Autor Wątek: Soul Calibur 5 - news & info  (Przeczytany 599853 razy)

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #420 dnia: Sierpień 19, 2011, 21:52:49 »
Małe dziewczynki, mail chłopcy, who cares!


A tak trochę bardziej poważnie, po tym co napisałeś Ringu jestem jeszcze bardziej zaintrygowany tym tytułem <Hype!>
W kwestii desingu postaci mamy całe spektrum....  Rewelacyjny design Volda i sensowne odświeżenie Ivy - ale jest też nieco nudny i irytujący design Natsu (nie mogę przeboleć zestawienia różowego z czerwienią...) i zaledwie kosmetyczne zmiany u Hilde. Tira to zmarnowana szansa, mogli zaszaleć a nie dostajemy nic świeżego - liczę na P2.
Zobaczymy co jeszcze nas czeka...

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #421 dnia: Sierpień 20, 2011, 14:12:12 »
Nowy wywiad. Jak miło że publicznie przyznają, że Hilde była tak przerąbana że musiała być zbanowana:)

http://www.destructoid.com/talking-with-namco-about-soulcalibur-v-balancing-and-more-209400.phtml

Jesli chodzi o design nowych postaci to najbardziej podoba mi się na razie Patroklus. Phyrra to taka trochę bardziej infantylna Cassandra (a myślałem, że już bardziej infantylnie się nie da :P)

suuusuuu

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ephemeralm
  • Skąd: music box
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #422 dnia: Sierpień 20, 2011, 15:48:57 »
dae, nie wyswietla ci sie ten pedobear :P szkoda, w sc4 byly tylko trzy bardzo mlode postaci a w tej czesci juz sa dwie bardzo mlode postaci i ma byc wiecej? sc podaza sciezkami anime ostatnich lat... jeszcze kilka czesci i dostaniemy full-female cast ponizej 13 roku zycia >.>

pyrrha jest jednym z designow idealnie trafiajacych w moj gust - uwielbiam postaci tego typu, jest niesamowicie urocza, mimo ze czerpie duzo z sophitii i cassandry, ktore obie nigdy mi sie nie podobaly i wlasciwie nie moglam na nie patrzec, zwlaszcza na cassandre, ktorej w kazdej czesci robili coraz brzydsza twarz :/ nigdy nie myslalam o cassie jako o "infantylnej" postaci, raczej przypominala mi stereotypowa cheerleaderke z amerykanskich seriali xD



PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #423 dnia: Sierpień 20, 2011, 23:23:29 »
Moim zdaniem ma jakąś taką wieśniacką twarz :) taką okrągłą, pełna :p mi się nie podoba ani trochę :)

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #424 dnia: Sierpień 21, 2011, 09:26:29 »
Nos Cassandry zawsze był powodem do żartów na rożnych zlotach i graniach xD Pod względem designu Phyrra jest ok, ale nie podobają mi się takie elementy jak animacja blokowania np .

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #425 dnia: Sierpień 21, 2011, 10:37:38 »
Dlaczego kuwa Hilde ma znowu ten je#@$y hełm w 1p;[.

Ciekawe jak zmienią Hilde, bo jakby zabrać jej comba to trzeba będzie przemodelować jej 90% ciosów aby oplacalo sie w ogole robic poza chargeami coś innego jak 6A+K, 3A i ze 3 inne;p

No dobra, przesadzam - miała kika fajnych ciosów w 4, ale praktycznnie niz nie dawało żadnych opłacalnych bonusów na CH - 66A mogło by dawać stuna na CH na przykład. Ale fajnie by było - zasieg, sciaga uciekajacych na boki, daje stuna na ch, a na bloku odpycha i daje fajny setup na kazdego chargea;].
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2011, 10:43:51 wysłana przez B.T.Grave »
"Don't f%ck with a witch"

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #426 dnia: Sierpień 21, 2011, 10:45:12 »
WCMaxi napisał na 8WR:

"The way button binding works has been changed, and so does the way the game accepts inputs."

Powinni kompletnie zmienić jej styl i być może ogólnie wywalić charge'owane ciosy. Wyobrażacie sobie infinite doom combo na tej arenie która ciągnie się w nieskończoność? ;D

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #427 dnia: Sierpień 21, 2011, 11:16:07 »
Nie kumam o co chodzi w tym bindowaniem. Może skoro w miarę ładowania paska zmieniają się właściwości ciosów to będzie można wybierać którą 'wersję' ciosu chcemy zrobić i tak zwykła bedzie np 66B, a powiedzmy z GC 66B+K.

