Autor Wątek: Soul Calibur 5 - news & info  (Przeczytany 599823 razy)

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2685 dnia: Marzec 18, 2012, 23:48:43 »
looooooool :D miszcz

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2686 dnia: Marzec 19, 2012, 00:08:26 »
No Akire pokrzyżował moje plany, tak to nie miałbym żadnych problemów żeby być w top 2. Hyrul nie był dla mnie żadnym wyzwaniem. Miałem pecha w losowaniu.

Belial gra zupełnie inaczej. Mitsu po prawie wszystkim na bloku ma od -2 do -6 więc zawsze 4B jest mixupem albo może dalej atakować, nie wiedziałem kompletnie co robić. Ogólnie poziom wielu walk był żenujący, Akire później cały dzień w depresji, że przegrał z Hyrulem i nie dziwię mu się. Niemcy już zwalili winę porażki operatora pieczonego ziemniaka ze mną na lagujące przejściówki.

W ogóle to w turnieju podobno była jeszcze jakaś inna Ivy, ale nie widziałem żadnych walk. Najpierw przegrałem z Akire, później w LB wygrałem z jakimś Mitsem, Rikimaru (jedna z najlepszych Natsu w Europie), ShenChanem i DaGOTThem. No i znowu Akire.. no coż był po prostu lepszy, nie będe zwalal winy na Ivy bo w tej grze można wygrać każdą postacią.

Trace mi pokazał zmiany dla wszystkich postaci w patchu, ktore mial ze soba jeden z hiszpanskich pracownikow namco. Poza tym miałem unikalną mozliwosc spedzenia kilku godzin z Daishim, Utoh-sanem i Hayato, które spędziłem na "wysysaniu" informacji. Najbardziej znerfione postacie w patchu to Tira i Natsu. Leixia tez sporo oslabiona, jakos też przerobili jej WS B BE i parę innych ciosów (np 44[A], teraz mozna bedzie sie schylić pod drugim ciosem), Maxi ma byc slabszy. Viola dostanie naprawdę dziwne buffy, np niektóre ciosy mają zwiększony damage z 10 do... 50.

Oxva

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to the family son
    • Zobacz profil
    • Email
  • Nintendo ID: Oxvasan
  • PSN ID: Oxvasan
  • Skąd: Legnica
  • Steam ID: Oxva
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2687 dnia: Marzec 19, 2012, 00:19:53 »
Było dobrze Ringu, z czasem będzie jeszcze lepiej.

Poziom strasznie nierówny, przynajmniej tych walk co mieliśmy okazję zobaczyć.  Di został oficjalnym hejterem Hyrul'a xD

Niemcy jak widać zawsze muszą na coś zwalić. A Akire już na stream'ie było mu wstyd.

Viola dostanie naprawdę dziwne buffy, np niektóre ciosy mają zwiększony damage z 10 do... 50.
Nie mam więcej pytań :kappa:
Cytuj
W ogóle wiecie ze Oxva miał kiedyś długie włosy i nie wyglądał jak white trash prosto z getta, który zabije cie za fajkę?

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2688 dnia: Marzec 19, 2012, 00:24:49 »
Trace mi pokazał zmiany dla wszystkich postaci w patchu, ktore mial ze soba jeden z hiszpanskich pracownikow namco. Poza tym miałem unikalną mozliwosc spedzenia kilku godzin z Daishim, Utoh-sanem i Hayato, które spędziłem na "wysysaniu" informacji. Najbardziej znerfione postacie w patchu to Tira i Natsu. Leixia tez sporo oslabiona, jakos też przerobili jej WS B BE i parę innych ciosów (np 44[A], teraz mozna bedzie sie schylić pod drugim ciosem), Maxi ma byc slabszy. Viola dostanie naprawdę dziwne buffy, np niektóre ciosy mają zwiększony damage z 10 do... 50.

Wiadomo coś o Koszmarze i Voldzimierzu?
Moje pięści krwawią śmiercią!

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2689 dnia: Marzec 19, 2012, 00:42:33 »
No chyba na streamie pokazali jedne z najgorszych walk całego turnieju, ogólnie zgadzam sie z Belialem, ze poziom tego co można było obejrzeć był beznadziejny. Turniej był rozgrywany na 3 konsolach wiec wiele walk w ogole nie zostalo chyba nagranych nawet.

Hiryu, nie zwrocilem uwagi za bardzo. Wiem, że u Volda osbalili damage 22_88A z 36 na 26, u nightmare'a chyba tez cos oslabili. Siegfried ma tylko 3 zmiany, wszystko nerfy hahaha.

Oxva

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to the family son
    • Zobacz profil
    • Email
  • Nintendo ID: Oxvasan
  • PSN ID: Oxvasan
  • Skąd: Legnica
  • Steam ID: Oxva
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2690 dnia: Marzec 19, 2012, 00:47:21 »
Siegfried ma tylko 3 zmiany, wszystko nerfy hahaha.
I b. dobrze Panto się ucieszy. Mourning PantoKing :kappa:, aż go posolę zawczasu. :salt: :salt:


Jak to karma pięknie działa.


