Media > Inne media

Wujowe Nauki - polski instruktaż grania w bijatyki.

<< < (2/3) > >>

Hiryu:
Tak, masz dużo racji. Niestety nie miałem czasu na bycie fancy - zależy mi na wypuszczeniu ep2 jak najbliżej premiery sfv, więc i pierwszy ep musiał pójść jak najszybciej. Przyszłe będą trochę inne od strony technicznej, to na pewno.

Di:
Super :).

Gargooletz:
Czekam na kolejny odcinek. Jak już pisałem na shoutboxie - super się tego słuchało.

Nie jestem pewny, czy długość i forma trafią do grona targetowanych odbiorców, ale z mojego punktu widzenia to fajna produkcja z dobrym contentem (choć osobiście dzielę elementy bicia innaczej ;)).

A co do pomocy przy wizualnym kreowaniu marki to jak coś, to ty wiesz, cnie :punch:

tejotl:
sie na twitterze przypucuj dziadu - jutro posłucham

Hiryu:
Drugi odcinek jest online, zapraszam.
https://www.youtube.com/watch?v=ZyJfHJ_aqeY

Jednocześnie daję znać, że prawdopodobnie linków do następnych już nigdzie nie będę wrzucał. Spotykam się raczej z negatywnym przyjęciem tak pierwszego, jak i drugiego odcinka, więc nie będę nikomu podtykał przed nos. Starałem się wprowadzić pewne zmiany w drugim odcinku ale to najwyraźniej za mało. Tym niemniej, jeszcze w tym tygodniu planuję załadować na kanał coś innego. Podlinkuję, kiedy będzie online.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej