Autor Wątek: Soul Calibur 5 - news & info  (Przeczytany 599637 razy)

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1485 dnia: Styczeń 14, 2012, 17:05:23 »
akurat poświata jest w tym najbardziej spoko. Przecież sam fakt że zastępują guard impacty jakimś syfiatym just guardem jest wystarczającym powodem do hejtowania, poświatę można zostawić w spokoju :P

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1486 dnia: Styczeń 14, 2012, 18:04:33 »
Dae, dzięki za wstawki, co to tego streama, to może chodzi o to że w lobby będą mogły się toczyć dwie walki równocześncie, to by było WOW! Też wolałem normalne zbicia, ale zobaczymy jak się jf-g sprawdzi, wygląda okej ale bez rewelki. No i po wysłuchaniu opini Aramisa, również się cieszę że w tej części będzie movement.

Ps. Pepe jesteś królem Future-Hejtingu ;]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 18:33:18 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1487 dnia: Styczeń 14, 2012, 18:12:34 »
akurat poświata jest w tym najbardziej spoko. Przecież sam fakt że zastępują guard impacty jakimś syfiatym just guardem jest wystarczającym powodem do hejtowania, poświatę można zostawić w spokoju :P

No ale pół biedy by było jakby JG był po prostu syfiaty, ale on jeszcze syfiacie wygląda ^^


Bolgan - ogólnie stałem się królem hejtingu ^^ Zawsze się tym brzydziłem jako polaczkowym zajęciem, ale mam usprawiedliwie - to wszystko wina namco i tego co zrobili z Ivy i GI :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 18:14:16 wysłana przez PePe »

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1488 dnia: Styczeń 14, 2012, 19:50:54 »
Taaa pamietam jak na poczatku SC4 też wszyscy mówili jaka to Ivy słaba a teraz są co najmniej dwie na każdym podium.
"Don't f%ck with a witch"

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1489 dnia: Styczeń 14, 2012, 19:53:06 »
Coś pokręciłeś, bo na początku SC4 to wszyscy mówili jaka to Ivy przegięta (WS B z gwarantem za 110dmg, trackujący WP 6A+B, bezpieczne CL 214B, gwaranty z iWS B za 140dmg po wybitkach)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1490 dnia: Styczeń 14, 2012, 20:02:56 »
Ja mówiłem, że Ivy jest "tylko" high tierem, a nie topem. No ale to było za czasów, gdy w miarę równo grało mi się z Ringiem. Później to się "ciutkę" zmieniło ;).

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1491 dnia: Styczeń 14, 2012, 20:12:16 »
Rly? W sumie możliwe bo choćby nie wiem jaka ona była by dobra to gracze nią i tak będą wypisywać smuty, ze coś tam ma karalne pod ścianą itd;].
"Don't f%ck with a witch"

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1492 dnia: Styczeń 14, 2012, 20:15:19 »
No żałoba zaczęła się po patchu 1.03 gdzie pojechali po niej strasznie (i w sumie dobrze). Ale przed patchem to nie dało się z nią grać, nawet przy pomocy Hilde.

Gwarantowany dmg po kazdym ciosie z KND rulez ;p w sumie szkoda troche tego WP 6A+B, mogli zostawic tracking dla zwykłej wersji ciosu.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1493 dnia: Styczeń 14, 2012, 20:15:54 »
No, pamiętam że Ring coś ciężko chciał się przekonać że ktoś z infinitem i gwarantowanym omni unblockiem raczej musi być topem.


Tak w ogóle to już wiadomo kto jest słaby a kto nie, a jeszcze nie ma żadnej tier listy, dziwne.

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1494 dnia: Styczeń 14, 2012, 20:26:26 »
Btw to popróbowałem coś sobie Raphaelem porobić w SC4 - pobawić sie, jakieś fajne customy poukładać itd i jestem w szoku jaka ta postać jest uboga - wszystko u niego się kręci w około jakichś 3 ciosów i jednego trapa z prepa;]. Najlepszy jest 4A - w SC2 na CH dawał stuna, a tutaj mamy stratę - ja nie wiem jak bardzo dziewiczym intelektualnie trzeba być, zeby zaprogramować stratę po trafieniu ciosem na CH. No, ale cała FD w tej grze to żart.
"Don't f%ck with a witch"

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1495 dnia: Styczeń 14, 2012, 21:04:04 »
Takie rzeczy sie zdarzały jeszcze w SC3. Najlepsze jest to, że ten sam cios Amy daje stuna na CH z gwarantem. Ona ma wiele tych samych ciosów ale w lepszych wersjach.

