Autor Wątek: Soul Calibur 5 - news & info  (Przeczytany 599628 razy)

suuusuuu

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ephemeralm
  • Skąd: music box
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #405 dnia: Sierpień 17, 2011, 22:07:42 »
wlasnie przegladam twoje dA ♥ masz naprawde swietne prace ^^ ale fakty sa takie, ze reszta postaci jednak wyglada podobnie do poprzednich odslon, sa ograniczenia - widocznie moze w soulu wieksze niz w innych japonskich grach. jedyny powod, dla drastycznej zmiany tiry miedzy sc3 i sc4 juz podalam. wystarczy spojrzec na designy reszty postaci, zeby zobaczyc, ze wcale takich duzych roznic w wygladzie i stylu nie ma.

gdyby tak nie bylo to moze przeszlaby ivy z dlugimi wlosami, ktora strasznie mi sie podoba, ale chyba na to nie ma szans, bo ivy zawsze miala krotkie wlosy i troche to za bardzo w stylu leiji matsumoto -> http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20101031064248/soulcalibur/images/thumb/7/73/Ivy_(project_soul).jpg/830px-Ivy_(project_soul).jpg
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2011, 22:10:13 wysłana przez suuusuuu »

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #406 dnia: Sierpień 17, 2011, 22:20:31 »
Dziękuję :)
nie chodzi mi o tak drastyczne zmiany jak zrobienie z Ivy długowłosej dziewczynki o wzroście 150 cm ;) (choć Secce włosy zmienili dość solidnie z SC3 na SC4 i obie wersje są świetne i rozpoznawalne). Spójrz jak zmieniły się designy właśnie z wersji 3 na 4 - np 1p Seong Miny czy Ivy - schemat kolorystyczny jak i krój strojów zostały trochę zmienione przy jednoczesnym zachowaniu charakteru postaci. Nowy design Tiry ma identyczny schemat kolorystyczny a krój stroju wygląda po prostu jak 'zbiedzony' i pozbawiony detalu 2p z 4. Ja oczekiwałam czegoś świeżego bo pewnie znów wymyśliliby coś fajnego i zwyczajnie czuję mocny niedosyt.
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #407 dnia: Sierpień 18, 2011, 00:30:15 »
Haha, wy dziewczyny sobie pogadajcie o ciuszkach i fryzurach, a ja w międzyczasie wyrażę swoje zainteresowanie samym stylem jakim Tira będzie walczyć w nowej części. SC3/SC4 Tira to zupełnie odmienne postacie - mam nadzieję że w piątej części znowu coś pokombinują z mechaniką jej prowadzenia i command listą! Jej postawy były bardzo ciekawym urozmaiceniem w poprzedniej odsłonie, fajnie też szły w parze z jej "fabularnym szaleństwem", mam nadzieję że to zostanie. Więcej gameplayu proszę! :) Co do jej designu, to przyznam że rzeczywiście można się było bardziej postarać, liczę jednak że drugi(trzeci?) strój będzie bardziej oryginalny!

A odnośnie nowego SC, to chciałbym by ktoś to porządnie stestował zanim trafi na konsole, tyle. :P

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #408 dnia: Sierpień 18, 2011, 08:47:34 »
A odnośnie nowego SC, to chciałbym by ktoś to porządnie stestował zanim trafi na konsole, tyle. :P

Dokładnie, c**j z ciuszkami. 8)

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #409 dnia: Sierpień 18, 2011, 09:27:23 »
Tokis mam nadzieje, że uda Ci się zainteresować nowym Soulem też innych graczy w Łodzi, żeby znowu nie było, że będziesz jako jedyny w to grał!

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #410 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:21:00 »
Nie chce mi się czytać wszystkiego, wiadomo coś o Kilasie?
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #411 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:49:29 »
Uwierzcie mi, Kilik z pewnością wzbudzi największe kontrowersje ze wszystkich postaci....

