Autor Wątek: Soul Calibur 5 - news & info  (Przeczytany 599598 razy)

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1500 dnia: Styczeń 15, 2012, 02:31:39 »
No z Voldem Bolgana to jest tak, ze on wyciska z tej postaci co się da, a 100% z postaci z taką ilością opcji to masakra sama w sobie. No, ale do tego wymagane jest sporo czasu w practice, poświęcenia, czego nie można powiedzieć o Ivy bo pomimo całego szaleństwa w command liscie jani się nią na dosłownie parę ciosów. Widać to po online - niezłych Voldo spotkałem moze dwóch, a co trzeci gość gra Ivy i każda walka z nią pomimo strasznej powtarzalności to mordęga. Nie mówię, że nie można nią zagrać fajnie i efektownie, ale po co? No właśnie.
"Don't f%ck with a witch"

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1501 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:59:16 »
Ale czy ty musisz grać Topem? Ja niemoge ja grałem od jedynki do czwórki bez znajomości pojęcia 'Tier' i wiesz co jakoś mi się lepiej z tym żyło, z doświadczenia wiedziałem która postać jest mocnaa która nie i tyle.

Ale masz jakiś problem Bolgan ?? Bo nie wiem o co Ci chodzi ?? Akurat twoja postać była i jest topem cały czas. I to, że Ty o tym nie wiedziałeś albo nie znałeś tego pojęcia, gówno tutaj zmienia. Jak ja wybierałem Ivy też nie posiadałem takiej wiedzy, ale to nie zmienia faktu, że chyba nikt nie lubi jak jego postać zamieniają na gówno, a inne postacie jeszcze wzmacniają ?? Co nie ?? Mam nadzieję, że wyjdzie SC VI i Voldo będzie tak samo "super dopakowany" jak Ivy w SC V to wtedy pogadamy. Zresztą tutaj nie chodzi tylko o siłę, ale zmienione inputy, zabrane postawy - ogólnie wszystko, łącznie ze straconym czasem.

Zresztą komentarze odnośnie Ivy od człowieka, który nie rozumie dlaczego Hilde zbanowali, ale ciągle przypomina jaka to Ivy jest przegięta xD Aż dziwne, że po freeplay'ach z Bolgan'em Voldo nie jest na celowniku jako super przegięty, chociaż już pierwsze posty w tym kierunku były ^^
Ekkheeemmm..... bo mimo wszystko ja nie kapie na 3 patenty.
Dla mnie każda postać która ma rzut za pół energii, cztery postawy , zasięg na całą plansze i zestaw zabójczych unlbocków [jeden MID na pół areny] jest przegięta i koniec kropka.! Żadna tam karalność tego nie zmienia. Przypomne Wam ile się trzeba w czwórce namęczyć żeby w ogóle do tej szmaty podejść. Dziękuje.

Ten komentarz akurat nie był do Ciebie, ale jak już musiałeś się odezwać to proszę bardzo. Też jesteś jedną z ostatnich osób, które tutaj powinny marudzić, bo Voldo ma tyle przegiętych rzeczy, że głowa mała. Do tego część jego patentów neutralizuje całkiem różne przewagi Ivy (możesz chociażby łatwo unikać UB, ale takich rzeczy jest dużo więcej) i nie wiem czy ktokolwiek ma się lepiej w walce przeciw Ivy niż twój Voldo. Może jeszcze Hilde, Lizard, Sophita i Algol mają się nieźle. A co do grania na 3 ciosy to aż żal komentować. Ale może chociaż dzięki Tobie zyskałem w oczach DI ^^ hahahahaha

No z Voldem Bolgana to jest tak, ze on wyciska z tej postaci co się da, a 100% z postaci z taką ilością opcji to masakra sama w sobie. No, ale do tego wymagane jest sporo czasu w practice, poświęcenia, czego nie można powiedzieć o Ivy bo pomimo całego szaleństwa w command liscie jani się nią na dosłownie parę ciosów. Widać to po online - niezłych Voldo spotkałem moze dwóch, a co trzeci gość gra Ivy i każda walka z nią pomimo strasznej powtarzalności to mordęga.