No, pamiętam że Ring coś ciężko chciał się przekonać że ktoś z infinitem i gwarantowanym omni unblockiem raczej musi być topem
Ja wtedy jeszcze miałem mindset z SC3, czyli efektowność ponad skuteczność. W ogóle nie używałem tych przegiętych rzeczy, a taki Reset abusował je ile się dało. Nawet na 8WR pisałem, żeby na turniejach zbanować gwaranty z iWS B to mnie Linkrkc zjechał ;d

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1496 dnia: Styczeń 14, 2012, 21:22:25 »
Oj Raphael to żałość w tej części... nawet w trójce był o wiele elastyczniejszy w graniu już o tym z dwójki nie wspominając.
Na szczęście ten najnowszy zapowiada się dobrze (tylko ten CE jakiś dziwny). Szczególnie, że p2 ma świetne :D Nic nowego co prawda ale akurat jego p2 nie ma po co zmieniać.
Chociaż przydałby się taki fajny, klasyczny, szlachecki ciuszek na trzecim stroju no ale zawsze mamy CaS
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 21:24:51 wysłana przez Heniek »
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1497 dnia: Styczeń 14, 2012, 21:56:39 »
Co do Ivy to nikt nie mówił, że jest słaba. Raczej ludzie mówili, że nie wiedzą jak nią grać przez te wszystkie postawy i zmiany. Ale od początku było wiadomo, że damage (szczególnie w SW) jest całkiem dobry. Jak postać jest na pierwszy rzut oka słaba i prosta (czyli Ivy z SC V) to szansa, że ktoś nagle coś odkryje co uczyni ją topem czy highem jest raczej bliska zeru. Jeśli ktoś tego nie pojmuje, to cóż... Szkoda dalej gadać. Zresztą komentarze odnośnie Ivy od człowieka, który nie rozumie dlaczego Hilde zbanowali, ale ciągle przypomina jaka to Ivy jest przegięta xD Aż dziwne, że po freeplay'ach z Bolgan'em Voldo nie jest na celowniku jako super przegięty, chociaż już pierwsze posty w tym kierunku były ^^

BTW. też mi się wydawało, że Raphael jest strasznie drętwy i nic się nim nie da zrobić, ale ostatnio grałem z jakimś kolesiem o nicku "Rugal81" czy jakoś tak i na serio miał flow i ogólnie wymiatał, aż nie wiedziałęm co się dzieje... Chociaż offline może by łatwiej było się gdzieś wciąć.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1498 dnia: Styczeń 14, 2012, 22:18:23 »
Ale od początku było wiadomo, że damage (szczególnie w SW) jest całkiem dobry. Jak postać jest na pierwszy rzut oka słaba i prosta (czyli Ivy z SC V) to szansa, że ktoś nagle coś odkryje co uczyni ją topem czy highem jest raczej bliska zeru.
Ale czy ty musisz grać Topem? Ja niemoge ja grałem od jedynki do czwórki bez znajomości pojęcia 'Tier' i wiesz co jakoś mi się lepiej z tym żyło, z doświadczenia wiedziałem która postać jest mocnaa która nie i tyle. Pepe czy Ty czujesz się zagrożony? To chyba zły znak.


Zresztą komentarze odnośnie Ivy od człowieka, który nie rozumie dlaczego Hilde zbanowali, ale ciągle przypomina jaka to Ivy jest przegięta xD Aż dziwne, że po freeplay'ach z Bolgan'em Voldo nie jest na celowniku jako super przegięty, chociaż już pierwsze posty w tym kierunku były ^^

Ekkheeemmm..... bo mimo wszystko ja nie kapie na 3 patenty.

Dla mnie każda postać która ma rzut za pół energii, cztery postawy , zasięg na całą plansze i zestaw zabójczych unlbocków [jeden MID na pół areny] jest przegięta i koniec kropka.! Żadna tam karalność tego nie zmienia. Przypomne Wam ile się trzeba w czwórce namęczyć żeby w ogóle do tej szmaty podejść. Dziękuje.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2012, 22:23:51 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1499 dnia: Styczeń 14, 2012, 23:46:17 »
Raphael może kosić ale tylko online. On jest taki prostolinijny jak te stare samochodziki zdalnie sterowane zdalnie po "szynach" torów.
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść