Autor Wątek: Soul Calibur 5 - news & info  (Przeczytany 599671 razy)

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1275 dnia: Styczeń 05, 2012, 12:06:42 »
Szczerze mówiąc to nie wiem, przestałem śledzić tego typu newsy od czasu kiedy potwierdzili Ivy :P

Suuusuuu powinna coś wiedzieć, ona chyba najbardziej zorientowana w tym temacie jest ze wszystkich na forum.

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1276 dnia: Styczeń 05, 2012, 13:14:41 »
O mój boże. Cervantes 2p to porażka. Dali mu zbroje z SC3 (czyli tą gorszą...) i zamiast twarzy  dali mu jakieś płomienie. Wow.

Zobaczycie ile będzie popierdółkowatych DLC w tej grze. W podstawce dają szajs, żeby później ludzie brali te lepsze stroje za dodatkową kasę. Ale jeżeli to będzie tylko to to spoko. Ważne aby nie rozpędzili się z DLC postaciami bo to jest jak dla mnie szczyt żalu w bijatyce.
"Don't f%ck with a witch"

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1277 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:23:09 »
Cytuj
Na niespełna miesiąc przed premierą, Namco Bandai podało do wiadomości, że wyczekiwana piąta część serii Soul Calibur właśnie uzyskała status złotej, co równoznaczne jest z pomyślnym zakończeniem prac nad nim. Co ciekawe, w grze istnieje jeszcze ponoć sześć nowych postaci, które nie zostały jeszcze ujawnione.
Soul Calibur V trafi na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 i jako pierwsi zagrają w niego mieszkańcy Ameryki Północnej (31 styczeń), a następnie japończycy (2 luty) i europejczycy (3 luty).

Toż to ja poczekam jakie to 6 postaci będzie wdrożonych do rozgrywki. Coś czuję, że ta gra już trupem zalatuje...

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1278 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:28:22 »
Na razie zapowiada się na najlepsza bijatyke 3D na rynku, TTT2 dostaje chyba większe baty od graczy

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1279 dnia: Styczeń 05, 2012, 19:55:01 »
Wy tam rozmawiacie o kostiumach, a ja zastanawiam się nad tym, czy Algolowi zostawią 2B+K... ;).

suuusuuu

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ephemeralm
  • Skąd: music box
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1280 dnia: Styczeń 05, 2012, 20:05:15 »
Jeszcze wszystkie sloty w charach nie są zajęte ? Oświeć mnie jeśli się mylę.
4-6 wolnych slotow, zalezy od tego co to jest ten prostokat na srodku, czy tam wejda dwie postaci czy to w koncu jest timer. na niektorych stronach podaja info, ze jeszcze 6 postaci jest ale na  chara selection screenie faktycznych wolnych slotow jest tylko 4.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 20:13:13 wysłana przez suuusuuu »

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1281 dnia: Styczeń 05, 2012, 20:27:53 »
Suka, Zasa, Talim powinny być imo. No i coś jeszcze.

Wy tam rozmawiacie o kostiumach, a ja zastanawiam się nad tym, czy Algolowi zostawią 2B+K... ;).

E tam 2B+K, zapomniałeś jakie on miał przerąbane niewidoczne 1A z zasięgiem na pół ekranu albo niewidoczne 1K z 0 na hicie i trafiające leżących? ;) Mam nadzieje, że mu lowy osłabią tak jak innym postaciom.

Księżyc

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mr. Hype-Man
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1282 dnia: Styczeń 05, 2012, 22:18:41 »
Nie rozumiem hejtu wobec Algola. Gość może być ubrany (lub, w tym wypadku, rozebrany) w cokolwiek co mu się podoba dopóki będzie zabijał ludzi przywołując krzesła :D
"Trzeba, rozumiesz, umieć poetycko roztoczyć przed pacjentem wizję growego community, które to zapijając trunkiem przeróżnym grywa nad jeziorami w towarzystwie pięknych dam i komarów tak łagodnych, że nie żądlą jeśli się tylko poprosi. "

