Autor Wątek: Sparingi  (Przeczytany 75553 razy)

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpień 30, 2011, 08:45:06 »
Rany boskie chodzi o klatki animacji ? Przy dynamice gry wy dostrzegacie takie rzeczy ? Dżizas poczułem się mały :)

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #256 dnia: Sierpień 30, 2011, 08:58:08 »
Tak, liczą klatki podczas gry, to nie jest takie trudne w sekundzie jest 60 klatek, wiec Onizuka bardzo łatwo policzył, że low ma 17...

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpień 30, 2011, 11:12:04 »
Rany boskie chodzi o klatki animacji ? Przy dynamice gry wy dostrzegacie takie rzeczy ? Dżizas poczułem się mały :)

Nikt raczej ich nie "dostrzega", po prostu klatka animacji to najwygodniejsza/najbardziej realistyczna jednostka czasu i powinno się jej używać planując sobie grę (zwłaszcza jeśli chodzi o setupy i standardowe zagrania).

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpień 30, 2011, 11:19:28 »
Chciałem wczoraj pograć online, ale Mortal Kombat mnie chyba nie lubi - przy każdym podejściu gra zawieszała się. Wprost nie mogłem się doczekać chwili, gdy Shao Kahn wyciągnie środkowy palec.

Drantzell

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Łopin-DA! Kimotai!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Drantzell
  • PSN ID: Drantzell
  • Skąd: Gdansk
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpień 30, 2011, 11:29:35 »
Chciałem wczoraj pograć online, ale Mortal Kombat mnie chyba nie lubi - przy każdym podejściu gra zawieszała się. Wprost nie mogłem się doczekać chwili, gdy Shao Kahn wyciągnie środkowy palec.

Złożymy w Twoim imieniu kilka serc, wyrwanych kręgosłupów razem z głowami i innych kończyn, starszym bogom. Może coś poradzą w sprawie konsoli :>

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpień 30, 2011, 11:33:55 »
Chciałem wczoraj pograć online, ale Mortal Kombat mnie chyba nie lubi - przy każdym podejściu gra zawieszała się. Wprost nie mogłem się doczekać chwili, gdy Shao Kahn wyciągnie środkowy palec.

Powinni to przy crashu KotH zaimplementować... przynajmniej mógłbym wcisnąć kółko i wrócić do głównego menu zamiast resetowania konsoli.

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpień 30, 2011, 11:37:51 »
Tak, liczą klatki podczas gry, to nie jest takie trudne w sekundzie jest 60 klatek, wiec Onizuka bardzo łatwo policzył, że low ma 17...

Muszę w takim razie to ogarnąć :) Wczorajsze mecze online to zajebiste połączenie. W pokoju Europa lałem wszystkich szkopów, rusków, francuzów jak leci. Widzę, że większość tych leszczy chyba sztucznie nabija sobie stosunek wygranych do porażek. Jak wyjaśnić fakt, że koleś o stosunku w/p 2300/220 posiada umiejętności trochę lepsze od przeciętnych. Potem wszedł Moonspell i nie było tak łatwo :)

Drantzell jak ty grałeś ze mną ok. południa to duży miałeś lag ?? U mnie wszystko o dziwo chodziło ładnie.

Drantzell

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Łopin-DA! Kimotai!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Drantzell
  • PSN ID: Drantzell
  • Skąd: Gdansk
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpień 30, 2011, 11:51:34 »
Taz_Thrash: Pewnie jesteś przyzwyczajony do takiej średniej płynności. Ja zwykle mam dużo lepsze połączenie z ludźmi. Wieczorami o dziwo jest najlepiej jeśli chodzi o płynność gry. Rzadko gram rano, ale jak gra ma tak się ślimaczyć to wolę się ograniczyć do wieczorków/nocek :P

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpień 30, 2011, 12:45:46 »
Taz_Thrash: Żartowałem przecież, jeśli jest ich 60 w sekundzie to niby jak można policzyć 17?:D

Speardalaj

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bohater outsiderów
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Speardalaj
  • Skąd: Złocieniec
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpień 30, 2011, 12:48:11 »
Chciałem wczoraj pograć online, ale Mortal Kombat mnie chyba nie lubi - przy każdym podejściu gra zawieszała się. Wprost nie mogłem się doczekać chwili, gdy Shao Kahn wyciągnie środkowy palec.

