Autor Wątek: Sparingi  (Przeczytany 75586 razy)

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 28, 2011, 03:01:28 »
Po graniu z Onizuką stwierdzam, że plansze w Mortalu zdecydowanie powinny być takie jak w Tekkenie - ze ścianami i bez ścian.   

Haro: post z żoną jeden z najlepszych jakie ostatnio czytałem :D

Niestety ale sam sie do takiej sytuacji doprowadzales. Chciales mnie strasznie wyzonowac forceballami i ciagle do tylu sie cofales no i masz koncowy efekt, reptile vs sub pod sciana to jakies 2-8 dla suba. Chciales zonowania to i ja stwierdzilem ze nie bede sie wysilal i tylko kampilem zza klona rzucajac iceballe, niestety nie jest to najlepsza opcja dla reptila biorac pod uwage jego dobry rushdown ^^

ggs anyway, odezwij sie na gg kiedys

Jasne, racja, ale idąc do przodu bardzo łatwo wyłapać klona, nie mówiąc już o dashu czy wślizgu, więc rushdown nie jest tak skuteczny jak na inne postacie. gg.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2011, 03:03:24 wysłana przez Manior »
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 28, 2011, 09:27:02 »
ex dash nie ma armora?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2011, 09:43:08 wysłana przez Apock »

Haro

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Potter
    • Zobacz profil
    • GAME-TIME
  • PSN ID: HaroPotter
  • Skąd: Wałbrzych
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 28, 2011, 13:15:27 »
Vortex spisuje się wyśmienicie. Niestety dzisiaj trafiłem na bardzo dobrego zawodnika, który potrafił sobie doskonale radzić z online'owymi lagami. Ja nie bardzo.

Mam do Was offtopowe pytanie: czy kulejący w złą pogodę Internet może być powodem rozwiązania umowy z dostawcą Internetu? Ja dłużej nie wytrzymam tego, że jak tylko zaczyna padać to nie da się ani grać, ani zwiedzać sieci.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 28, 2011, 13:23:08 »
Podpisuję się pod pytaniem kolegi. Ja też mam problemy z netem w złą pogodę - rozłącza się co kilka minut.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 28, 2011, 13:37:45 »
To zależy, poza tym, co im powiesz, że w brzydką pogodę działa wolniej? ;) Na umowie masz zapewne DO 10 mbit/s. :)

Traitor

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Sankiatak
  • Skąd: Wasilków
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 28, 2011, 14:43:48 »
Vortex spisuje się wyśmienicie.

jest tak, bo duzo graczy online o nim poprostu nie wie "skrubion", gorzej jak spotkasz zawodnika ktory sie jak to blokowac, wiec to jest ruletka :P

Haro

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Potter
    • Zobacz profil
    • GAME-TIME
  • PSN ID: HaroPotter
  • Skąd: Wałbrzych
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 28, 2011, 15:35:31 »
Trafiłem dzisiaj na kilku takich. Grałem z Raidenem, koleś super go ogarniał. Combosem przeciągnął mnie przez całą arenę. W drugiej rundzie była ruletka, na szczęście jak miał być low, to był low, jak high to high. Ostatecznie wygrałem i zrobiłem FW. :) Z kolei baty zebrałem od Kung Lao i... Kenshiego! Walczyłem też ze świetnym Subem, przewaga raz na moją, raz na jego stronę. Skończyło się moją wygraną i rage quitem. :) Z kolei practice i AI na Expert już się nie spisuje, na moje jedno zejście paska energii CPU schodzi z 20. Nie ma to jak walka z dobrym obeznanym przeciwnikiem. Inna sprawa, że przy lagach vortex nie zawsze zdaje egzamin, nie wszystko chce wejść jak powinno. Podszkolę się jeszcze, wiele godzin treningów przede mną, ale Scorpiona już nie odpuszczę. :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2011, 15:38:41 wysłana przez Haro »

Traitor

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Sankiatak
  • Skąd: Wasilków
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 28, 2011, 15:52:54 »
Trafiłem dzisiaj na kilku takich. Grałem z Raidenem, koleś super go ogarniał. Combosem przeciągnął mnie przez całą arenę. W drugiej rundzie była ruletka, na szczęście jak miał być low, to był low, jak high to high. Ostatecznie wygrałem i zrobiłem FW. :) Z kolei baty zebrałem od Kung Lao i... Kenshiego! Walczyłem też ze świetnym Subem, przewaga raz na moją, raz na jego stronę. Skończyło się moją wygraną i rage quitem. :) Z kolei practice i AI na Expert już się nie spisuje, na moje jedno zejście paska energii CPU schodzi z 20. Nie ma to jak walka z dobrym obeznanym przeciwnikiem. Inna sprawa, że przy lagach vortex nie zawsze zdaje egzamin, nie wszystko chce wejść jak powinno. Podszkolę się jeszcze, wiele godzin treningów przede mną, ale Scorpiona już nie odpuszczę. :)