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1283 dnia: Styczeń 05, 2012, 22:46:01 »
Nie rozumiem hejtu wobec Algola. Gość może być ubrany (lub, w tym wypadku, rozebrany) w cokolwiek co mu się podoba dopóki będzie zabijał ludzi przywołując krzesła :D

Hahahahah dobre

Czekamy, czekamy na nowe charactery ja najbardziej jednak na Suczę i Yunsunga. To już niedługo, muszę się odświętnie ubrać jak będę szedł do sklepu 3 lutego xD

Jak nie będzie lagów w online to można by zainwestować w headsety. Jeszcze na X-ie tak graliśmy ja,Pepek i Młody no i Aramis ale nie miał słuchawek i wysyłał nam tylko hate-maile :]. Problem leżał w tym że czasem się bardziej koncentrowaliśmy na gadaniu niż na graniu. Ale było fajnie bo nie musiałem wychodzić do kolegów jak chciałem pogadać i to jeszce na jeden moich ulubionych tematów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 22:48:39 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1284 dnia: Styczeń 05, 2012, 22:54:33 »
Fajnie było na początku jak mieliśmy parę regionalnych scen, Warszawa, Wrocław, Poznań, Leszno itp, pamiętam jeszcze filmiki z Wrocławia bodajże jak Tokis pojechał i wszystkich rozjechał Tirówką bo nikt jej nie znał ;) Matt mi już powiedział, że na pewno będzie grał w SCV i dobrze, bo to jeden z najbardziej utalentowanych graczy a wiekszosc caliburowcow spoza Polski w ogóle nie wie, że on istnieje.

Teraz Namco patrzy bo szykuje coś dużego w Europie odnosnie SCV więc mam nadzieje, że nas zauważą i nie będziemy pominięci...

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1285 dnia: Styczeń 05, 2012, 22:59:24 »
duże DLC

na pewno nie będziemy pominięci

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1286 dnia: Styczeń 05, 2012, 23:10:28 »
xD

Nie, ale jeśli Polska nie zostanie pominięta, to już teraz mogę Wam powiedzieć, że tier whoring nabierze nowego znaczenia u nas :P

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1287 dnia: Styczeń 05, 2012, 23:16:06 »
Trzeba będzie zrobić Hype na Backdashu, pare graczy ze "statusem" zapowiedziało już że chce coś spróbować w nowego soula, do tego jeżeli powrócą Dinozaury soula to może się uzbierać dobra Ekipa, wiadomo liczę się z tym że bardzo prawdopodobne iż utracę 'jakąśtam' wypracowaną lepszą lub gorszą pozycję na naszej pół-żywej Polskiej scenie, ale w duchu sportowej rywalizacji wyjdzie to każdemu na dobre. Nie szkodzi mi to zupełnie bo spełniłem się w pewnym stopniu na EBO, a mym małym marzeniem jest żebyśmy pojechali do niemiec w tym roku grubą ekipą i razem zasiali tam prawdziwy TERROR!! A wiem że tu wiele osób stać na naprawdę dużo.

Scud, Malek, Furzy i reszta świty to może nie, ale takie Kalasy, Chazzy czy Fleshmastery będą latały pod sufitem. I będzie tyle!  ;p
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2012, 23:23:43 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.

Oxva

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to the family son
    • Zobacz profil
    • Email
  • Nintendo ID: Oxvasan
  • PSN ID: Oxvasan
  • Skąd: Legnica
  • Steam ID: Oxva
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1288 dnia: Styczeń 05, 2012, 23:37:08 »
Trzeba zrobić  Hype na mieście, wiesz ulotki te sprawy xD Im większa baza graczy tym lepiej. Zapewne i tak mało osób będzie grało na X360 online, ale Wrocław na szczęście blisko :P

Setsuka na 95% bedzie, a ja wciąż trzymam kciuki za Yun'a razem z 3K z SC III (to już byłoby OSSUM)
Cytuj
W ogóle wiecie ze Oxva miał kiedyś długie włosy i nie wyglądał jak white trash prosto z getta, który zabije cie za fajkę?

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #1289 dnia: Styczeń 06, 2012, 00:43:04 »
Co tam Matt, "śpiączka" wszystkich pojedzie xD