Autor Wątek: Soul Calibur 5 - news & info  (Przeczytany 599665 razy)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2040 dnia: Luty 04, 2012, 21:21:15 »
Pytanie od totalnego nooba. Zupelnie nie umiem grac w ta gre. Czy jest dobra? Czy warto ja kupic? Czy online jest dobry? Czy sa perspektywy na jakas scene?

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2041 dnia: Luty 04, 2012, 21:23:47 »
Niezła. Zależy. Tak. Tak.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2042 dnia: Luty 05, 2012, 01:59:12 »
Taka ciekawostka - w grze miało nie być ciosów z A+K, a wydaje mi się że Yoshimitsu ma takowe...

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2043 dnia: Luty 05, 2012, 03:07:26 »
Gra jest biedna Command List u wszystkich postaci jest biedny brak GI ( a raczej to ze jest tylko w takiej formie ze lepiej zeby go pewnie w ogole nie bylo ) sprawia ze to już w ogolę dla mnie nie jest SC gra jest uproszczona do granic możliwości ... Zaluje wydatku 40 funtów moglem się iść najebać ...

subtag

  • [Zachodniopomorskie]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • haha!
    • Zobacz profil
  • Skąd: Sz-n
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2044 dnia: Luty 05, 2012, 12:04:14 »
GI zastąpiono JG :)

co prawda wolałbym zeby to obecne GI zabieralo 1 a nie 2 kreski powera.

Gra jest fajna :)))))

Szkoda tylko że story jest takie dosc cieniutkie - to z Soul Edga i SC1 bije nadal na glowe obecne.

Ale online działa zacnie :D

subtag zrobil, subtag ma :)

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2045 dnia: Luty 05, 2012, 12:49:45 »
Moglem iść na dziwki kopić sobie spodnie 2 koszulki zrobić cokolwiek innego tylko nie wydawać pieniędzy na to gówno. Bolgan nie wiem kim jesteś pewnie jakimś zapryszczonym dzieciakiem z internetu trzepiącym się do cycków Ivy wiec nie wiem po co i o czym ten przytyk. I oczywiście dalej nie zmienia to faktu ze gra jest beznadziejna a wybór np FFXIII-2 był by lepsza decyzja bo po 10h z SCV mam tego crapa serdecznie dość ...
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 14:36:21 wysłana przez Ukyo_Tachibana »

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2046 dnia: Luty 05, 2012, 13:14:02 »
Czemu mam wrażenie że jesteś z generacji, jak ja to mówię, osób czcących bijatyki w których najpierw walczysz ze sterowaniem a później dopiero z przeciwnikiem...? Bo Command Lista jest krótsza (pewnie o tyl krótsza że nie rozpisali jakichś badziewnych stringów vide 10-hit combo z Tekkena), bo gracz może zacząć walczyć z przeciwnikiem bez miesiąca siedzenia w practice co by sterowanie ogarnąć? I nie mówię tutaj o osobach które w różne bijatyki tłuką się niemal dziesięciolecia, pamiętaj że 100 graczy którzy wchodzą w gatunek jest więcej wartych z perspektywy wydawcy niż 1 hardkor który nawet DLC nie kupi ;)

Tak czy siak póki nie zagram, względnie ktoś mnie nie pouczy grać to SCV nie kupię bo grając samemu znowu się zrażę do serii :P
"Sua Sponte"

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2047 dnia: Luty 05, 2012, 13:29:50 »
O ile sam nie jestem zadowolony z obciętej move listy (bo przecież o łatwości "startu" nie decyduje jej rozmiar, a raczej intuicyjność input'ów podstawowych ciosów itp.) o tyle faktycznie Ukyo mógłby sprzedać grę na e-bay albo wymienić ją na inną w jakimś sklepie z używanymi grami i przestać tutaj trolować :)

@ subtag - zdecydowanie popieram, że w obecnej formie GI powinno brać max 1 kreskę