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #412 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:51:46 »
Oby był siwy, poznaczony bliznami, w poszarpanym płaszczu, zły i mocarny jak w SC4. No. I niech mu dadzą jakiegoś gnata, S&W .500, albo coś w tym stylu. Zdziry uwielbiają gnaty.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #413 dnia: Sierpień 19, 2011, 12:10:03 »
pff e tam Kilas, oby dali jakąś laskę na wzór Miny!
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #414 dnia: Sierpień 19, 2011, 12:48:20 »
a podobno wielkość nie ma znaczenia xd

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #415 dnia: Sierpień 19, 2011, 13:07:00 »
Szykujcie się na kolejne dziecięce postaci (niestety)

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #416 dnia: Sierpień 19, 2011, 17:27:31 »
a podobno wielkość nie ma znaczenia xd
Podobno jest też życie pozagrobowe, a zombie-Żyd mieszka w Niebie ;)
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

suuusuuu

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ephemeralm
  • Skąd: music box
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #417 dnia: Sierpień 19, 2011, 21:04:05 »
Dziękuję :)
nie chodzi mi o tak drastyczne zmiany jak zrobienie z Ivy długowłosej dziewczynki o wzroście 150 cm ;) (choć Secce włosy zmienili dość solidnie z SC3 na SC4 i obie wersje są świetne i rozpoznawalne). Spójrz jak zmieniły się designy właśnie z wersji 3 na 4 - np 1p Seong Miny czy Ivy - schemat kolorystyczny jak i krój strojów zostały trochę zmienione przy jednoczesnym zachowaniu charakteru postaci. Nowy design Tiry ma identyczny schemat kolorystyczny a krój stroju wygląda po prostu jak 'zbiedzony' i pozbawiony detalu 2p z 4. Ja oczekiwałam czegoś świeżego bo pewnie znów wymyśliliby coś fajnego i zwyczajnie czuję mocny niedosyt.
rozumiem, ze stroj ci sie nie podoba i ma prawo. czekaj na 2P, tam zwykle trafiaja rozne dziwactwa typu 2P talim albo setsuki z sc4 O.o

fakt, ze mina wyglada inaczej chociaz sylwetka stroju jest taka sam od czasow soul blade, ale dla mnie ivy w 4 wyglada jak po prostu przekolorowana wersja z 3 ze zmienionymi detalami. ja to widze tak - dopoki postac jest nowa i jeszcze sie nie przyjela, to bardziej kombinuja z designem (np porownujac talim z sc2 i 3, jest bardzo duza roznica, ostatecznie stroj z sc4 to praktycznie fuzja tych dwoch strojow) ale kiedy staje sie juz popularna i rozpoznawalna (tak jak tira, ktora byc moze nie jest najczesciej wybierana postacia do grania ale jest popularna za swoj wyglad i charakter, szczegolnie wsrod malo atrakcyjnych dziewczyn, ktore probuja ja cosplayowac) to narzucane sa wieksze ograniczenia. a np w takim street fighterze, w ktorym kazda postac to wlasciwie trademark tej gry, zadna z postaci nie zostala zmieniona pod wzgledem designu praktycznie w ogole i watpie zeby wynikalo to z braku pieniedzy czy dobrych rysownikow ;)
co do kilika to daishi opisal go jako ill-fated character i leixia ma jego wisiorek - moim zdaniem moze po prostu nie zyc. co do dzieciecych postaci to to jakies info z gamescom czy skad? bo nie mialam czasu nic sie dowiedziec >.>


btw, nie wiem, czy ktos to juz dawal tutaj

starozytny obrazek ;) mozliwe, ze jakas z postaci za siegfriedem bedzie grywalna, zwlaszcza salia, bo nawet mysli :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2011, 21:09:10 wysłana przez suuusuuu »

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #418 dnia: Sierpień 19, 2011, 21:24:48 »
co do dzieciecych postaci to to jakies info z gamescom czy skad? bo nie mialam czasu nic sie dowiedziec >.>
Info z pierwszej ręki. Na turnieju w Niemczech rozmawiałem z osobami, które wiedza już wszystko o grze i wyłudziłem wszystko co sie dało. Trochę żałuje bo strasznie korci mnie teraz żeby publicznie coś więcej napisać. W każdym razie będzie śmiesznie i szokująco w niektórych przypadkach <camera zoom on Kilik>

suuusuuu

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ephemeralm
  • Skąd: music box
Odp: Soul Calibur 5 - news & info
« Odpowiedź #419 dnia: Sierpień 19, 2011, 21:40:29 »
nie wiem czy madrze zrobiles piszac to tutaj :D

martwi to troche, pewnie wiekszosc tych dzieciecych postaci to beda male dziewczynki? super :<
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2011, 21:42:57 wysłana przez suuusuuu »