Autor Wątek: Soul Calibur 5 - news & info  (Przeczytany 599667 razy)

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2655 dnia: Marzec 17, 2012, 23:22:49 »
Przykro mi Ringu, że tak wyszło. Myślę, że warto jednak mieć jakąś "zapasową" postać - postacie mają teraz mniej ciosów i są prostsze w większości przypadków, więc nie powinien to być aż taki effort... Myślę, że po 2 tygodniach grania Natsu byś nią rozwalił Akire...

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2656 dnia: Marzec 17, 2012, 23:28:53 »
Mnie to najbardziej Pentokrater drażnił na strimowym czacie.
Serio, to już oczy bolą jak się czyta tego kurdupla

Ring ogólnie stara się grac każdą postacią ale zastępstwo zawsze dobrze mieć. Choć z drugiej strony jakie wtedy by się komentarze od niektórych posypały :P

No i Ring jednak jest wierny tej perłowowłosej dominie
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2657 dnia: Marzec 17, 2012, 23:38:39 »
pantokrator to piździelec

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2658 dnia: Marzec 17, 2012, 23:42:40 »
Ring ogólnie stara się grac każdą postacią ale zastępstwo zawsze dobrze mieć. Choć z drugiej strony jakie wtedy by się komentarze od niektórych posypały :P
Jeśli czyjąś reakcją na coś takiego byłby negatywny komentarz, to z opinią takiej osoby i tak nie byłoby po co się liczyć. :p Zawsze jest mieć dobrze kogoś w zanadrzu, nawet niekoniecznie musi chodzić o counter-pickowanie, a po prostu o inny mindset który ma się grając inną postacią.

Oxva

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to the family son
    • Zobacz profil
    • Email
  • Nintendo ID: Oxvasan
  • PSN ID: Oxvasan
  • Skąd: Legnica
  • Steam ID: Oxva
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2659 dnia: Marzec 17, 2012, 23:45:36 »
Ring ogólnie stara się grac każdą postacią ale zastępstwo zawsze dobrze mieć. Choć z drugiej strony jakie wtedy by się komentarze od niektórych posypały :P
Jeśli czyjąś reakcją na coś takiego byłby negatywny komentarz, to z opinią takiej osoby i tak nie byłoby po co się liczyć. :p Zawsze jest mieć dobrze kogoś w zanadrzu, nawet niekoniecznie musi chodzić o counter-pickowanie, a po prostu o inny mindset który ma się grając inną postacią.

Jak się z WONŻ-em nie zgadzam :kappa:, to w tym wypadku jak najbardziej ma rację.
Cytuj
W ogóle wiecie ze Oxva miał kiedyś długie włosy i nie wyglądał jak white trash prosto z getta, który zabije cie za fajkę?

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2660 dnia: Marzec 17, 2012, 23:55:22 »
Nie no to prawda jak najbardziej.
Pewnie jeśli po paczu nie zmieni się zbytnio stosunek Ivy do topów to pewnie dopiero wtedy Ring będzie się zastanawiał nad braniem jakiegoś Mitsa, Natsu czy innej Xian do gry "alternatywnej", że tak ujmę z braku inwencji na lepsze słówko :P
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

WasatySajanin

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: YossarianPL
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2661 dnia: Marzec 18, 2012, 00:52:00 »
moje skromne przemyslenia po relacji:
- brawo Ring - top 4 z drabinki L to ladny wynik
- Mitsu mimo ze przewidywlny to nadal uber grozny
- JG narazie niepraktyczne i bez zastosowania 'turniejowego'
- europejskie 'topy' nie graja duzo lepiej offline niz naprade mocni gracze online - nie zauwazylem duzje roznicy w turniejowej walce vs online tops co moze oznaczac 2 rzeczy - albo online jest top (prawdopodobnie) albo gracze jak narazie bazuja na doswiadczeniach online, w kazydm badz razie nie ma sytuacji jak za sc4 ze online uczyl tylko zlych nawykow i tam gralo sie zupelnie inaczej nz w offline

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2662 dnia: Marzec 18, 2012, 00:54:00 »
heniu na stimie jeden skośny powiedział że ivy dostała mocnego buffa

