Autor Wątek: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami  (Przeczytany 19669 razy)

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 04, 2011, 17:53:22 »
Cytuj
...a kiedy gramy? Chciałbym poćwiczyć z Ryu.

PW , GG - po co publicznie to załatwiać.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 04, 2011, 19:23:31 »
Jak można stwierdzić, że samemu jest się zajebistym? -.-
Przeoczyłem jakiś post? Kto i gdzie tak napisał? (Gdyby był taki post to napisałbym że nie ma w tym nic złego pod warunkiem, że autor rzeczywiście jest zajebisty, no ale nie widzę tutaj niczego takiego).
O twojej liście to sobie przez gadu gadu możesz pogadać.
Jeju, skąd ta agresja? ;p Ja też nie zgadzam się z twoją listą, ale szanuje to bo to twoja opinia.
krill lepiej gra c.viper niż chun li
Nigga, please.

Slide

  • Gość
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 04, 2011, 19:30:55 »
O twojej liście to sobie przez gadu gadu możesz pogadać.
Jeju, skąd ta agresja? ;p Ja też nie zgadzam się z twoją listą, ale szanuje to bo to twoja opinia.

Muszę sobie jakoś odreagować kiepski dzień w życiu :P a co do tego postu to możliwe, że trochę źle zrozumiałem słowa maddesta kiedy pisał o tym, że w pierwszym poście jest jego lista i tak mi się pomyślało że ten temat w taki sposób niczemu nie służy. Dopiero po moim poście tak naprawdę maddest wytłumaczył mi swój plan na ten temat.

PS: Jeżeli temat brzmi najlepsi to dla mnie powinno być po jednej osobie przy postaci, no chyba że naprawdę ciężko wybrać.

Btw. z którymi propozycjami się nie zgadzasz z mojego postu?

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 04, 2011, 19:34:38 »
Viper.

W sumie tylko z tym, chociaż ciebie dopisałbym obok Żylety.

cieslak

  • Gość
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 04, 2011, 20:08:11 »
Przeoczyłem jakiś post? Kto i gdzie tak napisał? (Gdyby był taki post to napisałbym że nie ma w tym nic złego pod warunkiem, że autor rzeczywiście jest zajebisty, no ale nie widzę tutaj niczego takiego).

Nie przeoczyłeś, ale chyba nie zaprzeczysz, że "najlepszy" to praktycznie to samo, co "zajebisty". Dlatego napisałem takiego, a nie innego posta. Nie wiem, może jestem inny, ale widzę, że nie tylko ja, bo z tego, co do tej pory luknąłem, to tylko ty, Snake, i madd dopisaliście siebie do danych postaci. Dla mnie jest to śmieszne, ponieważ jaki w tym sens? Chcesz pokazać, jaki z ciebie kozak? Proszę o podanie powodu, jednakże wolałbym usłyszeć coś innego niż "to moja lista". Dla mnie jest to głupie pokazywanie, że jestem lepszy od kogoś innego i chcę się pokazać, iloma postaciami potrafię grać. Ale najśmieszniejsze w tym jest to, że dopisujecie się do postaci, których normalnie nie wybralibyście do jakiejś ważnej fazy pucharowej... No ale co tam, bo i tak jestem "zajebisty", bo umiem ową grać.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 04, 2011, 20:37:37 »
Ale co mam ci napisać innego niż "to moja lista"? "To moja opinia"? "To moje zdanie"? Nie wiem, wybierz sobie, bo naprawde nie kumam o co ci chodzi.

Sens? Nie wiem, dla mnie to jest jak najlepsze oddanie rzeczywistości. To moja wina że takim Guilem nikt u nas nie gra lepiej od Maddesta? Nie wydaje mi się żeby komukolwiek moja lista umniejszała, zresztą nawet jeśli to jest to tylko moja opinia, w którą każdy może mieć po prostu wyjebane, przecież nic nikomu nie narzucam. 

Co do "ważnej fazy pucharowej"... mam to w ogóle komentować? Myślałem że dla kogoś takiego jak ty, kto gra w bijatyki od lat, będzie oczywiste że do ważnych walk każdy normalny gracz wybiera postacie którymi czuje się najpewniej. To niby znaczy że już nie można grać dużo i dobrze innymi postaciami?

