Autor Wątek: Soul Calibur 5 - news & info  (Przeczytany 599690 razy)

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2370 dnia: Luty 25, 2012, 11:40:29 »
Czy online zawsze widać taki strój jaki wybierze przeciwnik (w tym wyżej pokazane customowe wykwity) czy może da się ustawić aby pokazywał taki jak mi się podoba?
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2371 dnia: Luty 25, 2012, 12:57:08 »
@Ring lol

nie no nie moge z tego linka, dalej ogladam druga gre 8D
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2012, 13:08:40 wysłana przez Solo »

suuusuuu

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ephemeralm
  • Skąd: music box
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2372 dnia: Luty 25, 2012, 19:06:13 »
Czy online zawsze widać taki strój jaki wybierze przeciwnik (w tym wyżej pokazane customowe wykwity) czy może da się ustawić aby pokazywał taki jak mi się podoba?
mozna "zbanowac" gracza jako offensive player (wchodzisz w player license i tem naciskasz select na ps3/ nie wiem co na x360) i wtedy nie beda ci sie pokazywaly kostiumy etc. ale to dopiero po walce niestety.

te bebny sa strasznie wkurwiajace tbh zwlaszcza jak sie ma postac z dosc malym zasiegiem to bardzo trudno wygrac.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2373 dnia: Luty 27, 2012, 10:11:24 »
Czy online zawsze widać taki strój jaki wybierze przeciwnik (w tym wyżej pokazane customowe wykwity) czy może da się ustawić aby pokazywał taki jak mi się podoba?

Options -> Display -> Custom Effects -> tutaj zmienić z "show all" na "show only my" albo coś w tym stylu.

Z góry sorki jeśli przekręciłem jakąś nazwę (nie pamiętam czy jest "options" czy "settings" itp.).

Offending player służy bardziej do uniemożliwiania komuś obrażania nas (chat itp.), chociaż także działa na kostiumy.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2374 dnia: Luty 27, 2012, 14:02:39 »
Gdzie ten kod do Dampierra wklepać?


Jesteś GRZYBIORZEM.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2375 dnia: Luty 27, 2012, 14:12:34 »
PS Store -> Redeem Codes

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2376 dnia: Luty 27, 2012, 14:27:35 »
Dzięki, żalowa lekko ta postać, wiece może czy już wiadomo kiedy wyjedzie patch, bo minał już miesiąc od premiery.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2377 dnia: Luty 27, 2012, 23:23:01 »
Ale jaki pocieszny :D
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2378 dnia: Luty 28, 2012, 04:12:32 »
obejrzałem sobie finał hiszpańskiego impacta (link) i musze powiedziec że to jakaś kpina. Trace się po prostu przetoczył po tym gościu (kto to w ogóle jest ten jakis ivanovich?), który sprawiał wrażenie jakby nie bardzo umiał grać swoimi postaciami - Ivy nie robił kombosów nawet. No i niestety przy tak mizernym poziomie tej walki Trace też niczego nie pokazał niezwykłego. Miałem nadzieję podpatrzeć coś epickiego a tu dupa: wszystko co robił jest mi znane, a co więcej większość z Was się już na te rzeczy nie łapie nawet o.0
a, i zaczynam grac Mitsurugim. Pograłem nim troche z AI dziś i pare walk online i to jest inny świat - ta postać chyba nie ma żadnych wad, wygrywa się nim tak łatwiutko, że nawet mi nie przychodzi do głowy zadne sensowne porównanie do tego jak się gra Violą. Jak Mitsu nie jest topem to Viola powinna być zabanowana za to że jest za słaba. Akurat bedę miał Mitsurugiego na jakieś niemożliwe dla Violi matchupy, jak np. Siegfried

EDIT:
rzuciłem okiem na półfinały hiszpańskie i chyba jedyna możliwość jest taka że to bylo ustawione. Przecież ci goście tam byli poniżej poziomu totalnego randoma, nawet nie mashowali, tylko chodzili sobie i dawali się bić. Nie ogarniam
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2012, 04:19:37 wysłana przez Aragh »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2379 dnia: Luty 28, 2012, 07:31:12 »
No Belial twierdzi że mitsu to top więc coś w tym pewnie jest:p.

WasatySajanin

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: YossarianPL
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2380 dnia: Luty 28, 2012, 09:58:49 »
obejrzałem sobie finał hiszpańskiego impacta (link) i musze powiedziec że to jakaś kpina. Trace się po prostu przetoczył po tym gościu (kto to w ogóle jest ten jakis ivanovich?), który sprawiał wrażenie jakby nie bardzo umiał grać swoimi postaciami - Ivy nie robił kombosów nawet. No i niestety przy tak mizernym poziomie tej walki Trace też niczego nie pokazał niezwykłego. Miałem nadzieję podpatrzeć coś epickiego a tu dupa: wszystko co robił jest mi znane, a co więcej większość z Was się już na te rzeczy nie łapie nawet o.0
a, i zaczynam grac Mitsurugim. Pograłem nim troche z AI dziś i pare walk online i to jest inny świat - ta postać chyba nie ma żadnych wad, wygrywa się nim tak łatwiutko, że nawet mi nie przychodzi do głowy zadne sensowne porównanie do tego jak się gra Violą. Jak Mitsu nie jest topem to Viola powinna być zabanowana za to że jest za słaba. Akurat bedę miał Mitsurugiego na jakieś niemożliwe dla Violi matchupy, jak np. Siegfried

EDIT:
rzuciłem okiem na półfinały hiszpańskie i chyba jedyna możliwość jest taka że to bylo ustawione. Przecież ci goście tam byli poniżej poziomu totalnego randoma, nawet nie mashowali, tylko chodzili sobie i dawali się bić. Nie ogarniam

Aragh - masz absolutna racje, ta walka to zal, twoja Violka sprawia wrazenie duzo skladniejszej.. tutaj po prostu byl brak oporu totalny, koles łykał wszystko jak młody pelikan.

A tak btw.. wczoraj tez zaczołem obczajac Samuraja na moje niemozliwe setupy :D

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2381 dnia: Luty 28, 2012, 12:10:08 »
Nie oceniajcie poziomu po filmikach, tam naprawdę nie wszystko widać.

WasatySajanin

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: YossarianPL
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2382 dnia: Luty 28, 2012, 12:16:15 »
Po prostu patrząc na filmiki z Impacta niemieckiego i naszego rodzimego, ten hiszpanski rzeczywiscie wypada jakos słabiej.

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2383 dnia: Luty 28, 2012, 12:40:23 »
Ej Di w relacji wspomniał coś o Ringu używajacym tego buga fuzzy guard - to tego jeszcze nie usuneli? Poważnie?
"Don't f%ck with a witch"

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2384 dnia: Luty 28, 2012, 12:43:01 »
Aragh - masz absolutna racje, ta walka to zal, twoja Violka sprawia wrazenie duzo skladniejszej..
nie przesadzałbym, jednak Trace to Trace :P

tutaj po prostu byl brak oporu totalny, koles łykał wszystko jak młody pelikan.
ale to prawda. Chodzi o to że on nie miał po prostu przeciwnika, tylko jakieś randomy. Ciekawe z kim on trenuje, przeciez musi z kimś kto coś ogarnia. I gdzie ten ktoś był podczas gdy Trace bił sobie jakichs leszczy?