Autor Wątek: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami  (Przeczytany 19536 razy)

Slide

  • Gość
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 04, 2011, 21:56:28 »
JAZDA JAZDA JAZDA!!! Ja widzę, że nie możemy wytrzymać bez dobrej spiny na forum ostatnio :D mam ostrą zwałę. Nie chce mi się odpisywać już na te posty, ale ...

Generalnie wkurza mnie to. Podobnie było z Tasterem, chętnie bym pograł z zajebistym Ablem by poznać lepiej ten MU, ale on online nigdy go nie bierze. Raz tylko graliśmy w DE na Bursie, gdzie ja grałem jak shit on grał jak shit I wygrał ledwo 2:1. 

Lista niby dla sparringów, by podszkolić MU. Ale po cholerę mi ta lista skoro ludzie nie grają swoimi "najlepszymi" postaciami. No chyba że mam zgadywać.

dla tego pana piwo, bo ma rację, chociaż osobiście ostatnio zauważyłem, że najlepiej kogoś przycisnąć żeby zagrał dlatego polecam zgadać się przed graniem na gg i ustalić jaki meczyk będzie i ile gramy. Ja już dawno stwierdziłem, że wchodzenie na PSN bez ustawki jest słabym pomysłem mimo, że można znaleźć graczy bo później wychodzą takie historie jak Vipe pisze.

cieslak

  • Gość
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 04, 2011, 22:22:07 »
Snake:
Ja nie mam wyjebane, bo dla mnie takie podejście jest do dupy. W normalnym środowisku? Człowieku, wczoraj zapisałeś się na to forum? Spinki były, są i będą. Bez nich to forum by upadło, jak każde inne. Poznałem twoje zdanie, ty moje, myślę, że dalej nie ma sensu prowadzić tej naszej dyskusji, bo na pewno nie ulegniemy, bo każdy z nas inaczej podchodzi do pewnych spraw. Co do listy, wiedziałem, że prędzej czy później zapodasz właśnie taką, tylko po to, by mnie jeszcze bardziej wkurzyć, no ale tym razem ci się nie udało. :P A właśnie, kocham sytuację, kiedy porównujemy Polskę (Europę) do Japonii. :D

Gargooletz:
Imo lepsze puste niż z dupy wyssane "jestem najlepszy". ;) Co do skromności, myślę, że to jedna z ważniejszych cech.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2011, 22:24:20 wysłana przez cieslak »

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 04, 2011, 22:39:17 »
Cicho! Mi pasuje sytuacja, że madd jest przy połowie postaci :P Mam lepsze usprawiedliwienie na moje wyniki z nim :D

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 05, 2011, 12:31:45 »
Niezły temat
Dorzucając moje 3 "nie-spięte" grosze
Zgadzam się ze Snake'iem w sprawie "mirrorów określających kto jest najlepszy" - mirrory nic nie udowadniają bo określają tylko jeden matchup z 35ciu
Druga sprawa - gdzieś tam pojawia się idea, że dzięki temu tematowi można ćwiczyć matchupy - tylko, że mówimy (raczej) o grze online która ma swoje prawa, ale do ogarnięcia matchupów jest w sam raz... Równie dobrze można grać z ludźmi z UK, Francji czy Niemiec (można bez problemu znaleźć 4-5 paskowe połączenie)
Także jak na moje oko jeśli chcecie stworzyć topic dzięki któremu można pograć z dobrym operatorem danej postaci to znacznie lepiej zrobić z tego listę ogólną (w sensie graczy z Europy z podanym GamerTagiem/PSN ID) zamiast tworzyć listę z "na siłę" wpisanymi graczami przy postaciach "którymi nikt nie gra"
Podsumowując - jeśli to jest topic dla ogarnięcia matchupów - to jest zbyt ubogi, żeby komukolwiek pomóc (i się nie rozrośnie co pokazuje dobitnie lista graczy zapisanych na tur SSFIV na AoT/AoH) - gwarantuje wam, że nikt nie ograrnie matchupu vs Vega grając ze mną czy vs Blanka grając z Kejimem - musi to być większa lista z conajmniej 2-3 graczami daną postacią
Jeśli natomiast jest to topic o najlepszych graczach w Polsce - to lepiej chyba zebrać wyniki turniejowe (mieliśmy też ranbaty online które także można by uwzględnić) i na tej podstawie zrobić listę z przypisanymi postaciami
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

nadrill

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: nadrill
  • Skąd: ZG
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 07, 2011, 23:53:54 »
Czwarta Ibuki - Patosław.



Moja Ibuki walczyła tylko z kilkoma graczami i mało kto wie o jej istnieniu.

Dan - Nadrill



dzięki za uznanie :D
w ogóle pozdro Patoslaw Gargooletz, Kaczilla, Ninibuba, chłopaki dajecie dalej w strita :D szkoda że już sprzedałem, chętnie bym jeszcze pograł ale cóż.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2011, 23:59:12 wysłana przez nadrill »

Bladyszy

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: bladyszy I
  • PSN ID: INDbladyszy
  • Skąd: Zary
  • Steam ID: bladyszy
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 20, 2011, 02:41:26 »
Na jednym z filmow w dziale z filmikami uzytkownikow Maddest mowi ,ze ma najlepszego Sima w polsce. Sugeruje by go takze dodac do najlepszych.
Feel the Rhythm!

Slide

  • Gość
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 20, 2011, 08:25:55 »
Na jednym z filmow w dziale z filmikami uzytkownikow Maddest mowi ,ze ma najlepszego Sima w polsce. Sugeruje by go takze dodac do najlepszych.

prosze....

tyveri

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
    • simian raticus
    • Email
  • Skąd: SHITlandia
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 31, 2014, 10:13:14 »
Bardzo słabo gram w gry! Nie umiem na silniku i kodzie gry pojechać dostatecznie dobrze!


mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 31, 2014, 12:02:34 »
witaj w klubie! ja też! czym się zajmujesz aby sobie z tym radzić!!!
Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim: