Autor Wątek: Soul Calibur 5 - news & info  (Przeczytany 599670 razy)

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2115 dnia: Luty 08, 2012, 12:36:18 »
Tak bez fanboyowego zauroczenia, bez naciągania, gra jest hujowa, czy robi robotę?

Sekond kłeszczyn: Dampierre jest dodawany jako DLC do pobrania z kodem, który dostaje się do KAŻDEGO nowego egzemplarza gry w sklepie, czy tylko w limitkach?
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2012, 13:10:56 wysłana przez HiKrush »
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2116 dnia: Luty 08, 2012, 13:31:15 »
kod byl dawany przy preorderze, a za jakiś czas ma się pojawić jako normalny płatny DLC

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2117 dnia: Luty 08, 2012, 17:42:51 »
No, przy okazji dzięki za tipa gdzie go szukać. Inna sprawa że postać jak dla mnie jest do włączenia na raz żeby zobaczyć wszystkie zwałowe ciosy, jedyny plus jest taki że zapełnia okienko wyboru postaci xD.

Hi, poczekaj jeszcze jakieś pół roku, jak odkryją większość imb to będzie wiadomo jaka to jest gra;]. Póki co jak dla mnie jest to kolejny bardzo dobry soul i jedyne co mnie bardziej denerwuje to brak czasu żeby coś więcej pograć.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2118 dnia: Luty 08, 2012, 17:57:53 »
Za pół roku będzie za późno, żeby zacząć skillować. Chociaż w sumie w teczkę gramy dopiero od roku...
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Księżyc

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mr. Hype-Man
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2119 dnia: Luty 08, 2012, 18:40:05 »
Dokładnie wiem o czym mówisz, Bolgan, a'propos zmian u Volda. Mam prawie takie same wrażenia z gry Cervem.

Na razie bardzo podoba mi się nowy Mitsu. Brak Relic boli, ale jego zasięg i damage są awsum (a 236B BE niszczy system). Gra mi się nim bardzo podobnie do Cerva z IV. Boję się tylko, że wyjadacze będą łatwo przewidywać jego ciosy.
"Trzeba, rozumiesz, umieć poetycko roztoczyć przed pacjentem wizję growego community, które to zapijając trunkiem przeróżnym grywa nad jeziorami w towarzystwie pięknych dam i komarów tak łagodnych, że nie żądlą jeśli się tylko poprosi. "

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2120 dnia: Luty 08, 2012, 18:48:27 »
Nagrajcie coś i wrzućcie na YT, chętnie pooglądam. Jakieś ripleje, czy coś.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2121 dnia: Luty 08, 2012, 22:24:36 »
Ale żal prawie wszyskie mocniejsze ciosy Volda da się ukarac 236B phyrry, które ma i14 , a co drugi cios volda ma -14 na bloku.
...
Voldo nie jest słaby, on jest NIEGRYWALNY! Rip old Voldo.

Nie ukrywam, że miałem lekki ubaw czytając post Bolgana :D Jak było wiadomo, że Ivy dostanie mega nerfa to wszystko było spoko, ale jak Voldo dostał nerfa (chociaż i tak wszystko wskazuje na to, że dużo mniejszego) to jest afera ^^ Bolgan pragne przypomnieć, że taka karalność "prawie wszystkich mocniejszych ciosów" raczej jest normą (w takim SC IV Sophita mogła karać chyba 90% ciosów prawie wszystkich postaci oprócz Voldo i Amy). Po prostu przyzwyczaiłeś się do super przegiętego Voldo z SC IV, który miał damage jak z innej części gry, był niekaralny i miał TJ, TC i nie wiadomo co jeszcze w każdym ciosie :D Zresztą przecież sam kiedyś napisałeś:
Cytuj
ja grałem od jedynki do czwórki bez znajomości pojęcia 'Tier' i wiesz co jakoś mi się lepiej z tym żyło
No cóż, jak widać punkt widzenia, zmienia się w zależności od punktu siedzenia :D

A co do karalności to pozwolę sobie zacytować twoje słowa:
Cytuj
Dla mnie każda postać która ma <tutaj lista zalet> jest przegięta i koniec kropka.! Żadna tam karalność tego nie zmienia.

Zresztą Ring'a też to trochę dotyczy - nie tak dawno pouczał mnie, że jak "postać już za mnie nie będzie wygrywać" to powinienem się bardziej przyłożyć do gry, podnieść swoje umiejętności i takie tam, a teraz sam już coś przebąkuje o "dodatkowej, turniejowej postaci" :D
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2012, 22:27:34 wysłana przez PePe »

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2122 dnia: Luty 08, 2012, 23:29:53 »
Własnie Ci miałem przyznać rację ostatnio odnośnie nowego soula, ale sam sobie przyznałeś więc luz. Zawsze podkreślałem że narzekasz na grę która nie wyszła. Wiesz, nie znasz Volda w sumie . Co do pojęcia Tier to właśnie, nie grałem w trójkę bo mi się Voldo nie podobał i tyle, nawet nie wiem czy był dobry, pewnie tak.