Tak, tak Ivy to się nic nie trzeba uczyć, nie ma to jak opinia "experta" hahahahaha... żal.pl :) Akurat Voldo jeszcze bardziej niż Ivy można grać na 3 ciosy, a że Ty tego nie wiesz, nie rozumiesz albo nie wiem co jeszcze może być przyczyną, po prostu się głupio gadasz (chociaż tak lubisz ganić Snake'a za jego "mądrości") to trudno. Voldo jest mało na sieci, bo mało kto chce grać takim pokemonem.


@di, Ring - gdzie znajdę jakieś walki z możliwie najnowszego builda ??
Wiecie może kto to grał na tym filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=Y0vOGfEvX-I&hd=1
??
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 14:04:04 wysłana przez PePe »

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1502 dnia: Styczeń 15, 2012, 14:39:09 »
Cytuj
Tak, tak Ivy to się nic nie trzeba uczyć, nie ma to jak opinia "experta" hahahahaha... żal.pl
Akurat opinia kogoś, kto aby nauczyć się kilku kap w takiej grze jak SC4 potrzebuje tutoriala od innych też po mnie spływa;]. Ale ok, skoro uważasz, ze Voldo jest taki strasznie lepszy od Ivy to przypuszczam, ze jesteś w stanie wymienić mi sensowne argumenty (konkretne zagrania i ich właściwości). Oh, tylko bez konsultacji z Ringiem / filtrowania 8wr.com u naughty boy;].

Chociaż w sumie łatewa, bo za 2 tygodnie i tak nikt nie będzie już pamiętał o SC4. I dobrze;].
"Don't f%ck with a witch"

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1503 dnia: Styczeń 15, 2012, 14:42:17 »
Cytuj
Mam nadzieję, że wyjdzie SC VI i Voldo będzie tak samo "super dopakowany" jak Ivy w SC V to wtedy pogadamy.

 :psyduck:

Ten temat z dnia na dzień wymiata coraz bardziej.
Moje pięści krwawią śmiercią!

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1504 dnia: Styczeń 15, 2012, 14:49:14 »
Pepe po prostu przeżyć nie może, że Ivy w SCV będzie wymagała (chyba...) dania z siebie więcej aby coś ugrać (nie wierze, ze to piszę;]).
"Don't f%ck with a witch"

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1505 dnia: Styczeń 15, 2012, 14:54:08 »
Breaking the salt flood, jest już jakaś choćby hipotetyczna tier lista? Jak tam Kilik, Raph i Hilde? Z tego, co widziałem z walk, to Kilik i Hilde są solid i mają consistent rzeczy.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1506 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:07:56 »
Nie wiem czy jest sens robić Tier list na podstawie tego co jest, bo te kilka postaci które jeszcze nie są znane mogą ostro namieszać (żadnych testów). Ale z tego co czytałem to Sieg i rodzeństwo chyba przoduje. SC w obecnym systemie jest specyficzny i jeden pojedynczy cios może zmienić tierowość postaci (właściwości).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 15:11:10 wysłana przez B.T.Grave »
"Don't f%ck with a witch"

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1507 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:11:38 »
Znaczy po Pyrce się spodziewałem, ale bardziej mnie interesuje ta trójka, którą mam zamiar grać.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1508 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:21:15 »
Hilde cieżko powiedzieć. Nowy movement na pewno ją trochę pojedzie (gorszy tracking charge'y), ale to dobrze bo to wymusza zmiany w jej normalnych ciosach i może będą miały w końcu jakieś sensowne właściwości. Prawdę mówiąc bardziej jak na tierowością Hilde zastanawiam się nad jej "fajnością" bo pomimo że była najbardziej klimatyczną i najfajniej wyglądającą  postacią w SC4 (ba;]) gra nią była niewiarygodnie nudna bo ona nic poza chargeami nie miała (żadnych fajnych właściwości na hicie normalnych ciosów - wszystko było robione jako setup pod charge'a).
"Don't f%ck with a witch"

