Autor Wątek: Soul Calibur 5 - news & info  (Przeczytany 599843 razy)

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #3255 dnia: Lipiec 07, 2012, 13:44:08 »
Viola w SCV to taki Jin z T4 - gdy ktoś nie wyrabia swoją postacią to bierze tego pokemona;].
"Don't f%ck with a witch"

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #3256 dnia: Lipiec 07, 2012, 14:52:57 »
są gdzieś filmiki tych combosów?

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #3257 dnia: Lipiec 07, 2012, 16:24:53 »
Wchodzę sobie w info o EVO na SRK, przeglądam grających w SCV i widząc Tokido to mnie nie dziwi skoro wyciąga argumenty do banowania Violki z tego co zrozumiałem ale od kiedy kufa JWong gra w SCV?! Jeszcze brakuje żeby te dwa pajace grały Grand Final i zajęły podium O_o
Jezu Grabczas, twoje posty naprawdę potrafią czasem rozłożyć człowieka na łopatki w ciągu kilku sekund...

Justin gra właściwie we wszystko, co nie oznacza że wszystko traktuje poważnie i we wszystko jest dobry. I dlaczego pajace?

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #3258 dnia: Lipiec 07, 2012, 17:12:48 »
@Cheese
jak pytasz o te Violi to chyba nie ma jeszcze, ale zaraz je dopiszę do kombosów w dziale Violi i możesz sam sprobować

edit:
dopisałem obszar testowy przedstawiajacy generalną ideę. Nie miałem czasu tego opanować ale ponoć instakill kombo to np:
SET 6B+K 3K B+K(BE) 6[A+B] 2B+K(BE) 6B+K 66A AAB 6[A+B] 2B+K(BE) 6B+K 66A AAB 2A+B_6[A+B] 2B+K(BE) 6B+K 66A AAB 66B 66A+BB
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2012, 17:18:35 wysłana przez Aragh »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #3259 dnia: Lipiec 08, 2012, 22:00:05 »
Tira wygrała evo lol

Oglądał ktoś w ogóle? Według wielu to była przecież jedna z bardziej znerfionych postaci a nawet przed paczem nie była aż tak silna.

Oxva

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to the family son
    • Zobacz profil
    • Email
  • Nintendo ID: Oxvasan
  • PSN ID: Oxvasan
  • Skąd: Legnica
  • Steam ID: Oxva
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #3260 dnia: Lipiec 08, 2012, 22:09:42 »
6 razy pokonała Cervantesa. How cool is that now?! :kapparyu:

Ps. były mixapy i majndgejmy :kappa:
Cytuj
W ogóle wiecie ze Oxva miał kiedyś długie włosy i nie wyglądał jak white trash prosto z getta, który zabije cie za fajkę?

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #3261 dnia: Lipiec 08, 2012, 23:07:18 »
ja oglądałem tylko finał. Niby dobry ten Shining costam, ale mi sie wydawało że tez ShenChan slabo Tirę zna po prostu. Jak był co chwile jakis spam na 8wr o banowaniu Violi to zawsze ktośtam mowił że poczekamy czy wygra Evo. I co? Taki c**j :D ciekawe czy teraz Tire będą chcieli banować :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2012, 00:18:06 wysłana przez Aragh »

maDeNTi

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
  • NO PAIN NO GAIN
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: maDeNTi
  • Skąd: Kalisz
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #3262 dnia: Lipiec 09, 2012, 15:29:13 »
Tira wygrała evo lol

Oglądał ktoś w ogóle? Według wielu to była przecież jedna z bardziej znerfionych postaci a nawet przed paczem nie była aż tak silna.

Hahaha lepiej bym tego nie ujął. Wychodzi na to że w tej grze się da każdym wygrać ;], bo kto by postawił że wygra właśnie Tirą no kto ^^.

PS.: Wie ktoś, kto zrzucił Shining Decopon do LB ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2012, 15:31:56 wysłana przez maDeNTi »
< --NO PAIN NO GAIN-- >

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #3263 dnia: Lipiec 09, 2012, 16:41:39 »
Evo było niesamowite. SCV ogląda się duuuuuużo przyjemniej niż czwórkę.

Filmy tutaj: http://www.youtube.com/user/Frayhua/feed

Poziom turnieju to kosmos. Decopon zasłużenie wygrał, świetny gracz który ma rewelacyjnie opanowaną Tire. A jeśli o niej mowa, to przed patchem 1.02 to była jedna z najlepszych postaci w grze, i w sumie dalej jest. Utoh-san kiedy z nim rozmawialem osobiscie nazwal ją "broken". Tira generalnie mozna wygrać dwa razy trafiając przeciwnika 3B w gloomy (100DMG + na NH), ten cios ma ogromny zasieg i TC wiec jest swietnym whiff punisherem.