Nie wiem o co Ci chodzi z tymi dwoma cytatami, co to ma do rzeczy. Przecież też mówiłem że bezsens że Ivy dostała mega nerfa. I raczej się z tego nie cieszyłem, tylko mówiłem że wiedziałem że tak będzie. Spór Voldo Ivy w sc4 został nierostrzygnięty i tak niech już zostanie. Nie wracam do tego.

Czego się czepiasz, czy Ty nas nie lubisz czy co ;]? Bo już przestaje kumać, każdą sugestię traktujesz jak atak. Swoją drogą to nie zapominaj że to własnie Ring nauczył Cię grać.

Ponad to ja tym crap Voldem ownuje, czego sie zaraz przekonasz na własnej skórze bo właśnie się pojawiłeś online ;p

Faktycznie ubaw jak **j.

« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2012, 23:56:27 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2123 dnia: Luty 09, 2012, 00:05:58 »
Ostatnie słowo twojego posta pisze się przez CH ...

Od kiedy gram Lei ta gra coraz bardziej mi się podoba chyba chodzi o to ze w ogolę nie muszę się ta postacią męczyć tylko nawalać 3 ciosy z przewaga na zmianę z lowem i uppercutem ... Fantastycznie :D

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2124 dnia: Luty 09, 2012, 01:08:40 »
Od kiedy gram Lei ta gra coraz bardziej mi się podoba chyba chodzi o to ze w ogolę nie muszę się ta postacią męczyć tylko nawalać 3 ciosy z przewaga na zmianę z lowem i uppercutem ... Fantastycznie :D

otóż to. I tak się gra połową postaci, jak nie większością

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2125 dnia: Luty 09, 2012, 01:47:49 »
Dodam że to mocniejszą połową, Fajnie Aragh grałeś to Violką ale serio ona jest słabiutka. Za ten ten Raphael mnie dziś popsuł trochę krwi, szybko robi Guard Bursta.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 02:59:35 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2126 dnia: Luty 09, 2012, 02:03:31 »
Właśnie dziś podczas walk z Tobą Bolgan i z tym Raphem zdałem sobie sprawę że musze się bardzo przestawić żeby móc nią coś ugrać. Sophie raczej defensywnie grałem i tu też od Omegi zacząłem, a Violą jest wybór albo rushdown albo śmierć. Nie można się dać odepchnąć i trzeba siedzieć cały czas przeciwnikowi na fejsie - wtedy kulka potrafi wprowadzic taki chaos że nikt nie ogarnie. A co do Volda to ja dalej nie umiem ogarnąć co się dzieje jak nim do ataku przechodzisz i tak na oko nie wydaje mi się jakis słaby, choć inna sprawa ze nie karałem nawet specjalnie bo ciągle nie mogę się przyzwyczaić do faktu że moim najlepszym punisherem jest BB 0.o

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2127 dnia: Luty 09, 2012, 03:04:16 »
O Voldo mogę powiedzieć że ma przyzwoity damage, teraz koncentruję sie tylko na ciosach najszybszych, ale z ogranymi graczami będzie ciężko gdy za takie  ciosiki jak 3A, czy FC 3B, czy 6ABA się wyłapuje karę.


Jesteś GRZYBIORZEM.

subtag

  • [Zachodniopomorskie]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • haha!
    • Zobacz profil
  • Skąd: Sz-n
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2128 dnia: Luty 09, 2012, 13:22:33 »
co gracze sohpią maja powiedziec o pyrce?
No trudno...

jak zdobyć trofik
Skills for Duels (Legendary Souls: won with brave edge.)

wystarczy wygrac walke, czy trzeba całość i algora dobic?

aaa.... loooz... YT odpowiedział :D - można kilika.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 13:24:28 wysłana przez subtag »

subtag zrobil, subtag ma :)

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2129 dnia: Luty 09, 2012, 13:23:30 »
Bolgan no ale ogólnie to masz dobry damage bardzo dobre Haj Krasze :D BK wiadomo ze ograniczone ale nie aż tak jak np Crane Yuna w SCIII czy IV Dalej można z niego pomieszać ( dalej masz tam znakomitego lowa i kilka świetnych midow + zejście do mantisa ) Ok postać nie jest już jakoś wybitnie rozbudowana ale słaba tez się raczej nie wydaje