Jak będziesz mial czas to poproboj jeszcze, z checia zagram :)


Tez mi sie zdazają takie sytuacje, kolesie z ratio 1000/300 są o wiele slabsi na jakich wygladaj. Nie wiem jakie ja mam, ale napewno wiecej porazek niz wygranych, bo gram praktycznie tylko z ludzmi z backdasha. :) (nie to zebym gral dla wynikow czy cos)

Drantzell

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Łopin-DA! Kimotai!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Drantzell
  • PSN ID: Drantzell
  • Skąd: Gdansk
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpień 30, 2011, 13:03:52 »
Ratio zależy od tego z jakimi ludźmi grasz. Jak np. taka BrianaRE5 gra cały czas z noobkami w KOTHa i tam jest królową, to się nie dziwie czemu ma aż takie wysokie. Mnie takie gry, kiedy nie czuje oporu, zupełnie nie bawią. Czasem jak przez przypadek zaakceptuje zaproszenie do gry (czasem się zdarza jak ktoś mi wyśle zaproszenie, kiedy sam chciałem do kogoś wysłać i jest accept) od jakiegoś noobka typu 200/300, to później się strasznie nudzę i męczę ;p Jedna gra i uciekam. Pewnie większość z tych kozaków 1000/300 grają znaczną część ze swoich gier z takimi ludźmi. Ja tam szukam wyzwań.

Powoli wracam do formy ^^

Speardalaj

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bohater outsiderów
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Speardalaj
  • Skąd: Złocieniec
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpień 30, 2011, 13:07:45 »
Napewno nie wszyscy, bo przeciez sa tez dobrzy gracze. :) Czasami jest tak tez, ze koles ma o wiele gorsze ratio odemnie i mnie niszczy na kazdy mozliwy sposob. To wynika tylko z tego z kim i ile grasz

Drantzell

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Łopin-DA! Kimotai!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Drantzell
  • PSN ID: Drantzell
  • Skąd: Gdansk
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpień 30, 2011, 13:14:53 »
Ci naprawdę bardzo dobrzy to jednak występują bardzo rzadko. Raczej większość tych którzy mają dobre wyniki, to są ludzie którzy grają dobrze, ale wycinają od groma noobków. Żeby grać z dobrymi graczami, i mieć takie wyniki, to trzeba by było mieć naprawdę ponad przeciętne umiejętności.

Co do szukania sobie ciekawego przeciwnika, to bardziej patrze zwykle na ilość rozegranych gier... No ale też jak ktoś ma ratio koło 50/50 to go olewam już raczej (mimo że tacy czasami też potrafią zaskoczyć). Z takimi 60:40 też raczej niechętnie przystępuje do walki. Szukam ludzi którzy ciut więcej mają.

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpień 30, 2011, 16:20:06 »
Szczerze mówiąc tylko raz trafiłem na gościa, który miał 140/40 i był naprawdę dobry. Z reguły też nie gram z mało doświadczonymi graczami. Rozwala mnie już zupełnie jak koleś z ratio 300/900 wyzywa mnie do pojedynku. Raz grałem z takim uparciuchem, który twardo klikał YES, aby grać kolejny rewanż. Mija 20 pojedynków, a ten nic !!! Napisałem mu w końcu aby odpuścił, a ten że gramy dalej. Po ok. 2 godzinach w końcu się poddał :) Czemu z nim grałem ? Testowałem sobie moją 5,6,7,8 postać :)

Drantzell

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Łopin-DA! Kimotai!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Drantzell
  • PSN ID: Drantzell
  • Skąd: Gdansk
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpień 30, 2011, 16:48:59 »
Czasem zdarza się że Ci którzy mają mało pojedynków stoczyli (a grają dobrze), że zakładają sobie jakieś dodatkowe konta. Nie wiem poco, ale takich widziałem.