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2048 dnia: Luty 05, 2012, 13:52:34 »
Soul Calibur już od pierwszej części jest gra w która można grac od razu ... Nigdy nie byl gra która wymagała manuala. Zresztą w dzisiejszych czasach jest tylko jedna taka gra ( KOFXIII ). Ja rozumiem ze was jarają światełka itd. Ale ta gra ma po prostu tragiczny system jest PROSTA do granic możliwości ( nie mowie tu o przystępności bo np SSFIV jest przystępny ale nie "prosty" ). grabczas tak jestem graczem starszej daty i jak stawałem na podium w turniejach SC i SCII to ty pewnie babki z piasku sobie lepiłeś tyle ze nie wiem co to ma wspólnego z tym i lubię gry które są rozbudowane i maja głębię a nie lubię jak mnie np takie namco robi w c*** wydajać crapa który wygląda jak by był robiony w trzy miesiące ( 3 lata developingu ... good job namcock ) Bo ta gra nie zabija ani grafika ani muzyka ( która i tak jest w tym śmieciu najlepsza ) a tym bardziej juz gameplayem
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 14:45:38 wysłana przez Ukyo_Tachibana »

Barabasz

  • Gość
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2049 dnia: Luty 05, 2012, 14:07:16 »
Jak to? Nie ma qcf'ów, hcf'ów, kółek i dragonpunchy? To c**j! Nie kupuję!

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2050 dnia: Luty 05, 2012, 14:17:25 »
Jeżeli dla ciebie SC jest serią nie wymagającą manualnie to szacun, dla mnie gra raczej do najprostszych od tej strony nie należy. Z tym stawianiem babek z piasku to może nie przesadzaj, ja rozumiem że bycie hejterem jest w modzie ale zaczynasz prywatne wycieczki do osób których na oczy nie widziałeś. Fajnie by było jakbyś troszkę zluzował... Nikt nie mówił tutaj o jaraniu się światełkami itd więc nie dopisuj, no chyba że jesteś dziewczyną i mi to umknęło.

Tak jak mówił PePe, rynek gier używanych ma się dobrze. Sprzedaj, droga wolna. Bo w tym momencie twoje posty brzmią jakbyś żądał zwrotu pieniędzy od nas...
"Sua Sponte"

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2051 dnia: Luty 05, 2012, 14:34:37 »
Prowo albo prawdziwy debil ...

grabczas nie o to chodzi i nie chce pieniędzy od was wiem doskonale ze mogę grę iść i wymienić to żaden problem jestem po prostu ogromnie zawiedziony tym jaki kierunek obrała ta seria po świetnym SC i jeszcze lepszym SCII. Nie rozumiem jak ludzie mogą być tak zaślepieni ze nie widza ze to jest bijatyka na sześc z minusem a ludzie którzy graja w serie już dość trochę bronią tego crapa ( ja np czuje się jak by mi namco napluło w twarz ;p nie oczywiście dosłownie ale niesmak jest ). Co do wycieczek personalnych to niejaki Bolgan nazwał mnie polaczkiem pierwszy wiec sorry nie ja zaczynam a polaczków to niech sobie frajer w rodzinie szuka
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2012, 14:51:06 wysłana przez Ukyo_Tachibana »

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2052 dnia: Luty 05, 2012, 14:49:14 »
Prowo albo prawdziwy debil ...

Dobrze ująłeś to jak TY zacząłeś tą dziwną dyskusję... Wystarczyło kulturalnie przedstawić swoje racje.
"Sua Sponte"

Ukyo_Tachibana

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
  • Gamertag: UkyoT666
  • PSN ID: Ukyo_PL
  • Skąd: Plymouth UK
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2053 dnia: Luty 05, 2012, 14:53:01 »
"Myślenie Polaka za granica" no tak ja zacząłem ...

Barabasz

  • Gość
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #2054 dnia: Luty 05, 2012, 14:55:48 »
Ukyo, nie daj się. Przecież ten c*** nazwał Cie "skurwysynem" sugerując, że Twój tata począł cię w agencji towarzyskiej (na "prywatce" to ja rozumiem, bo tak to pewnie ja swojego prędzej czy później spłodzę)

BTW Jak tam w UK? 40 funtów to jakiegos maszkarona wyrwiesz, lepiej chyba zrezygnować z dwóch gier to się jeszcze napatrzysz :)

PS Kiedy mi skasujecie to konto?