Ja już serio nie wiem czasem co do ciebie napisać żebyś był usatysfakcjonowany :F

cieslak

  • Gość
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 04, 2011, 21:03:00 »
Ja tutaj piszę o tym, że "sam siebie" umieszczałeś, a nie o tym, że madda dałeś do sporej ilości postaci... Z "moja opinią" to możesz iść sobie na podwórko, Snejku. I jeśli uważasz, że wszyscy mogą mieć wyjebane, to po co w ogóle odpowiadać na moje posty? Po co tracisz czas? -.- Czuje się najpewniej? Po co odwracasz kota ogonem? Jak jesteś zajebisty kilkoma postaciami, z twojego posta wynika, że jesteś, to nie powinieneś się bać brać np. Sakury do walki z Markiem, bo przecież grasz nią tak samo zajebiście jak Rufusem. Zatem o co kaman? :P Wiem, łapię za słówka, no ale muszę. A pewność siebie? Pffff, zajebiści gracze są pewni wszystkich swoich postaci. :P
Ja usatysfakcjonowany? Nigdy. :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2011, 21:11:44 wysłana przez cieslak »

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 04, 2011, 21:16:06 »
No dajcie spokój panowie. Nie widzę przeszkód, żeby ktoś zdawał sobie sprawę z bycia najlepszym. Rozumiem, że skromność jest cnotą, ale to nie ma nic do rzeczy xP

Zresztą tak jak już niektórzy starali się wytłumaczyć - to, że nicki pojawiają się przy postaciach, których z nimi nie kojarzymy nie stoi wcale w sprzeczności z tematem.
Scena nie jest gigantyczna i chyba normalnym jest, że nie dla każdej postaci mamy kilku ogarniętych kandydatów. Tym sposobem bez prezentowania rewalacyjnego poziomu można być najlepszym graczem :\ Można się sprzeczać, że to bzdura i do niczego nie prowadzi, ale chyba jednak lepiej wiedzieć, kto chociaż coś ogarnia takim Guilem czy Sakurą.


PS Cieślak, z całym szacunkiem, nie pierdol :P To, że Wong był jednym z najlepszych Makoto playerów na świecie było dość jasne, a jakoś jej nie chciał używać przeciwko wszystkim (to, że była low tierem to inna sprawa, ale też to można by odnieść do Sneja itd)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2011, 21:23:12 wysłana przez Gargooletz »

cieslak

  • Gość
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 04, 2011, 21:22:06 »
No dajcie spokój panowie. Nie widzę przeszkód, żeby ktoś zdawał sobie sprawę z bycia najlepszym. Rozumiem, że skromność jest cnotą, ale to nie ma nic do rzeczy xP

Zresztą tak jak już niektórzy starali się wytłumaczyć - to, że nicki pojawiają się przy postaciach, których z nimi nie kojarzymy nie stoi wcale w sprzeczności z tematem.
Scena nie jest gigantyczna i chyba normalnym jest, że nie dla każdej postaci mamy kilku ogarniętych kandydatów. Tym sposobem bez prezentowania rewalacyjnego poziomu można być najlepszym graczem :\ Można się sprzeczać, że to bzdura i do niczego nie prowadzi, ale chyba jednak lepiej wiedzieć, kto chociaż coś ogarnia takim Guilem czy Sakurą.

No to ten temat powinien się zwać: "Potrafię grać i wiem dużo na temat...".

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 04, 2011, 21:26:03 »
pomogę Cieślakowi, bo też tego nie rozumiem.

Snake piszesz, że masz najlepszego Ryu obok Maddesta w Polsce. Piszesz to obok postaci, którą gra połowa polaków (nawet Krill,ale tego nie zauważyłeś). I to na prawdę sporo ludków gra Ryu bardzo dobrze.

Snake, ja mam generalnie zwałę z tego cyrku. Jednakże jak pisałem chce z Tobą seta Ryu na Ryu to nie pisałem tego dla spinki bi Ci udowodnić, że mam lepszego. Po prostu chce powalczyć z dobrym Ryu. Z Maddestem dla przykładu grałem Ryu na Ryu chyba z pół roku temu jak dostawał ostre baty i robił rage quita. Też chętnie bym pograł z jego Ryjem, bo podobno teraz jest kozak.  W tej chwili mogę powiedzieć, że najlepszym Ryjem z jakim walczyłem był GKS. A walczyliśmy sporo setów i były ostre. :D Z tym, że to też już dawno było.

Sakura?? Skoro taki jesteś kozak to w Łodzi weź Sakurę chociaż w fazie grupowej. Chętnie to zobaczę bo coraz bardziej mi się ta postać podoba.

JA np nigdy nie widziałem byś walczył tymi postaciami, które podkreśliłeś, jako ich najlepszy operator w Polsce więc co się dziwisz? ojj sry tylko Dudka widziałem, ale równie dobrze ja mogę się dopisać do Ryu.

Generalnie wkurza mnie to. Podobnie było z Tasterem, chętnie bym pograł z zajebistym Ablem by poznać lepiej ten MU, ale on online nigdy go nie bierze. Raz tylko graliśmy w DE na Bursie, gdzie ja grałem jak shit on grał jak shit I wygrał ledwo 2:1. 

