Autor Wątek: Tier lista  (Przeczytany 220345 razy)

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #660 dnia: Marzec 26, 2010, 15:51:40 »
Cytuj
Do wypowiedzi Jarka dodam tylko tyle: przyjedz na turniej, pograj z Devilkiem i jak uszczypniesz 1 rundę to będziesz masta

Devil to pół-cyborg jest poza zasięgiem i wszyscy o tym wiedzą ;)

Chciałbym jednak, żeby wśród najlepszych graczy europy znaleźli się też inni gracze.
Dlatego bardzo kibicuję teraz Tokisowi i Gajdzie. Tokis to jakąś rzeź teraz robi :), a Gajda ciągle depcze po piętach braciom, ale zawsze coś lub ktoś mu przeszkodzi by być tym najlepszym. No może w T6 nie braciom, a Devilowi, gdyż Matt ma jakiś spadek formy....cóż pewnie to ten T6 ;)

Jest jeszcze jeden taki Pan R. co na pewno zamiótłby wszystkich, ale On o tym już wie dlatego od lat ma to gdzieś i woli grać w WoWa  ::)

Cytuj
Ktos tu pisal ze filmiki to tylko 50%, wiec po co to?
jeśli mogę coś doradzić, to analiza własnej gry poprzez filmiki baaaaaardzo pomaga. W końcu ty wiesz dlaczego popełniłeś dany błąd i zrobiłeś dany cios ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2010, 15:54:35 wysłana przez Vipe »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #661 dnia: Marzec 26, 2010, 17:03:56 »
Łysy aka Ślepy aka SłońTrombalski, Peter już nie gra Bryanem, tylko Raven/DJ. No i go biję, a nie uważam się za dobrego gracza. ;)
To nie ten Peter.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #662 dnia: Marzec 26, 2010, 17:04:52 »
Ach, sorry. Peter o którym mówię w DR grał Bry/Rav, stąd pomyłka

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #663 dnia: Marzec 26, 2010, 17:15:59 »
Peter z Tekken Poland (z Krakowa) od dawna gra Ravenem (na początku grał Stevem, o ile mnie pamięć nie myli).
Peter z Olimpu (z Wrocławia) miał chyba najlepszego Bryana w Polsce za czasów 5.0.

Bryanem turniejowo grają jeszcze Kitos, BigBoy, Buła ( ;D ) i Oskar.


---
Rozmawiałem dzisiaj z Maxi Milianem i Rainem, który do niego przyszedł. Zapytałem przy okazji o to, co Koreańczyk myśli o Pandzie. Stwierdził, że Panda znajduje się w środku stawki; ma słabą defensywę, ale dobrą ofensywę.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2010, 17:18:17 wysłana przez Di »

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #664 dnia: Marzec 26, 2010, 17:45:25 »
Heh Niestety niektórzy gracze z Polskiej czołówki mają o sobie zbyt wysokie mniemanie, a tak na prawdę ledwo co liznęli tą grę   ::) Nie chcę nikogo tutaj wymieniać, ale paru wymiataczom przydałby by się małe spary z jakimś słabym Koreańczykiem co gra na dwa ciosy  :P

Typowa wypowiedz laika, prowokująco-irytująca :-) Do wypowiedzi Jarka dodam tylko tyle: przyjedz na turniej, pograj z Devilkiem i jak uszczypniesz 1 rundę to będziesz masta

Wiedziałem, że ktoś zaraz spróbuje mnie zgasić takim tekstem  :D Żeby wypowiadać się na temat boksu też muszę najpierw na#$!ać Adamka? Dajcie spokój Panowie  ;) Poza tym to co napisałem nie dotyczy Matta i Devila, bo jeszcze nie widziałem, żeby na forum jakieś głupoty wypisywali i szpanowali jacy to nie są zajebiści.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2010, 17:54:05 wysłana przez Komandos »

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #665 dnia: Marzec 26, 2010, 17:55:12 »
Bez kitu, też mnie śmieszy takie gadanie.

Ej, powie mi ktoś w końcu o co chodzi z tym Mattem i Devilem w Korei?

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #666 dnia: Marzec 26, 2010, 19:21:54 »
Jak już wielokrotnie pisałem, podzielam opinie, że wypowiadać może się każdy kto ma minimum wiedzy i zrozumienia tematu, no kuwa oglądam dużo MMA a nie startuje w tej dyscyplinie, to co nie mogę mieć opinii albo ocenić jak dany zawodnik w tym sezonie się prezentuje? Albo powiedzieć, że ostatnia książka sapkowskiego jest dupna w porównaniu z reszta jego twórczości, no common! Frizen pisze, że holeman nie umie grać larsem! Trochę dystansu :) Bez obrazy frizen, napisałem to jako przykład, może koreańce faktycznie nie ogarniają złożoności tej postaci i nie potrafią robić psychic uf3 nie na pae :P
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #667 dnia: Marzec 26, 2010, 19:36:23 »
Heh Niestety niektórzy gracze z Polskiej czołówki mają o sobie zbyt wysokie mniemanie, a tak na prawdę ledwo co liznęli tą grę   ::) Nie chcę nikogo tutaj wymieniać, ale paru wymiataczom przydałby by się małe spary z jakimś słabym Koreańczykiem co gra na dwa ciosy  :P