Ps. Ring dostałeś PM-kę ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2012, 00:49:51 wysłana przez Oxva »
Cytuj
W ogóle wiecie ze Oxva miał kiedyś długie włosy i nie wyglądał jak white trash prosto z getta, który zabije cie za fajkę?

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2691 dnia: Marzec 19, 2012, 01:02:55 »
No to dobrze że już jesteś, co do Volda 22A, to mieli osłabiać step killery. Oby jednak było do przodu. Jak Ci się podobał Londyn?

hahah Ring na  GerCaliburze miałes jeden głos w ankiecie kto wygra Impacta :D

http://www.ger-calibur.de/index.php?threads/soul-calibur-impact-finals-stream-link.1076/

Chazy:
Cytuj
'daG ist raus. Er hat gegen Ring verloren. '
XD
Z tego co rozumiem z mojego marnego niemieckiego, to właśnie pisze cos o tym że namco zrobiło turniej na  piepszonym PS3 i właśnie dlatego, a jak mówiłem że lagi sa na EBO to walili głupa. Widzę że jeszcze jakiś koleś pisze że Dagotowi co trzeci cioś dzięki temu nie wychodził, jak chcą to niech przyjadą na ten domniemany turniej Zajmana, Matt tą jego phyrrę ZMIELI.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2012, 01:31:16 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2692 dnia: Marzec 19, 2012, 01:37:51 »
lolol jak można narzekać na niewychodzenie ciosów jakąkolwiek pyrą, nimi nawet online wszystko wychodzi:d



o tym że znerfili siega już krążą ploty na 8wr, ja bym na twoim miejscu Ringu portrolował trochę pantakolosa czy jak mu tam i napisał na 8wr że rozmawiałeś przez godzinę z daiszim i napomniałeś mu że sieg jest wciąż zbyt mocny ;a

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2693 dnia: Marzec 19, 2012, 01:50:39 »
No i tak zrobię. Teraz będzie wojna na całego.

Poza tym poruszyłem ten temat rozmawiając z Utoh-sanem. Ogolnie to momentami jak sluchalem niektorych rzeczy, ktore mowil to mi wszystko opadalo, poczułem "prawdziwe namco" na własnej skórze ale o tym napiszę pozniej.

Powiedział, że wg Project Soul Siegfried wcale nie jest słabą postacią , i jest dokładnie taki jaki chcieli żeby był. Mowil też, że balansowaniem zajmuje się team osob, które nie rozumieją angielskiego wiec zamiast 8WR czytają japonskie forum. No i też sie dowiedziałem, że Siegfried był podczas pierwszych testów za mocny dla nich, więc osłabili parę ciosów (np usunęli tracking z SCH B, wiec pewnie dlatego teraz czesto whiffuje)

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2694 dnia: Marzec 19, 2012, 02:02:23 »
Viola dostanie naprawdę dziwne buffy, np niektóre ciosy mają zwiększony damage z 10 do... 50.

idę płakać. Oni mi chcą znubic postać. Wiesz cos o Hilde?

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2695 dnia: Marzec 19, 2012, 02:14:46 »
Tez ma sporo zmian. Chyba najmniej zmian mają ziemniaki (Omega tylko jedną, a zwykła dwie) i Yoshi. Najwięcej ma Tira. Utoh-san powiedział, że Tira jest obecnie najsilniejsza postacia w grze (uzyl slowa broken) ale ludzie jeszcze nie odkryli wielu rzeczy o niej, i juz pewnie nie odkryją.

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2696 dnia: Marzec 19, 2012, 03:05:35 »
Mam nadzieję że nie mają zamiaru mieszać w Mitsu bo wszystko co czytałem dotąd pójdzie do kosza =.=

Mowil też, że balansowaniem zajmuje się team osob, które nie rozumieją angielskiego wiec zamiast 8WR czytają japonskie forum.

O ja pier... Nie no umarłem po prostu :P
"Sua Sponte"

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2697 dnia: Marzec 19, 2012, 03:09:33 »
jak oni mają taki tok myslenia jak na 8wr napisałeś, Ringu, to chyba najwyższy czas zacząć grać w bierki. Śmierdzi mi zgniłym szprotem ten patch.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2698 dnia: Marzec 19, 2012, 10:10:35 »
są już pacz notes, na razie po skośnemu ale na 8wr już powoli translatują



Edit:

No i już mamy
https://sdtekken.files.wordpress.com/2012/03/soulcalibur_v_battle_system_update_march_2012.pdf
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2012, 11:10:46 wysłana przez CheeseOfTheDay »

Oxva

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to the family son
    • Zobacz profil
    • Email
  • Nintendo ID: Oxvasan
  • PSN ID: Oxvasan
  • Skąd: Legnica
  • Steam ID: Oxva
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2699 dnia: Marzec 19, 2012, 11:57:08 »
Ib4 Bolgan zobaczy zmiany u Volda i pojedzie po Namco :kappa:

Viola spooory buff, tak jak Ivy (czyżby nowe topy?)

Tira, Maxi, Natsu nerf.

Tak na szybko.
Cytuj
W ogóle wiecie ze Oxva miał kiedyś długie włosy i nie wyglądał jak white trash prosto z getta, który zabije cie za fajkę?