A co do Violi to szykują sie bany dzięki Tokido:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&list=PLD5A91B118135FD8E&v=IwYbiEQ2wC0#t=207s
http://www.youtube.com/watch?list=PLD5A91B118135FD8E&v=IwYbiEQ2wC0&feature=player_detailpage#t=511s

Dobrze, że tego gówna ludzie nie oglądali na telebimie w finałach. Niezła siara by była...

edit: Belial niestety bardzo slabo zagral... Woahhzz go doslownie zgwałcil, az mi szkoda Beliala bylo. Normalnie gra znacznie lepiej.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2012, 16:53:35 wysłana przez Ring »

maDeNTi

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
  • NO PAIN NO GAIN
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: maDeNTi
  • Skąd: Kalisz
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #3264 dnia: Lipiec 09, 2012, 16:57:43 »
Tp można bez problemu usunąć, wystarczy aby zmienić że postać zostaje w pozycji schylonej (nawet animacja pasuje), albo zrobić ze każdy następny rzut po prostu będzie wifował (troche to może śmiesznie by wyglądało ).
< --NO PAIN NO GAIN-- >

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #3265 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:11:04 »
Dat Tokido

I jak go tutaj nie lubić <3


Ja niestety olałem całe evo, jak człowiek ma przerwę i nie gra to nawet nie chce mu się oglądać jak inni grają ;d. Przeczytałem tylko co spotkało Beliala. Cóż, widocznie nie ma ogrania z żadnym dobrym alfem i grał na tyle na ile mu pozwolił Woahhzz.

lol widziałem walkę, sorry ale jak 3/4 wyprowadzanych ciosów z bliska to poki banalne do obejścia to ciężko coś ugrać jak przeciwnik co chwila robi stepa nawet na opóźnieniu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2012, 17:21:44 wysłana przez CheeseOfTheDay »

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #3266 dnia: Lipiec 09, 2012, 17:51:47 »
Ja niestety SCV nie obejrzałem bo był w tym samym czasie co VF więc kiedy na spokojnie usiądę zwłaszcza że jest parę Mitsów do podpatrzenia :)

Dat Tokido... Ale jak Ring dobrze to ujął, całe szczęści że ludziska na dużym ekranie tego nie oglądali :) A co do Tiry, to ja już sam nie wiem kto wymyśla te tier listy, zaraz się jeszcze okaże że w przyszłym roku na EVO będzie ta sama wersja a będzie zatrzęsienie Siegów O_o
"Sua Sponte"

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #3267 dnia: Lipiec 09, 2012, 18:29:47 »
no to żeby dolożyć do Violowego pieca to sprawdziłem kombo które wcześniej napisalem - potwierdzam instakill. Nawet go nie trzeba kończyć. Ten sam efekt można osiągnąć z innych starterów np. 44A(BE) 6B+K 3K B+K(BE). A najlepsze jest to że teraz nawet 3B zaczyna realnie wykonalne instakill kombo - 6[A+B] 2B+K(BE) trzeba powtórzyć chyba tylko 4 razy, może nawet 3. Nie chce mi sie sprawdzać, nie mam wystarczającego manuala zeby to szybko zrobić.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2012, 18:32:26 wysłana przez Aragh »

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #3268 dnia: Lipiec 09, 2012, 18:50:37 »
Ja pierdzielę, to ostra zmuła. Współczuję ci Aragh jak na twoje maina teraz taka nagonka w sumie...

Ludzie narzekali że SCV uboższe niby ale jakoś dalej nie odkryli wszystkich rocket technology więc czekam tylko dnia aż Francja ugnie się przed faktem że Siegfried shit tierem nie jest bo nie wierzę że postać tak wymagająca nie ma nic co by to wynagrodziło. No chyba że tylko ja uważam go za wymagającego ;)
"Sua Sponte"

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #3269 dnia: Lipiec 09, 2012, 20:16:08 »
Wieści o Violi mnie martwią - planowałem się na nią przerzucić, jak dla mnie była to jedyna ciekawie wygląda postać pośród S-tier'ów ...  Chyba, że Alfa Patrykiem da się coś ugrać bez ciosów z JF xD Ale wątpie :D