Lista niby dla sparringów, by podszkolić MU. Ale po cholerę mi ta lista skoro ludzie nie grają swoimi "najlepszymi" postaciami. No chyba że mam zgadywać.



Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 04, 2011, 21:26:48 »
Odpowiadam na twoje posty, bo najwyraźniej nie masz wyjebane i piszesz. Tylko denerwuje mnie po prostu ten dziwny sposób myślenia. W normalnym środowisku graczy jedyne posty jakie powinny się pojawić odnośnie mojej czy maddesta listy to prośby o jakieś konkretne argumenty, czemu umieściliśmy się przy danej postaci, wyzwanie na MM albo po prostu "stay free", a nie jakieś elaboraty o tym kto chce kozaczyć i dlaczego jest to chujowe.

Po drugie, nie mieszkamy w Japonii, żeby trzeba było być bogiem, aby grać jakąś postacią najlepiej. To że według mnie gram Sakurą najlepiej w Polsce wcale nie musi oznaczać, że gram nią zajebiście. Tak naprawdę nie uważam żebym jakąkolwiek postacią grał zajebiście, więc nie wiem o co ta spinka.

No i Cieślak, ja wpisałem siebie zaledwie do kilku postaci, z czego dwie to moje mainy, kilka to postacie którymi gram sporo, a reszta to postacie którymi praktycznie nikt nie gra. No ale nie mam żadnych nadziei że wasze posty się zmienią, więc wrzucam nową liste, zaktualizowaną tak żeby w końcu pasowała do komentarzy:

Abel - Snake
Adon - Snake
Akuma - Snake
Balrog - Snake
Blanka - Snake
C.Viper - Snake
Cammy - Snake
Chun-Li - Snake
Dan- Snake
Dee Jay - Snake
Dhalsim - Snake
Dudley - Snake
E.Honda - Snake
El Fuerte - Snake
Fei Long - Snake
Gen - Snake
Gouken- Snake
Guile - Snake
Hakan - Snake
Ibuki - Snake
Juri - Snake
Ken - Snake
Bison - Snake
Rose - Snake
Rufus - Snake
Ryu - Snake
Sagat - Snake
Sakura - Snake
Seth - Snake
Vega - Snake
Zangief - Snake

Proszę.

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 04, 2011, 21:28:21 »
@Cieślak - Tak bardzo zależy ci na pustych polach przy połowie postaci? Przecież jeśli pojawi się jakiś dobry player Sakury to raz dwa wyrzuci Sneja z tego miejsca (sry, że się tak znęcam nad twoją Sakurą, której nigdy nie widziałem, ale potrzebuje przykładu :P).

Chociaż może faktycznie wprowadzić jakieś oznaczenia, że dana postać jest 5 altem zawodnika i szału się nie należy spodziewać. Wtedy wszyscy powinni być zadowoleni.

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 04, 2011, 21:43:20 »
Zdecyduj się: albo
Akuma - każda z 435 polskich Akum ssie paue, sory :[
albo
Po drugie, nie mieszkamy w Japonii, żeby trzeba było być bogiem, aby grać jakąś postacią najlepiej. To że według mnie gram Sakurą najlepiej w Polsce wcale nie musi oznaczać, że gram nią zajebiście. Tak naprawdę nie uważam żebym jakąkolwiek postacią grał zajebiście, więc nie wiem o co ta spinka.
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 04, 2011, 21:46:12 »
Abel - Snake
Adon - Snake
Akuma - Snake
Balrog - Snake
Blanka - Snake
C.Viper - Snake
Cammy - Snake
Chun-Li - Snake
Dan- Snake
Dee Jay - Snake
Dhalsim - Snake
Dudley - Snake
E.Honda - Snake
El Fuerte - Snake
Fei Long - Snake
Gen - Snake
Gouken- Snake
Guile - Snake
Hakan - Snake
Ibuki - Snake
Juri - Snake
Ken - Snake
Bison - Snake
Rose - Snake
Rufus - Snake
Ryu - Snake
Sagat - Snake
Sakura - Snake
Seth - Snake
Vega - Snake
Zangief - Snake

Z wieloma rzeczami jestem w stanie się zgodzić, ale przesadzasz!
Mój sąsiad staszek ma zdecydowanie lepszego hakana niż ty!
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [SSF4] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 04, 2011, 21:51:45 »
Sorry Dadrot, ale jestem w trakcie kozaczenia, toteż nie wpisuję na listę nikogo poza samym sobą.

Szostak - już zaktualizowane, dwa posty nad twoim ;p