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2663 dnia: Marzec 18, 2012, 03:57:25 »
Tak, też słyszałem on tym buffie, i dobrze miejsce Ivy nie jest w lowach, teraz ona jest gorsza od wielu postaci i to widać. Wygrał gość rozgrzany wcześniejszymi walkami, Trace na podium :D Gratulacje dla Ringa mimo to, ja dla pocieszenia dodam że własnie wróciłem z dworu i też dostałem z kolegami wpierdol od jakieś ekipy, tak to jest jak pijana swołocz wychodzi na miasto i szuka zaczepki. Dla pocieszenia powiem że skasowałem jakiemuś  nacierającemu spaślakowi morde a potem mnie po*eby ganiali po całej wyspie, rozgonili nas, teraz mnie ręka boli, szkoda tylko że koledzy troche bardziej obici, pojechali na pogotowie zobaczyć czy są cali. Takie życie, do wesela się zagoi, ważne że tamtych boli. To już chyba czwarty zamach na mnie :].  Słaba ta Ivy, nie powinno tak być. Zmienię sobie podpis. Ten stream tu był upadek.  A tak między nami popracuj nad formą, byś siły miał scierać się z patologią.

Jak możecie to napiszcie co tam Pantocrator  płakał, bo siedziałem na naszym czacie, a ten pod streamem sie chrzanił.

Czekam na patcha, po walkach z Mattem zachciało mi się na nowo grać, jest jeszcze bardzo dużo do wykrzesania z tej gierki.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2664 dnia: Marzec 18, 2012, 06:40:26 »
Szkoda, że Ring trafił na Akire dwukrotnie, bo myślę, że zarówno z Tracem, jak i z Hyrulem poradziłby sobie (problem mogłaby mu jedynie sprawić Tira).

Wielki minus za dobór osób na streama - random prowadzący i random ludzie do komentowania i randomowych rozmów ("to jest mój ziomek co gra w Tekkena, blablabla"). Kayane mało co wody nie odeszły w tym finale. Czekam na to, aż ktoś ściągnie i zrobi przeróbkę jej kilkusekundowego "ooooooo".

No i nie chcę być złym prorokiem, ale myślę, że dzięki Hyrulowi Europa za miesiąc zbłaźni się w USA (chyba że Hyrul do tego czasu nauczy się gwarantów).

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2665 dnia: Marzec 18, 2012, 09:01:31 »
No o tym właśnie też pisałem na strimie. Tam ludzie mają więcej dobrych natsu i raczej nie będą łykać w kółka ub i bombek;d.

Co do Trejsa to wydaje mi się że to on byłby głównym problemem dla Ringa.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2666 dnia: Marzec 18, 2012, 10:04:29 »
Choć z drugiej strony jakie wtedy by się komentarze od niektórych posypały :P

Oj tam oj tam :) Hyrul zmienił na Natsu i wygrał :P I jeszcze zrobi wstyd Europie w USA :D Wiec lepiej jakby Ring to wygrał - dostałby dużo kasy i jeszcze na finał w USA będzie już patch z buffem dla Ivy... A tak to lipa... Jeśli nie będzie buffa dla Tiry to Hyrul raczej nie zaszaleje ;D W USA jest chyba MoTempest wiec hamerykanie na pewno są ograni na Natsu :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2012, 10:09:44 wysłana przez PePe »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2667 dnia: Marzec 18, 2012, 10:47:01 »
jak ktoś znajdzie jakąś rozpiskę to niech wrzuci, ciekawi mnie gdzie doszedł rikimaru i ten kolo z rosji


Tak w ogóle to Akire też jedzie do usa bo z tego londyńskiego finału jedzie 2 czampionów, w sumie dobrze bo imo Akire był najsilniejszy, jak tylko podszlifuje maczapy z pokemonami to może dobrze reprezentować euro.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2668 dnia: Marzec 18, 2012, 11:50:06 »
Tak w ogóle to Akire też jedzie do usa bo z tego londyńskiego finału jedzie 2 czampionów

Tym większa szkoda, że np Ring nie był w drugiej połówce drabinki - jakby z Akire spotkał się dopiero na końcu mógłby być 2gi...

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2669 dnia: Marzec 18, 2012, 13:26:27 »
Jak możecie to napiszcie co tam Pantocrator  płakał, bo siedziałem na naszym czacie, a ten pod streamem sie chrzanił.

rzucał na czacie pod streamem teksty typu: "Ring is only good at mourning" i cieszył się jak Ring odpadł - nie że jego rodak przeszedł dalej, tylko że Ring odpadł