kare na to. Niektore robia pusha, wiec trzeba bedzie obczaic co czym i jak.
PowerCrush - na papierze wygladaly zle, ale z tego co widze, to tylko jakies wolne ciosy to maja (np. Lili f,f,2), moze byc ciekawe jak gra sie na "all in 24/7 random offence spam" gracza ;-) przewidujesz, ze zapewne zaraz znow odpali 50-tego hopkicka z kolei, ladujesz powercrusha i go sciagasz. niefajne?

Katarina - na razie wyglada biednie (fuck me), ale i tak sie pogra; Claudio mi sie spodobal bardzo (bez k**wa skojarzen), taki mix miguel+lars

Rozblyski ostro, ale co tam, to tekken; w jednym momencie w jakiejs grze 2 postacie sie uderzyly jedna zrobila CH druga jakis mocny cios, tak rozblysl ekran, ze przez chwile nie widzialem zadnej postaci (double KO poszlo) ;D

PODOBA MI SIE. ofc chcialbym movement troszku mocniejszy, ale kij tam.
podoba mi sie, ze samym dobrym real-time graniem bedzie mozna nadrobic "nie siedzialem 500h na practice", cos jak bylo w T5/DR.

nie moge sie doczekac odpalania na jana RageArtsow ;- ) w SC5 jak gralismy czesto odpalalo sie ultre na czyjs atak, tutaj majac armor mogą byc ciekawe mindgejmsy czasami pod koniec rundy.

Za to za ten stream w 240p to powinni dostac kopala, Japonia - krol swiatlowodow - odpala streama z Atari

ogolnie HYPED.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2014, 14:32:09 wysłana przez Solo »

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 04, 2014, 14:53:34 »
Jeżeli się nie myle, to ciosy z armorem praktycznie zawsze wbijają na ścianę... więc wydaje mi się że mogą być lekko przegięte jeżeli nie są "wystarczająco" karalne :) już w TTT2 trzeba się srogo pilnować, żeby pod ścianą nie dostać splatującego ciosu, a teraz, nawet za głupiego puncha można pofrunąć na ścianie ;D
Po za tym, wydaje mi się że jest więcej klatek na wyrwanie się z rzutów, coś jak w Revolution.

EDIT. PS. Na tym kanale jest troche walk
https://www.youtube.com/user/TRENZANOCORPORATION
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2014, 15:24:53 wysłana przez Bati »
Flamingo KUR*A

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 04, 2014, 16:06:52 »

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 04, 2014, 16:52:06 »
Nie ma co wyrokowac po filmikach z yt jakiejs pre alfy.Bedzie dobrze:)

caradolph

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gimme a tournament.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: caradolph
  • Skąd: Silesia
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 05, 2014, 01:37:36 »
Wydaje mi się czy Larsowi zmienili d/b+2,1???
Szukam sparring partnerów do TTT2 i TK6 (czyt. ludzi, którzy wiedzą czym to się je). Lokalizacja - Śląsk, najlepiej okolice Jastrzębia, Żor, Katowic i Pszczyny.


Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 05, 2014, 04:55:07 »
Dla wszystkich fanów Kinga: Zakochacie się w jego nowej wymiance f+2,1 (Wzięte od Armor Kinga) / f+2, d+1,2. f+2,1 znacie z movelisty AK, wrzuca na sciane, 2gi hit jest karalnym high movem, niby nic specjalnego, ale teraz, king ma wymienialną opcję, f+2, d+1,2, (string "ściągnięty" od marduka, ta sama notacja, animacja d+1,2 taka sama) gdzie prawdopodobnie d+1,2 jest NCC. Podejrzewam, że wszystkie możliwe opcje są karalne, tj. f+2,1 tak jak do tej pory, f+2,d+1 jak i f+2, d+1,2 prawdopodobnie karalne jak u Marduka, (nie pamiętam czy f+d,d+1 marduka ma więcej niż -9?). Ale nawet jeżeli, to wszystko jest karalne -10 albo -12 to zawsze lepiej, niż opcja dotychczasowa, czyli f+2,1 gdzie przeciwnik schyla się pod 2 i strzela wybitkę z WS. Teraz będzie trzeba wziąć pod uwagę, że można dostać od KInga f+2,d+1

Bierzcie moge uwagi pod uwagę ;D
Flamingo KUR*A

keNzo

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: xK4milLx
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 05, 2014, 18:33:01 »
Mi już się nie podoba że Kazik może przemienić się w Devila tylko w czasie reage...co to ma być albo Special albo Devil? W dodatku animacja jest długa to tylko smaczek czy ma coś na celu? Lipa...

