Autor Wątek: Soul Calibur 5 - news & info  (Przeczytany 599575 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2925 dnia: Marzec 25, 2012, 23:03:14 »
Ring, kim jest ten Synraii? Jak on został modem na 8WR...?

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2926 dnia: Marzec 25, 2012, 23:07:10 »
Z tego co pamiętam nikt nie chciał wziąść moda Alfy więc dali mu xD


Oglądał ktoś finał Keeva z Kałbojem? Dobre walki były czy takie jednostronne?

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2927 dnia: Marzec 25, 2012, 23:09:21 »
Hajpowe, nie znam się, więc ciężko coś więcej powiedzieć, w rundach szli łeb w łeb na żyletach.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2928 dnia: Marzec 25, 2012, 23:13:00 »
Dobre walki, pomimo wyniku (3:1). Fajnie się oglądało kałbojską Natsu (dali im czas na przebranie postaci).

Ja jestem ciekawszy walk z NCR, bo niby NoFace wygrał tam Najciakiem, ale ponoć wziął go tylko w finale.

Synraii powinien zostać zbanowany.

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2929 dnia: Marzec 25, 2012, 23:17:39 »
jak Wam działa online po patchu?
Rankedow mi już w ogóle nie znajduje. W tym koloseum (czy jak to się zwie) coś tam mogę powalczyć.
i BTW czy w Polsce ktoś gra Patsuka? :D

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2930 dnia: Marzec 25, 2012, 23:27:57 »
Synraii powinien zostać zbanowany.

co on zrobił? chodzi o ten temat gdzie ktoś pieprzył głupoty o patchu? co on tam zrobił bo ja nie ogarniam?

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2931 dnia: Marzec 25, 2012, 23:28:19 »
Gaawa, no ja gram.

Pewnie Ring jeszcze się nim bawił.


Neoface ponoś podbiegał i robił głównie maxup z rzutami. O tyle zabawne że zostały one osłabione po paczu:d.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2932 dnia: Marzec 25, 2012, 23:31:01 »
Synraii produkuje się w temacie o angielskim Impakcie, a w trakcie dyskusji o tierach z Ringiem używa niecenzuralnych słów.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2933 dnia: Marzec 25, 2012, 23:31:54 »
Ring, kim jest ten Synraii? Jak on został modem na 8WR...?
Powiem po prostu, że to jest jedyna osoba na 8WR, która doprowadza mnie do szału i którą mam ochotę dodać do listy ignorowanych (chociaż chyba i tak bym nie mógł bo jest modem). Serio, ja jestem dość cierpliwym i wyrozumiałym człowiekiem ale to jest po prostu kretyn, którego kiedys zresztą uważałem za jednego z bliższych znajomych na 8WR. Na forum miesiącami Cie obraża i obrzuca gównem a w realu potulny jak aniołek. Wszystkim rozpowiada o swoich niesamowitych umiejętnościach manualnych, że potrafi karać wszystko podwójnym JF Twisterem itp a jak przychodzi co do czego bo robi z siebie pośmiewisko (tak jak w Londynie po tym jak wpadł do drabinki przegranych było, że "Synraii resigned due to technical difficulties". no comment) No i to przez niego ludzie mnie obwiniali za nerf Siegfrieda. Kurcze, mógłbym Wam o nim opowiadać godzinami ale nie warto.

Mam nadzieje, że ktoś mu zabierze tego moda. Di jak kiedys Bibulus Cie o to zapyta lub bedziesz miał okazje mu coś powiedzieć bo nie zapomnij wspomnieć, że Synraii się nie nadaje na moda i obraża innych użytkowników (głównie tych nowych)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2934 dnia: Marzec 25, 2012, 23:34:24 »
po prostu trollik xD, zresztą on sam mówi że trolluje gdzie się da xD

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2935 dnia: Marzec 25, 2012, 23:41:58 »
Jaka jest szansa na dostanie linków do nagrań z dzisiejszych walk? Bo czas w którym były streamy spędziłem w pociągu... :/

Ringu, wiesz czy na pewno w tym tygodniu wyjdzie jakiś patch? Cały czas boję się że wpadną na pomysł zrównać Mitsu z glebą :/
"Sua Sponte"

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2936 dnia: Marzec 25, 2012, 23:43:53 »
Będę wdzięczny za jakieś linki do tych walk RTD vs Keev itp.

BTW. Mitsu na pewno zasługuje na lekkiego nerfa :)

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2937 dnia: Marzec 25, 2012, 23:50:29 »
Cytat: Ring
If nothing changes (another patch) Viola might end up top tier in a few months.
taaa. A czemu tak sądzisz?

