Autor Wątek: Sparingi  (Przeczytany 75555 razy)

Haro

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Potter
    • Zobacz profil
    • GAME-TIME
  • PSN ID: HaroPotter
  • Skąd: Wałbrzych
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 24, 2011, 00:15:13 »
Zerknąłem w stringi - wszystko na miejscu! :) Zaczynam treningi Kungiem. Niestety nie wiem od czego zacząć, bo jedyna warta pojedynku osoba dzisiaj po paru pojedynkach rzuciła padem i powiedziała, że więcej ze mna nie gra. Ehs...

Drantzell

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Łopin-DA! Kimotai!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Drantzell
  • PSN ID: Drantzell
  • Skąd: Gdansk
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 24, 2011, 00:18:00 »
Haro: Podpatrz trochę Scorpiona Sankiatak'a. Scorp ma low startera, ma fajne hellfire, ma sznurowadło i B+1 albo 2, które zgarnia wskakujących (a to drugiej jest overheadem). Wykorzystuj to wszystko. Na Onizuke nie patrz, bo on przez to że jego brat gra Scorpionem, ma ten meczap napewno dobrze ograny.

Haro

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Potter
    • Zobacz profil
    • GAME-TIME
  • PSN ID: HaroPotter
  • Skąd: Wałbrzych
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 24, 2011, 00:34:41 »
Scorpem owszem, robię wszystko intuicyjnie, ale baty dostałem chyba od wszystkich możliwych graczy podczas turnieju. Czułem jak żenua zalewa mi twarz. Z kolei Kungiem już szło mi nieco lepiej mimo, że mam tę postać opanowaną jako-tako-po-japońsku. Wydaje mi się, że gdybym porządnie do niego przysiadł mógłbym powalczyć, a nie pocić się za każdym razem kiedy z kimś gram. Z Sankiatakiem nigdy nie miałem przyjemności grać, a bardzo chciałbym zobaczyć Jego grę. Jeszcze nie tak dawno myślałem nad grą Ermaciem, ale wystarczy skakać mu nad łbem żeby nic nie mógł zrobić poza pomachaniem przeszczepami.

Drantzell

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Łopin-DA! Kimotai!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Drantzell
  • PSN ID: Drantzell
  • Skąd: Gdansk
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 24, 2011, 00:52:56 »
Osobiście nie lubię grania postaciami tylko dlatego że są topami. Wziąłem se Suba, bo lubiłem i zacząłem nim grać. Na pewno jest niezłą postacią, ale też ma swoje wady. Jak z Onizuką ostatnio grałem i raz ja wygrałem, raz on, to jego braciak Scorpem wywija i też się wygra, przegra. Zależy od skupienia się. Scorpionem można grać. Później znerfią Kung Lao i będziesz znowu baty dostawał :P

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 24, 2011, 00:54:36 »
Z Sankiatakiem nigdy nie miałem przyjemności grać, a bardzo chciałbym zobaczyć Jego grę. Jeszcze nie tak dawno myślałem nad grą Ermaciem, ale wystarczy skakać mu nad łbem żeby nic nie mógł zrobić poza pomachaniem przeszczepami.

Scorpion to zajebisty rusher, a co do Ermaca to zagraj z Qjonem to napewno sobie poskaczesz :D
Ermac to jeden z bardzo solidnych postaci.

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 24, 2011, 01:02:05 »
Osobiście nie lubię grania postaciami tylko dlatego że są topami. Wziąłem se Suba, bo lubiłem i zacząłem nim grać. Na pewno jest niezłą postacią, ale też ma swoje wady. Jak z Onizuką ostatnio grałem i raz ja wygrałem, raz on, to jego braciak Scorpem wywija i też się wygra, przegra. Zależy od skupienia się. Scorpionem można grać. Później znerfią Kung Lao i będziesz znowu baty dostawał :P

zagralismy 3 gry o 3 w nocy a piszesz jakbysmy z 20 rozegrali ;]

Drantzell

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Łopin-DA! Kimotai!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Drantzell
  • PSN ID: Drantzell
  • Skąd: Gdansk
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 24, 2011, 01:27:33 »
OnizukaPM: Napisałem że raz wygrałem, raz przegrałem (czyli 2 gry, a były rzeczywiście 3,5 - brat mi kabel ciachnął drzwiami na właził do pokoju). Tak czy siak nie czuje jakbyś był poza moim zasięgiem ;p Nie mam w każdym razie zwyczajów zasłaniania się takimi rzeczami że to była 3 w nocy, że graliśmy online, czy że nie grałem praktycznie przez 2 tygodnie. Z przerwą na zbicie nobków u siebie w Gda na turnieju.

Tak czy siak nie o to chodziło. Meritum było takie że każdą postacią można dobrze grać, a ograniczanie się do postaci Top1 tylko dlatego że nie można nic zrobić swoim mainem vs. ludziom, którzy po prostu siedzą w bitkach od dłuższego czasu, jest mięczakowate :P Apock nie marudzi, nie zmienia maina na Kung Lao za to że zabrali mu jego cudowne OTG (ktoś stwierdził że przez to Smoke jest teraz do dupy postacią), i dalej wywija :P

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 24, 2011, 01:32:27 »
Scorpion jest bardzo dobrą, kompleksową postacią - juggle mocne, juggle startery na low i OH (zgadywanka), tp jako antiair do juggla, przydatny unblock, kultowa linka, swietne poki, jedyne co powstrzymuje go przed byciem top5 to karalnosc calego tego stuffu :( choc w sumie to dobrze, gdyby byl tak kompletny i niekaralny, to ze wzgledu na swoja popularnosc obrzydlby kazdemu jeszcze bardziej.

