Autor Wątek: W co gracie obecnie?  (Przeczytany 204725 razy)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #945 dnia: Styczeń 27, 2013, 12:46:31 »
Path of Exile HC.

A teraz odpalam wlasnie Ni no Kuni. off :D

pogralem 5 minut na japan voices i english voices. wow jakosc angielskiego dubbingu pierwsza klasa. nie sadzilem, ze jak Namco w wydawanych jrpg do opcje japan voices to nie bede wiedzial ktore wybrac. i chyba zagram na english, bo pierwsz4 5 minut lepiej mi oddaly klimat (szok). to bedzie drugi w zyciu jrpg gdzie gram z ang glosami z wyboru (1szy to ff xiii). bo np. w Tales of graces F jest tylko angieslki dubbing i jest masakrycznie denerwujacy (poza sofie).

« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2013, 13:20:42 wysłana przez Solo »

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #946 dnia: Styczeń 27, 2013, 14:00:06 »
CoD BO 2 - Multi Only xD

caradolph

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gimme a tournament.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: caradolph
  • Skąd: Silesia
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #947 dnia: Styczeń 27, 2013, 18:58:57 »
Final Fantasy III, bo zdobycie klas ninja i sage wciąż jara jak nic. Oprócz tego The Warriors i Canis Canem Edit.
Szukam sparring partnerów do TTT2 i TK6 (czyt. ludzi, którzy wiedzą czym to się je). Lokalizacja - Śląsk, najlepiej okolice Jastrzębia, Żor, Katowic i Pszczyny.


Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #948 dnia: Styczeń 27, 2013, 22:28:06 »
Aktualnie tnę srogo w Bioshock 2 - jedynka rozłożyła mnie na łopatki klimatem i rozwiązaniami, dwójka już niestety tak nie zaskakuje, jednak cały czas gra się przyjemnie i kombinuje w walce, korzystając z bogatego arsenału broni i plazmidów. FPS w którym opłaca się grać cierpliwie i z planem, no i dobra rozgrzewka przed Bioshock Infinite. :)

Ściągnąłem też demo Dead Space 3 i MGR: Revengance - ktoś ma już jakieś opinie wyrobione odnośnie tych tytułów? Ostatnie dwa Dead Space'y były dobre, ale boję się że ta część już nie będzie miała czym zaskoczyć, chociaż z drugiej strony, co-op podnosi grywalność każdej gry.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #949 dnia: Styczeń 27, 2013, 22:50:15 »
Dead Space 3 to teraz cool space shooter zamiast horrorka, więc zależnie od tego, co kto szuka w tym tytule będzie się albo podobał albo nie.

MGR demo miał średnie, trochę za krótkie i ubogie, ale ze wszystkich dostępnych materiałów i previewsów (w Hiszpanii jeden magazyn miał już dostęp do fulla) wyłania się obraz dobrego, technicznego slashera, a i podobno stealth nie będzie aż tak marginalny jak można myśleć. Ja czekam.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #950 dnia: Styczeń 28, 2013, 18:27:29 »
Bioszok jedynka (PC) bezbłędny. Takich właśnie gier myślałem, że już nie robią.

Poza tym NFS World. Stary, najlepszy Most Wanted za friko po onlajnie. O nowym Most Wantedzie po demie zapomniałem podwójnie szybko.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #951 dnia: Styczeń 28, 2013, 18:47:32 »
Co możecie polecić w temacie horrorów (lub gier z mocnym klimatem) na PS3 lub X360? Pierwsze dwa Dead Space'y ograne, tak samo Siren i Alan Wake. W kolejce czekają obie części Condemned.

Ja ostatnio przechodzę gram praktycznie we wszystko poza bijatykami. Od tego posta skończyłem: Alpha Protocol, Bayonetta (niestety, PS3), Binary Domain, Dante's Inferno, The Darkness, Darksiders, Devil May Cry 1-4 + DmC, Duke Nukem Forever, El Shaddai, Heavenly Sword, Kane & Lynch, Prince of Persia Trilogy, Resident Evil 5, Resistance, The Sly Trilogy. Aktualnie Prince of Persia (2008), a później chyba Final Fantasy XIII. Status na później uzyskał Lair, w którym po dwóch podejściach miałem dość misji nr 10 (chyba).