Natomiast o co chodzi z tym przyjmowaniem inputu - może będą znowu zmiany w bufferingu - albo wywalą to z gry i będzie tekken gdzie można bufforować kilka ciosów na krzyż, albo wróci stary, dłuższy, buffer.
"Don't f%ck with a witch"

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #428 dnia: Sierpień 22, 2011, 10:43:31 »

suuusuuu

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ephemeralm
  • Skąd: music box
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #429 dnia: Sierpień 24, 2011, 00:03:30 »
bardzo mi sie podoba to, ze tago-san w kazdym wywiadzie wypowiada sie tak, jakby dopiero teraz odkryli, ze istnieje cos takiego jak balans postaci :P

maDeNTi

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
  • NO PAIN NO GAIN
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: maDeNTi
  • Skąd: Kalisz
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #430 dnia: Sierpień 24, 2011, 10:26:40 »
Tokis mam nadzieje, że uda Ci się zainteresować nowym Soulem też innych graczy w Łodzi, żeby znowu nie było, że będziesz jako jedyny w to grał!
Jak coś w najgorszym przypadku będzie skazany na mnie :P, a ja na niego ... again :P.
bardzo mi sie podoba to, ze tago-san w kazdym wywiadzie wypowiada sie tak, jakby dopiero teraz odkryli, ze istnieje cos takiego jak balans postaci :P
Biorąc pod uwagę co najmniej 3 ostatnie części SC ... jest to wielce prawdopodobne, zważywszy że soula traktowali jako gre rozrywkową z masą p***dół do customa a nie grę turniejową.

BTW czy mógł by ktoś zrobić oddzielny temat o wyglądzie postaci bo widzę że to powszechny temat do dyskusji (a wolał bym sobie poczytać o jakichś konkretnych newsach i mechanice) dla niektórych a czytając jakieś 10 postów pod rząd o ty myślałem że się po**ygam. Bynajmniej dla mnie grafika jest najmniej istotnym elementem, ludzie graja w 3rd strike a wiadomo jak się prezentuje, ja bym nie miał nic przeciwko grafice z 2 jak zrobią grę z jakimś sensownym balansem, mechaniką i rozsądną liczba błędów.

Przy okazji chciał bym się dowiedzieć czy coś wiadomo o Yoshim albo Zasa ?!

PS.: Nie do końca zgadzam się z tą rozpoznawalnością postaci bo np taki Yoshimitsu co część każdej gry w jakiej się pojawia ma radykalnie zmieniony wygląd i to jest jego rozpoznawalny znak, a Tira mi się podoba i na 100% będzie costumize więc zrobicie sobie wygląd wedle uznania ffs.

PS2.:
http://www.youtube.com/watch?v=3k9xzeCZHb0&feature=player_embedded#!

Polak prowadzi wywiad z Tago San
Taaa i wszyscy wszystko wiedzą ... jak sprawa wygląda z  Tekkenem xD.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 10:38:07 wysłana przez maDeNTi »
< --NO PAIN NO GAIN-- >

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #431 dnia: Sierpień 24, 2011, 16:29:15 »
Madenti +1

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #432 dnia: Sierpień 24, 2011, 18:36:13 »
oo, od tej pory będę komentować absolutnie każdy detal wyglądu postaci specjalnie dla Ciebie Madenti ;D
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #433 dnia: Sierpień 30, 2011, 01:32:42 »
Świezutnie info od Docvizzo, które niektórym się spodoba a innym nie:

Cytuj
Just Guard isnt very hard to do and it guarantees Natsu an AA. Dont know if you can Just Guard back to avoid the AA. A normal guard impact requires meter now and is probably done with A+B+K+ direction.

To avoid Ivys CE you need to Duck BEFORE the animation starts...this is gonna be a fun game. So if Ivy has meter and the opponent not, Gi into CE should be guaranteed since you cant duck.

Hilde still has her charge system, ZWEI has some sick stuff with EIN ( i heard the word broken:P )

Tira looses still health and is random...

Thats what i understood, more to read in Kayanes review...:)

Wygląda na to, że just guard daje +10. Gwarantowane AA Natsu to już przesada imo...

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #434 dnia: Sierpień 30, 2011, 01:36:56 »
No, w końcu jakaś bijatyka 3D która będzie miała normalne command graby.

I like, I like. ;]