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2938 dnia: Marzec 25, 2012, 23:53:23 »
Tak mi się wydaje. Ma dużo imba setupów, dobry damage po patchu, jest pewnie jeszcze dużo do odkrycia w przypadku tej postaci.

@Grabczas, ten patch ma głównie poprawić online, nie wiem na 100% czy beda jakies zmiany w postaciach ale watpie.

po prostu trollik xD, zresztą on sam mówi że trolluje gdzie się da xD
Nie, ja go znam dobrze, jego zachowanie obserwuje od prawie 2 lat. On mówi na serio a kiedy ludzie się burzą wtedy próbuje się tłumaczyć, że żartował itp zreszta wkleje wam kawalek tej rozmowy o tierach (dobrze, ze jako super mod przeglądac usunięte posty)

Moje posty bez cytatów:

This is theory talk. You know nothing about the character so don't act like you know how good she is or was before the patch.

Cytat: Synraii
Lol - this is like christianity: I believe what I say and everyone else is wrong. Facts and details? Fuck that shit. Just like your thoughts on pre-release Siegfried: I played against this charcter for 2 hours, know nothing about him but he is stupidly OP because you can spam 3B, which you never could. So, nerf a weak character, buff a character that even in this game has the most major tournament wins, equal with NM pre patch and STILL she is an unplayable mess?

Safe mid/high damage throw mixup with a safe low that tests opponents reactions and an even faster, evasive step catching low that deals 30+ damage with now a side and backstep catcher that yields 60 damage, a formiddable zoning game to go along with the close range powerhouse type AND her new CE.


=)

Ring said: ↑
3B is ridiculously overpowed move in SCV and super spammable.
Ring said: ↑
He can combo CE of SRSH K?! Broken.
Ring said: ↑
Now everyone will have a pocket-Siegfried ready for tournament fights.
Ring said: ↑
Haha, well I heard something else. I will be sure to come here in a week and give my condolences to Siegfried players

lol, back to the Siegfried again. According to Utoh-san, he was OP at the beginning and that's why he got nerfed so stop bringing this up because it's getting old.

Also there is a difference between an impression after playing the beta version for a couple hours and when the game has been out for 2 months.

I already said Ivy is ok now, I'm not sure if you are even reading my posts.

Cytuj
Ring said: ↑

    lol, back to the Siegfried again. According to Utoh-san, he was OP at the beginning.

So? You fucking played against him dumbass and he wasn't OP then.

Ring said: ↑

    and that's why he got nerfed so stop bringing this up because it's getting old.

You brought it entirely on yourself.
Birds sing, trees grow, Ivy players complain, Ring bitches about stuff he doesn't know. =/
Ring said: ↑

    Also there is a difference between a impression after playing the beta version for a couple hours and when the game has been out for 2 months.

And your impression started a huge wave of Sieg hate, which you merrily joined in with until release.
Ring said: ↑

    I already said Ivy is ok now, I'm not sure if you are even reading my posts.

She was ok before, proven tournament competitive even. You were crying because she wasn't OP.
... And you were.

I wonder if this hate towards me has any reason behind it or it's just a side effect of your attempts to quit smoking. Really we can't even argue nowadays like normal people, you always have to bring some shit and make things ugly. If you really want to keep "tormenting" me with this crap then you might as well stop talking to me at all and spare me this bullshit.

Yes, she was ok before the patch. Lower-mid ok. Like Siegfried in many people's opinions. So "ok" that you had to change your main to Alpha.

Później już mu nie odpisałem tylko poprosiłem innego moda żeby to wykasował. Teraz już nawet nie moge z nim rozmawiać bo od razu przywołuje to co mówiłem o Siegfriedzie po turnieju w Paryżu.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2939 dnia: Marzec 25, 2012, 23:57:59 »
Hah ta osoba mi kogoś przypomnina. Widzę że ostre dyskusje tam lecą. Kurde chciałbym tak ładnie pisać po angielsku, mówienie mam fluent z racji mojej natury i  wypadów za granicę, ale jak mam coś napisać to nagle w głowie kasztan. Ale tak samo było jak zaczynałem pisać na SC.pl. Dlatego udzielanie się na forach jest dobre.

Wczoraj grałem trening offline cpu vs Ivy i faktycznie pod CE trudniej sie schylić, ale pare razy się udało, trzeba się wyczulić na ten dymek u stóp.

Kiedy jakiś turniej? :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2012, 00:14:32 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.