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1509 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:33:55 »
O nudność się nie martwię, dla jej Nibelung Valesti jestem w stanie przełknąć każdą dozę nudy. Bardziej się martwię, żeby nie była słaba.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1510 dnia: Styczeń 15, 2012, 15:39:29 »
Cytuj
Tak, tak Ivy to się nic nie trzeba uczyć, nie ma to jak opinia "experta" hahahahaha... żal.pl
Akurat opinia kogoś, kto aby nauczyć się kilku kap w takiej grze jak SC4 potrzebuje tutoriala od innych też po mnie spływa;]. Ale ok, skoro uważasz, ze Voldo jest taki strasznie lepszy od Ivy to przypuszczam, ze jesteś w stanie wymienić mi sensowne argumenty (konkretne zagrania i ich właściwości). Oh, tylko bez konsultacji z Ringiem / filtrowania 8wr.com u naughty boy;].

Nie będę odpisywał na takie żalowe posty nawet. Pan "expert" Aramis mnie przepytuje ?? Co to w ogóle ma być ?? Gówno wiesz o SC IV, taka jest prawda :)
Poza tym czy ja gdzieś napisałem, że jest lepszy ?? Naucz się czytać. Parafrazując klasyków, opinia kogoś kto kapił online Hilde na doom combo i jeszcze narzekał, że taka Ivy jest za silna po mnie spływa :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 15:47:16 wysłana przez PePe »

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1511 dnia: Styczeń 15, 2012, 16:46:55 »
Bo nie potrafisz powiedzieć;]. Tyle  w temacie. EOT;].
"Don't f%ck with a witch"

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1512 dnia: Styczeń 15, 2012, 17:03:14 »
ROTFL

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1513 dnia: Styczeń 15, 2012, 17:33:14 »
Jest Afera :D. Pepe mi tylko chodzi o to że Ty marudzisz na grę która jeszcze nie wyszła, mnie to już nawet nie śmieszy, zachowujesz się jak pokrzywdzone dziecko które od drugiego lutego będzie się musiało bawić w mniejszej piaskownicy. Przeczytaj sobie swoje posty które piszesz, oprócz jakiś pytań same hate-message odnośnie nowego soula. A co do inputów to u Volda też się na maksa pozmieniały, ale co to za problem V i Ivy to są postacie które co część się zmieniają. To jest soul. Dobry gracz sobie poradzi z przejściem na nową część szybko i będzie się jarał że może nowe rzeczy odkrywać i na nowo poznawac grę. Na Ivy poleciał Nerf ja to wiedziałem od pierwszej zapowiedzi SC5, to było tak oczywiste piszesz mi o Voldo w Soulu 6 jak jeszcze piątka nie wszyła nie wiadomo jak będzie przecież!!!! Ale mimo to i tak już wiemy że Voldo też został osłabiony , nie płacze, cieszę się że wychodzi następna część mojej ulubionej serii i kto tu jest polaczkiem. Ponadto nie wiadomo na ile nowy system z jf-G  Brave`ami będzie faworyzował Tierów. Jeżeli po Jf-G będzie gwarantowany damage to nie wiem jaka by postać nie była przepowerowane to dostanie od low tiera co ma wymasterowane JF-G`sy. Zobaczymy.

Ps. Poza tym jak już ktoś tu wspomniał, Ivy nigdy nie będzie shit-tierem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 17:50:04 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1514 dnia: Styczeń 15, 2012, 18:26:22 »
Nie wiem, Pepe musiała bardzo ta Hilde skrzywdzić, bo przy każdej nadarzającej się okazji wchodzi w jakąś swoją urojoną prywatę ze mną. Nie wiem o co mu chodzi, bo pisząc o Ivy nawet przez myśl mi nie przeszła jego bo prawdę mówiąc to o niej zapomniałem. Ja nawet nie pamiętałem, że kiedyś grałem z Bolganem;]. Zresztą i tak wszystkie kłótnie i waśnie skończą się za 2 tyg;].
"Don't f%ck with a witch"