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #952 dnia: Styczeń 28, 2013, 19:01:00 »
Co możecie polecić w temacie horrorów (lub gier z mocnym klimatem) na PS3 lub X360? Pierwsze dwa Dead Space'y ograne, tak samo Siren i Alan Wake. W kolejce czekają obie części Condemned.
Już chyba nic nie zostało :kappa:

El Shaddai
O, napisz coś więcej, demo mi się podobało.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #953 dnia: Styczeń 28, 2013, 19:10:10 »
Silent Hill Homecoming jest ogółem słabe, ale jeśli nie jesteś weteranem serii to przejdzie.
Silent Hill Downpour przejdzie nawet jeśli jesteś weteranem serii.

Moje pięści krwawią śmiercią!

Oxva

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to the family son
    • Zobacz profil
    • Email
  • Nintendo ID: Oxvasan
  • PSN ID: Oxvasan
  • Skąd: Legnica
  • Steam ID: Oxva
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #954 dnia: Styczeń 28, 2013, 19:13:37 »
Co możecie polecić w temacie horrorów (lub gier z mocnym klimatem) na PS3 lub X360? Pierwsze dwa Dead Space'y ograne, tak samo Siren i Alan Wake.

Słyszałem opinie że Silent Hill: Downpour jest w porządku.  Alone in the Dark nie jest zły, jeśli przebolejesz nieco nieintuicyjne sterowanie. Deadly Premonition podobnie.

Od biedy AMY, jednak tylko jeśli będziesz miał okazję dorwać na przecenie 1-3 $, inaczej nie warto.
Cytuj
W ogóle wiecie ze Oxva miał kiedyś długie włosy i nie wyglądał jak white trash prosto z getta, który zabije cie za fajkę?

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #955 dnia: Styczeń 28, 2013, 19:14:54 »
Standardowa długość (ok. 8h), słabe replayability (po przejściu gry możemy wyświetlić pasek życia i chyba czas, dzięki czemu uzyskujemy dostęp do rywalizacji z innymi graczami - żyłowanie wyników; bonusowo oczywiście wyższy poziom trudności). Gameplay nie porywa (3 bronie + powtarzający się przeciwnicy, choć sama walka jest dość przyjemna), ale to, co liczy się w El Shaddai, to oczywiście oprawa. Technicznie nie powala, jednak pod względem designu to małe mistrzostwo świata (audio nie stoi daleko w tyle za grafiką). Każdy poziom jest inny, a dodatkowo momentami gameplay przechodzi w 2D (tutaj znajdziesz jeden z najciekawszych - moim zdaniem - poziomów). Są też bonusowe etapy 2,5D, a w jednym rozdziale jeździmy na motorze ;). Dodam jednak, że trójwymiarowe elementy platformowe momentami irytują ze względu na mało czytelną perspektywę.

Jeśli spodobało Ci się demo, to myślę, że pełna wersja również przypadnie Ci do gustu. Gra na Allegro stoi dość wysoko (aktualnie minimum 55 + wysyłka). Ja miałem szczęście i za swój egzemplarz zapłaciłem 37 zł. Jeśli nie ma jej na PS Store ( ;) ), to mogę Ci przy okazji pożyczyć.

No i jeszcze jedno: nie wiem, jak na X360, ale na PS3 gra wyciąga 60 klatek bardzo rzadko (tylko czasem, poza walkami).


@Oxva
Na Deadly Premonition poczekam, aż wyjdzie wersja Director's Cut i... stanieje ;). Silent Hilla planuję zacząć przechodzić od początku, więc do Downpoura na razie mi daleko :).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2013, 19:17:42 wysłana przez Di »

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #956 dnia: Styczeń 28, 2013, 21:21:35 »
Silent Hill nowy jest spoko, walkę zjebali wprawdzie na maxa, ale nie o to w tej grze chodzi w sumie. Homecoming też bardzo dobra gra imo, jedynie pod koniec za bardzo pojechali w stronę hostela. W sumie to się powinno nazywać Jacob's Ladder: The Game.
Jeszcze Alan Wake's American Nightmare jest całkiem ciekawy, chociaż sporo słabszy od pierwszej części.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #957 dnia: Styczeń 28, 2013, 23:47:40 »
Jak mogli zjebać walkę w Downpour, jak w tej grze wreszcie sobie przypomnieli, że nie trzeba walczyć? :D
(btw jak już przyjdzie do walki to jest bardzo solidnie zrobiona. Na tyle sztywna że się jej nie chce prowadzić ale jednocześnie jak już trzeba się bić to stawiając na skill można spokojnie sobie poradzić)
Moje pięści krwawią śmiercią!

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #958 dnia: Luty 01, 2013, 09:38:33 »
teraz tylko UMVC3 - its mahvel baby!
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #959 dnia: Luty 01, 2013, 22:57:13 »
a w ogole ktos z BD gra w PoE? (hc)