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 24, 2011, 01:53:07 »
OnizukaPM: Napisałem że raz wygrałem, raz przegrałem (czyli 2 gry, a były rzeczywiście 3,5 - brat mi kabel ciachnął drzwiami na właził do pokoju). Tak czy siak nie czuje jakbyś był poza moim zasięgiem ;p Nie mam w każdym razie zwyczajów zasłaniania się takimi rzeczami że to była 3 w nocy, że graliśmy online, czy że nie grałem praktycznie przez 2 tygodnie. Z przerwą na zbicie nobków u siebie w Gda na turnieju.

Tak czy siak nie o to chodziło. Meritum było takie że każdą postacią można dobrze grać, a ograniczanie się do postaci Top1 tylko dlatego że nie można nic zrobić swoim mainem vs. ludziom, którzy po prostu siedzą w bitkach od dłuższego czasu, jest mięczakowate :P Apock nie marudzi, nie zmienia maina na Kung Lao za to że zabrali mu jego cudowne OTG (ktoś stwierdził że przez to Smoke jest teraz do dupy postacią), i dalej wywija :P

nie o to chodzi, ale jezeli chcesz juz sie przechwalac co do wynikow to pograjmy chociaz parenascie gier i mozna dyskutowac

Qjon a ty cos grasz?

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 24, 2011, 02:02:07 »
Qjon a ty cos grasz?
Tylko practice.

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 24, 2011, 02:23:47 »
Qjon a ty cos grasz?
Tylko practice.

Czyli meska solufka online odpada? Jak zmienisz zdanie to pisz na gg( w profilu ) ! ;]

Haro

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Potter
    • Zobacz profil
    • GAME-TIME
  • PSN ID: HaroPotter
  • Skąd: Wałbrzych
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 24, 2011, 02:44:29 »
Przyznam bez bicia, że Kungiem dobrze misię gra TYLKO dlatego, że z lepszymi zawodnikami jestem w stanie coś ugrać. Nie potrafię się z tą postacią utożsamić, a jest to dla mnie bardzo ważne. Najwięcej frajdy sprawia mi gra Ermaciem. Scorpem uwiebiam grać głównie dlatego, że to od niego w demo rozpocząłem przygodę z bijatykami (wcześniej w wieku lat może 12 grałem w MK1 i MK2, więc się nie liczy) i jego kombinacje weszły mi w krew, wykonuje je instynktownie. Popatrzę sobie trochę po sieci jak wygląda gra tymi dwoma postaciami i wtedy podejmę decyzję kogo ostatecznie wymasterować i na kim skupić całą uwagę, bo faktycznie wybranie postaci tylko dlatego, że wygrana z lepszymi przychodzi łatwiej jest nieco bezsensowne. Wiem, że niby z dupy mam dylematy, ale pokochałem MK9, a jak już w coś mam grać, to na 1oo% i celować w pierwsze miejsca. :)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 24, 2011, 02:47:19 »
Doskonale Cię rozumiem. Moja przygoda z bijatykami zaczęła się też od MK1 i nieprzerwanie dalej trwa. Dlatego tak podoba mi się Mileena w MK9 - bardzo podobny feeling do jej pierwowzoru z MK2 i dołożonych kupę złożonych akcji, które sprawiają masę przyjemności w posadzeniu.

Uwielbienie jednej postaci jest mi doskonale znane z Tekkena - nikt nigdy nie zastąpi dla mnie Anny. Więc graj swoje! Powodzenia!


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Haro

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Potter
    • Zobacz profil
    • GAME-TIME
  • PSN ID: HaroPotter
  • Skąd: Wałbrzych
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 24, 2011, 02:54:09 »
Ja walczyłem głównie w MK2, ale było to bardziej wesołe kręcenie joystickiem na Amidze niż poważna gra. Później długo nic, aż do teraz. Stąd też mój skill jest jaki jest, a ja sam muszę uczyć się bijatyk. Podziwiam tutaj Vola, który (z tego co mi wiadomo) wcześniej nie miał styczności z mordobiciami, a który konsekwentnie męczy i doszkala swoją Mileenę. Jutro podejmę decyzję, wezmę się do roboty - a wtedy strzeżcie się! :) Serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc! :)

Drantzell

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Łopin-DA! Kimotai!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Drantzell
  • PSN ID: Drantzell
  • Skąd: Gdansk
Odp: Sparingi
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 24, 2011, 10:04:27 »
Haro: Bierz postać którą granie sprawia Ci najwięcej frajdy i najlepiej ją czujesz. Tak naprawdę to pewnie każdą postacią można dobrze grać. Mi Sub pasuje, czuje tą postać i wydaje mi się że w bijatyki grałem jeszcze mniej od Vola. Właściwie pierwsza gra bijatykowa w którą gram z żywym oponentem. Jak przynosi Ci to satysfakcje, czujesz postać, kombinujesz, masz świadomość popełnianych przez siebie błędów podczas gry i potrafisz dostrzec błędy przeciwnika, to będzie coraz lepiej ;]

Onizuka: Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten post był nie po to żeby się pochwalić, tylko pokazać Haro że każdą postacią można dobrze grać. Ty padłeś podany jako przykład, bo zostałeś wymieniony przez Haro jako człowiek którego tylko raz dotknął... So chill out :P Jakbym chciał się chwalić to by to na pewno inaczej wyglądało.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2011, 10:08:34 wysłana przez Drantzell »