Frizen ma jak najbardziej prawo do oceniania gry innego Larsa, bo sam ma o nim gruntowne pojęcie. Sam za głowę się łapię, jak widzę walki 200wona (fakt, jest po sporej przerwie, ale od takiego gracza po prostu trzeba dużo wymagać) - słabe juggle, niepewne setupy, whiffy - słowem totalny nieogar. Kiedyś idolizowałem tego gracza ale to się chyba skończyło. Możesz odpisać po tym, co zaraz powiem jakim to ja pyszałkiem nie jestem, ale hmmm... ujmując delikatnie niewiele mnie to obejdzie - otóż chętnie pokazałbym 200wonowi co Anka naprawdę w T6 potrafi.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #668 dnia: Marzec 26, 2010, 19:42:07 »
No widzisz, to o co postuluje Nevan to właśnie wolność słowa. Możesz sobie pisać jak to byś pokazał koreańczykowi gdzie raki zimują i luz to tylko twoje zdanie i masz do tego prawo, ja nie będę tego negować. Ja gram od wielu lat bryanem, nie mam skilla czy refleksu ale widząc walki Knee trzęsą mi się z wrażenia kolana. Za to uważam, że sunchip gra bardzo słabo - na warunki koreańskie, i nie czuje tej postaci tak jak knee właśnie. Co nie zmienia faktu, że jest zajebistym graczem overall, ale może zmiana na bruca czy steva (nie pamiętam kim teraz gra) była dobrym posunięciem i pozwoli mu wykorzystać tą postać do maximum, tak jak Knee to robi z bryanem. Jeśli by jednak doszło do walki holeman vs frizen, ja wiem na kogo postawiłbym hajs 8)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #669 dnia: Marzec 26, 2010, 20:37:36 »
Co do 200wona to Spike niedawno był w Korei i z nim grał. Pisał mi, że mieli wyrównane walki, więc on akurat chyba nie jest w najlepszej formie  :P Tyle, że 200won już chyba bardziej gra dla przyjemności niż dla kasy, tak samo jak Leedy i paru innych wymiataczy z czasów T5.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #670 dnia: Marzec 26, 2010, 21:23:09 »
Jak juz tak sie sprzeczacie kto tu jest masta to powiedzcie mi czy:
1. Misty jest aktualnie  najlepszym Eddym na swiecie  czy moze ktos inny ?
2. Na TZ byl temat ligi tekkena gdzie podawali jakie  maja rangi  gracz da ktos linka  bo nie moge znalezc :) ?

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #671 dnia: Marzec 26, 2010, 22:14:09 »
Heh też z całą powagą mogę powiedzieć że Ryan słabo gra i nawet szkoda oglądać jego walki. Taka prawda leży u niego na prawdę wiele i technicznie jak na niego jest kiepsko. No ale to już tylko i wyłącznie kwestia tego że najwidoczniej się do tej gry nie przykłada tak jak kiedyś i forma u niego leży.
Tak więc mogę powiedzieć że słabo gra. Mam dużą wiedzę o tej postaci, długo już nią gram i wiem o co w niej chodzi.

No ale nie mogę powiedzieć że Ryan nie wie jak Kazikiem grać (a to jest różnica), bo wtedy jednocześnie mówię że jestem sprytniejszy i mam więcej doświadczenia od kolesia który wygrał ponad sto turów i grał w tą grę w cholerę czasu przede mną.

Przy takim toku rozumowania wyjdzie na to że tak naprawdę ponad 95% grających nie będzie wiedziała jak własną postacią grać bo zawsze znajdzie się ktoś kto oglądnie ich filmiki na youtube, będzie miał sporą wiedzę o danej postaci i będzie miał inną filozofię gry.

No ale ok, jest wolność słowa więc można mówić i pisać co się chce (nie licząc wyjątków:P).
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2010, 22:16:06 wysłana przez CheeseOfTheDay »

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #672 dnia: Marzec 26, 2010, 22:53:49 »
Trochę się z Tobą nie zgodzę - oglądając czyjeś (a przede wszystkim własne) walki na youtube czy innym replay mode zawsze dojrzymy błędy czy niewykorzystane szanse. Ale to, że to dostrzegamy nie uprawnia nikogo do kwestionowania czyjegoś dorobku, wiedzy ani umiejętności - ani co gorsza myślenia, że przecież moglibyśmy osiągnąć więcej od nich.

Jeśli schodzimy na temat Ryana, to spadek formy widać jest od dłuższego czasu. Nie interesowałem się specjalnie jego grową karierą do momentu kiedy nie zagrałem z nim w Berlinie (przegrałem, rzecz jasna ale posypało się też parę perfectów). Sam fakt, że taki gracz dostał perfectem od kogoś słabszego od siebie nie oznacza jeszcze, że nie wie jak grać. Zwyczajnie więcej się po nim spodziewałem, ale w końcu jest to tylko człowiek i to i owo może mu się przytrafić raz na jakiś czas. Jednak jemu przytrafia się systematycznie od ponad roku, dlatego nie ma co mówić tutaj o przypadku.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #673 dnia: Marzec 26, 2010, 23:14:06 »
Za to uważam, że sunchip gra bardzo słabo - na warunki koreańskie, i nie czuje tej postaci tak jak knee właśnie.

Według mnie powinieneś napisać że nie podoba ci sie gra Sunchipa a nie że gra bardzo słabo bo to jest wierutną bzdurą o czym świadczą jego wyniki na Tekken Crashu 3 i Royal Rumble.
A czucie postaci to już inna sprawa, można kogoś nie czuć ale gra nim wychodzi ci fenomenalnie, ot co.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #674 dnia: Marzec 26, 2010, 23:28:28 »
Nevan - akurat w tekkenie perfecty nie mówią zbyt wiele. Taka gra, randomowa wybitka + dżagiel + ściana + udany setup i mamy rundę. Nie mówię że to źle, oczywiście ;] Dlatego właśnie gra się aż do trzech wygranych walk po trzy rundy, aby nie było przypadków.

Jeśli chodzi o spadek formy Ryana, to on już w to chyba bardzo mało gra, wybrał sobie sf4 jako main game.