lubie to! witam w malym gronie skrubionów :D

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 03, 2011, 23:20:21 »
Dae: Rzeczywiście masz racje. Pojebało mi się, sorry. Pomyliłem Cie z Wombatem. Jakoś tak mi się skojarzyło z Noob Saibotem (bo jak pierwszy raz na Wombata trafiłem to próbował mnie zoneować Noobem i mu się nie udało).

Tego Ice Taza gdzie można spotkać? Bo koleś mi się śmieszny wydał i też chciałbym spróbować z nim pograć :)

Nevan: Dzięki :) No rzeczywiście do meczapu z Subem potrzeba duużo cierpliwości. Chociaż Sub też może pozwolić sobie na ładne przejścia z gry defensywnej do ofensywnej, i fajnie się tym kontroluje grę :) Na pewno jeszcze pogramy.

Śmieszny koleś sam cię znajdzie :) Gadaliśmy już na łamach PPE. I nie pisz "tego", bo ja też czytam to forum. Znajdę twój nick i sobie spokojnie pogramy. Kowal dostał ode mnie takie wiadomości, a nie inne bo zwyczajnie mnie wkurwił swoją grą. Tak trudno to zrozumieć ? Co walkę robił to samo. Ja jestem graczem, który gra dla przyjemności i nie wiem co to jest zoning czy inne chuje muje dzikie węże. Prosiłem go o normalną grę, a ten dalej swoje. Kabalem da się grać normalnie co pokazuje Moonspell83. Co do graczy z Wrocławia to miałem taką przeprawę iż jeden ciągle naparzał we mnie Sindel, a drugi Noob Saibotem. Kiedy zmienili postacie na takie mało jak to mówicie zonujące, to były bęcki. Tyle w temacie. Aby było jasne: to było kiedyś. Teraz widzę, że to element tej gry. Wszawy ale jednak. Proszę nie tłumaczcie mi, że to strategia i takie tam. Nie dociera to do mnie.  Kowal potem coś pisał, że mu dawałem wysokie oceny w KOTH ??? Owszem, bo grał inaczej i umiem to docenić. Prosta sprawa.


VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 03, 2011, 23:27:11 »
Niedzielni gracze zawsze mogą się delektować arcade modem : )
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 04, 2011, 14:14:07 »
Dae: Rzeczywiście masz racje. Pojebało mi się, sorry. Pomyliłem Cie z Wombatem. Jakoś tak mi się skojarzyło z Noob Saibotem (bo jak pierwszy raz na Wombata trafiłem to próbował mnie zoneować Noobem i mu się nie udało).

Tego Ice Taza gdzie można spotkać? Bo koleś mi się śmieszny wydał i też chciałbym spróbować z nim pograć :)

Nevan: Dzięki :) No rzeczywiście do meczapu z Subem potrzeba duużo cierpliwości. Chociaż Sub też może pozwolić sobie na ładne przejścia z gry defensywnej do ofensywnej, i fajnie się tym kontroluje grę :) Na pewno jeszcze pogramy.

Śmieszny koleś sam cię znajdzie :) Gadaliśmy już na łamach PPE. I nie pisz "tego", bo ja też czytam to forum. Znajdę twój nick i sobie spokojnie pogramy. Kowal dostał ode mnie takie wiadomości, a nie inne bo zwyczajnie mnie wk**wił swoją grą. Tak trudno to zrozumieć ? Co walkę robił to samo. Ja jestem graczem, który gra dla przyjemności i nie wiem co to jest zoning czy inne c***e muje dzikie węże. Prosiłem go o normalną grę, a ten dalej swoje. Kabalem da się grać normalnie co pokazuje Moonspell83. Co do graczy z Wrocławia to miałem taką przeprawę iż jeden ciągle naparzał we mnie Sindel, a drugi Noob Saibotem. Kiedy zmienili postacie na takie mało jak to mówicie zonujące, to były bęcki. Tyle w temacie. Aby było jasne: to było kiedyś. Teraz widzę, że to element tej gry. Wszawy ale jednak. Proszę nie tłumaczcie mi, że to strategia i takie tam. Nie dociera to do mnie.  Kowal potem coś pisał, że mu dawałem wysokie oceny w KOTH ??? Owszem, bo grał inaczej i umiem to docenić. Prosta sprawa.