Himiteshu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Remember the dead but fight for the living
    • Zobacz profil
  • Skąd: Lubelskie
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 06, 2014, 00:00:47 »
Wygląda fajnie, jest dosc krotkie i efektowne wiec czemu nie? Tekkenowi brakowalo troche takich smaczków i akcji ogólnie, kiedyś rzuty były wow, teraz będą rage artsy. Ja się cieszę że jest zwykły Kazek, a ta zamiana to ukłon dla fanów, założę się ze Jin też bedzie mial Devil formę w rage artsie a Devil Jina nie będzie w ogóle.

keNzo

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: xK4milLx
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 06, 2014, 13:32:40 »
Wygląda fajnie, jest dosc krotkie i efektowne wiec czemu nie? Tekkenowi brakowalo troche takich smaczków i akcji ogólnie, kiedyś rzuty były wow, teraz będą rage artsy. Ja się cieszę że jest zwykły Kazek, a ta zamiana to ukłon dla fanów, założę się ze Jin też bedzie mial Devil formę w rage artsie a Devil Jina nie będzie w ogóle.

Ale mi nie chodzi o rage arts tylko o przemianę jak w ttt 2. A teraz masz do wyboru albo rage arts albo zmiana w Devila. No i o ile jest 13f EWGF to już chyba nie podbija na CH d/p+2. Zadowolony byłem z Kaza w ttt2...nie chciałbym za dużych zmian.

Himiteshu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Płeć: Mężczyzna
  • Remember the dead but fight for the living
    • Zobacz profil
  • Skąd: Lubelskie
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 06, 2014, 13:42:19 »
A to sorki, tez wlasnie zauwazylem ze teraz moze sie zamienic w Devila tylko jak ma rage'a a pozniej juz nim nie jest ;/ dziwne to ale zobaczymy

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 06, 2014, 15:46:35 »
Komu mam zapłacić, żeby gra miała opcję zubażania grafiki do poziomu T6? Dorzucam 3,40zł jeśli taka opcja będzie standardem turniejowym.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 07, 2014, 19:00:00 »
nie będę w to grał.

EDIT:
w sumie to jak zobaczylem w akcji Stefana Foxa to moge zmienic zdanie :) na plus brak bounda i fajne sa w sumie te zwolnienia w animacji przed KO :) King i Steve beda w tej grze turbotoptierami tak czuje ;p ale i tak jestem zawiedziony... crashe podobne do tych z tekken revo, dla mnie zenada... ogolnie brakuje mi tu powera, jakies to wszystko wolne jest :(

no i rage moves, chcialem nowego tekkena a nie strit fajtera gaddemyt  :stayfree:
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2014, 20:37:27 wysłana przez Pychu »
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

keNzo

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: xK4milLx
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 08, 2014, 08:25:33 »

no i rage moves, chcialem nowego tekkena a nie strit fajtera gaddemyt  :stayfree:

Popieram. Trochę to bardziej pasuje na Tekken x SF niż na nową odsłonę Króla... Ale nie będę hejtował, zobaczymy jak pogramy. I nawet jak będzie słabe to pewno i tak będę się w to zagrywał jak w każdą poprzednią część:-)

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 08, 2014, 10:10:07 »
brak bounda
Serio? Serio? Przecież bound jest, ludzie. Tylko inaczej wygląda i dalej niesie. Cieszyłem się, że teraz donieść do ściany trzeba będzie znowu umieć, jak w T5, ale nieee, brak taga niczego nie zmienia.

Nie narzekam, mi się w sumie gierka podoba, ale mówienie o braku bounda to jest normalna bzdura.

Tylko ta grafika mnie przeraża. Dwa umiarkowanie krótkie słowa: epilepsja fotogenna.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 7 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 08, 2014, 14:28:08 »
dla mnie to nie bound bo nie jest po ciosie ktory wbija w glebe no i wyp***dala do przodu a nie do gory, no i w poprzednich tekkenach ktore go mialy w szczerym polu mozna bylo zrobic max jednego, a tutaj widzialem kaza ktory robil to conajmniej ze dwa razy :) no ale niech Ci bedzie Haju, jest "bound do przodu" :) w ogole wspominajac o tym to mialem na mysli ze combosy juz nie beda takie dlugie, po calym tekken6 i po miesiacu gry w taga zaczynalo sie to robic nudne  :stayfree:
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2014, 14:35:57 wysłana przez Pychu »
A MOŻE WARTO UWIERZYC?