Autor Wątek: Backdash Podcast 1: Tundra  (Przeczytany 17519 razy)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 31, 2011, 15:53:22 »
naprawdę uważam, że 30 min to kupa czasu na omówienie wszystkiego..
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 31, 2011, 15:56:22 »
Nie znasz Tundry.

Tundra

  • Gość
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 31, 2011, 16:06:28 »
:)

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 31, 2011, 16:09:36 »
Jesli już sa to 4h to chciałbym prosić o mp3 na maila. Nie mam tyle czasu żeby siedzieć przy kompie i słuchać, ale jak wrzuce na mp3 to miło będzie pozlewać zajmując miejsce w kolejce w banku czy innym urzędzie :D

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 31, 2011, 16:13:24 »
Wersję mp3 postaram się zamieścić przed weekendem.

Jeśli kogoś przeraża długość podcastu, to niech chociaż przesłucha fragmentu na temat AoT2: http://www.youtube.com/watch?v=tdYHkJnvlEk

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 31, 2011, 16:18:38 »
E tam, przecież nie trzeba słuchać wszystkiego naraz, ja trzecią część przesłucham sobie dzisiaj, a czwartą pewnie kiedy indziej, jak będe miał czas i nic lepszego do roboty.

Btw. mówiliście chyba o wszystkich turniejach w których brał udział Tundra, czemu nie było ani słowa o Bursie? Tak na to czekałem :[

Tundra

  • Gość
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 31, 2011, 16:21:26 »
Snake, jakbysmy gadali o Bursach jeszcze to ten wywiad trwalby z 6 godzin :D

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 31, 2011, 17:39:35 »
To nie ja tylko słoniu przekrecil twój nic! :P

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 31, 2011, 17:42:00 »
Wreszcie przesłuchałem wszystko, wspomagając się co jakis czas krótkim przewijaniem, no i muszę powiedzieć, że 4 część była najlepsza i w zasadzie sama ona by wystarczyła, dodając do niej po kilka minut z trzech pozostałych

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 31, 2011, 21:45:34 »
nie no bez jaj 30min?? ale fakt 4h to trochę za dużo :P Myślę, że 1h- 1,5h jest optymalnie

Myślę, że może ewentualnie podzielić na 2 cześci tematycznie, by ludzie mieli na co czekać. I by graczy nie zabrakło ;)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 31, 2011, 22:16:36 »
k**wa takiego ciągu pi****lenia jak w tym podcaście z Tundrą to nie słyszałem w całym swoim życiu. Od razu mówię, że słuchałem tylko 4 części, na resztę nie mam czasu, siły ani ochoty.

Di, jeśli ten turniej był taki słaby jak mówisz, bo hype nie wypalił bo wszystko zostało "rozstrzygnięte" na forum a na turnieju to ludzie podawali sobie ręce to nie będziesz musiał się martwić o kwestię prowadzenia czegokolwiek w przyszłości, jeśli taki masz do tego stosunek. Szczególnie, że jak sam mówiłeś męczy Cię to. W Tawernie zajmę się wszystkim sam. Mam jeszcze pytanie, czy to aby było tak że to CIEBIE proszono o prowadzenie czy może sam się zgłosiłeś?

Co do rozgrywania teamówek na hurra, to sam Di nakręcałeś takie tempo żeby zdąrzyć na pociąg o 17 do Warszawy, skutkiem czego wszyscy grali pod dodatkowym stresem. Nie wspomniałeś, że kolejny pociąg masz 20:32 w Warszawie 22:39.

Zajcewa nie spotkałem w turnieju, sprawdźcie sobie drabinkę.

Robson wybrał Bryana bo zdawał sobie sprawę, że przegra - graliśmy w grupach i wiedział co się stanie.

Ludzi było mniej niż rok temu bo jeślibyście drogie autorytety nie zauważyły to dużo mniej ludzi teraz gra (Devil, Matt, Yun, Solo).

Jestem ostro wk**wiony po wysłuchaniu tego podobnie jak kilka innych osób. Postanowiliście się wylansować jadąc po czyjejś ciężkiej pracy i poświęceniu.

Nominuję ten podcast do największej żenady tego roku, nawet biorąc pod uwagę że to dopiero styczeń to macie ogromną szansę na wygraną.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 22:34:52 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 31, 2011, 22:27:20 »
Nie skonczylem jeszcze sluchac czesci o AoT, ale pozwole sobie cos dodac odnosnie hype'u. Moim zdaniem nie powinno sie oceniac turnieju pod tym wzgledem ze nie bylo MM dwoch ludzi co sie poklocili na forum. Wczesniej czegos takiego na turach nie bylo i wszystko bylo git. Punisher wyzwal Frizena na MM i nagle wszyscy zaczeli sie wyzywac bez pokrycia, wiec mozna bylo sie spodziewac ze wiekszosc z nich nie dojdzie do skutku. No i jezeli kazdy z nich mialby miec hype taki jak Nevan vs Olimp, czyli stream oraz komentarz to bysmy musieli grac non stop caly weekend bez mozliwosci przespania sie. Tak ze nie ocenialbym tego turnieju jako "niewypal" bo nie bylo MM. Zapomnialbym dodac... Czesc o AoT powinna nazywac sie "Nie umniejszajac..."
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 22:59:25 wysłana przez Furb »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 31, 2011, 22:50:08 »
Części o AoT jeszcze nie słuchałem, więc się nie wypowiadam.

Tundra, dzięki za pozdrowienia, ale nie wiem czemu wymieniłeś mnie jako jednego z operatorów Steve'a, którego nagle olśniło jaka to silna postać, kiedy została odkryta uber ściana i juggle po parry. Ja od początku uważałem go za top 3 w tej grze, te dwie rzeczy w ogóle nie wpłynęły na moją opinię ;] Jeśli moim zdaniem jakaś postać jest po prostu lepsza w fundamentach od drugiej (w tym przypadku Lars od Steve'a) to naprawdę ściana silniejsza o kilka punktów i combo po parry, które samo w sobie jest bardzo ryzykownym zagraniem, nie są na tyle decydującymi czynnikami, żeby zmieniać całą opinię.

Takie małe sprostowanie ;p

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 31, 2011, 23:30:04 »
Z całym szacunkiem Di.. Przesłuchałem 4 część.. udało mi się ... mimo strasznie słabej jakości... i braku Hypa :)) .... Ja naprawdę rozumiem że "pudzian" pierdoli od urodzenia, ale u Ciebie Di to mam nadzieję że to ta gorączka. W przeciwnym razie upadły mojej " autorytety moralne" i nastała hipokryzja totalna.
Normalnie jakby Olejnik robiła wywiad z K. Szczołek na temat uzdrowienia polskiej gospodarki.

Tfu celebryci... >:( :mad: :psyduck:

Sorrki Velur musiałem.

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Backdash Podcast 1: Tundra
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 31, 2011, 23:50:59 »
Di zrobiliście wielką czarną śmierdzącą rzadką kupę i teraz będzie śmierdzieć i nam i wam.... po co??przesłuchałeś choć to?