grasz cyraxem, a cyurax ma teleport, gdzie ty problem vs zonerzy widzisz? Pograj se subzero to zobaczysz jak ciezko podejsc
edit. CZy tam kitana wystarczy odleciec lub spamowac wiecej niz oni, ez win

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 04, 2011, 20:01:52 »
Dae: Rzeczywiście masz racje. Pojebało mi się, sorry. Pomyliłem Cie z Wombatem. Jakoś tak mi się skojarzyło z Noob Saibotem (bo jak pierwszy raz na Wombata trafiłem to próbował mnie zoneować Noobem i mu się nie udało).

Tego Ice Taza gdzie można spotkać? Bo koleś mi się śmieszny wydał i też chciałbym spróbować z nim pograć :)

Nevan: Dzięki :) No rzeczywiście do meczapu z Subem potrzeba duużo cierpliwości. Chociaż Sub też może pozwolić sobie na ładne przejścia z gry defensywnej do ofensywnej, i fajnie się tym kontroluje grę :) Na pewno jeszcze pogramy.

Śmieszny koleś sam cię znajdzie :) Gadaliśmy już na łamach PPE. I nie pisz "tego", bo ja też czytam to forum. Znajdę twój nick i sobie spokojnie pogramy. Kowal dostał ode mnie takie wiadomości, a nie inne bo zwyczajnie mnie wk**wił swoją grą. Tak trudno to zrozumieć ? Co walkę robił to samo. Ja jestem graczem, który gra dla przyjemności i nie wiem co to jest zoning czy inne c***e muje dzikie węże. Prosiłem go o normalną grę, a ten dalej swoje. Kabalem da się grać normalnie co pokazuje Moonspell83. Co do graczy z Wrocławia to miałem taką przeprawę iż jeden ciągle naparzał we mnie Sindel, a drugi Noob Saibotem. Kiedy zmienili postacie na takie mało jak to mówicie zonujące, to były bęcki. Tyle w temacie. Aby było jasne: to było kiedyś. Teraz widzę, że to element tej gry. Wszawy ale jednak. Proszę nie tłumaczcie mi, że to strategia i takie tam. Nie dociera to do mnie.  Kowal potem coś pisał, że mu dawałem wysokie oceny w KOTH ??? Owszem, bo grał inaczej i umiem to docenić. Prosta sprawa.

grasz cyraxem, a cyurax ma teleport, gdzie ty problem vs zonerzy widzisz? Pograj se subzero to zobaczysz jak ciezko podejsc
edit. CZy tam kitana wystarczy odleciec lub spamowac wiecej niz oni, ez win

Tylko, że Cyraxowi można zapodać upercuta jeśli dobrze trafisz po teleporcie, ewentualnie dół i piącha. Co do kitany to przelot masz z jednego końca ekranu na drugi. Noob Saibot cię na to złapie, Sindel też. Dziś już grałem przeciwko kolesiowi o nicku Bonus_Jin. Ma spory zwycięstw, a jego sposób to właśnie takie jak wy to mówicie zoonowanie.  Dwie wygrane na dwa mecze. Nauczyłem się ładnie go zaskakiwać i idealnie wchodziłem w tempo jego pocisków.

Drantzell dzięki za grę. Całkiem sympatycznie się grało. Johhny Cage i Sonya to postacie, które ogrywam. Kitana, Liu Kang, Cyrax - mocniejsza trójka. Trochę nam combosy nie wchodziły i lagowało. Wynik ziom to idealny remis. Przed meczem z tobą miałem tyle samo zwycięstw jak i porażek Stan po meczach  - taki sam :) Nie zapisywałem wyniku na karteczce :) Możemy pograć rewanż :)

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 04, 2011, 20:15:52 »
Tylko, że Cyraxowi można zapodać upercuta jeśli dobrze trafisz po teleporcie
Graj Human Cyraxem :D

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 04, 2011, 20:24:34 »
Teleport Kunga jest banalnie ukarac uppercutem, a wcale nie jest slaby na zonerow. Teleport to nie jedyne wyjscie na zonerow, Taz.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 05, 2011, 09:00:34 »
Jasne, że używam teleportów. Czasem uda mi się jednak podejść z blokiem. Wszystko tak naprawdę zależy od sytuacji na planszy. Ja teleport Kung Lago i jego combosy przerywam prostym D,BP_FP. Gram Kitaną, a jej podbródkowy niestety często chybia. Na niektóre teleporty stosuje F+2,1 i potem combo.