Autor Wątek: Tekken 6 - temat ogólny  (Przeczytany 233260 razy)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #405 dnia: Marzec 05, 2010, 16:01:39 »
Myslalem ze w tekkenie nie ma czegos takiego jak e-dramy, a jednak ;d

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #406 dnia: Marzec 05, 2010, 16:09:44 »
Wychodzi na to że ja i Gajda strzelamy wybitkami na pałę

Gajda - nie, ale ty - owszem 8)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #407 dnia: Marzec 05, 2010, 16:11:10 »
ja to robię na pałę d/f+3 bryana - tak wygrywają prosi :o
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #408 dnia: Marzec 05, 2010, 16:13:39 »
Ja gram na pałe Zafiną - bardziej pr0 już sie nie da w tej grze 8)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #409 dnia: Marzec 05, 2010, 16:37:37 »
Widzę, że najgłośniej szczekają burki które na żadnym turnieju w życiu nie były a "rywalizację" ograniczają do potyczek online.

Momentami jestem za cenzurą i ograniczeniem prawa do swobodnej wypowiedzi.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #410 dnia: Marzec 05, 2010, 17:40:41 »
Mógłbyś chociaż nie używać zwrotu "polaczek".
(...)
Może zareagowałem impulsywnie ale kuwa.. w obronie Polaków! 8)

Dadrot, użycie "polaczków" to sarkazm wymierzony w ludzi, którzy krytykują naszych polskich PROsów nie mając pojęcia o czym mówią i sprowadzając ich skilla i osiągnięcia do grania na pałe.
Gdyby nie umniejszano zdolności naszej reprezentacji, Gajda zapewne użyłby słowa "Polacy", więc nie ma się co spinać w obronie Narodu bo nikt go nie atakuje  :)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #411 dnia: Marzec 05, 2010, 17:41:54 »
Heh każdemu zdarza się czasami napisać na forum jakąś głupotę, ja nie jestem tu wyjątkiem  8) Za dużo po po prostu oglądam walk koreańców i zbyt krytycznie potem oceniam innych, a trzeba przecież pamiętać o różnicach poziomu jaki nas dzieli.
Gajda jeżeli poczułeś się urażony jakąś z moich wypowiedzi to przepraszam, jesteś z pewnością jednym z najlepszych graczy w Polsce (a może i w Europie), co potwierdzają twoje wyniki na ostatnich turniejach i taki leszczyk jak ja nie powinien oceniać twojej gry  ;)

Cytuj
Wychodzi na to że ja i Gajda strzelamy wybitkami na pałę i ogólnie jesteśmy beznadziejnymi graczami xD

Junior proszę nie podpinaj się pod kogoś, zwłaszcza jeśli jest to gracz o kilka poziomów lepszy od ciebie  :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #412 dnia: Marzec 05, 2010, 17:54:52 »
Wychodzi na to że ja i Gajda strzelamy wybitkami na pałę

Gajda - nie, ale ty - owszem 8) 

Dzięki xD jak tak dalej pójdzie to przestane w ogóle używać HopKolana xD bez tego i tak zaczniecie jazdy z jakimś innym ciosem xD podpowiem że pewnie będzie to FC d/f+2 xxxD

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #413 dnia: Marzec 05, 2010, 17:56:12 »
Heh każdemu zdarza się czasami napisać na forum jakąś głupotę, ja nie jestem tu wyjątkiem  8) Za dużo po po prostu oglądam walk koreańców i zbyt krytycznie potem oceniam innych, a trzeba przecież pamiętać o różnicach poziomu jaki nas dzieli.
Gajda jeżeli poczułeś się urażony jakąś z moich wypowiedzi to przepraszam, jesteś z pewnością jednym z najlepszych graczy w Polsce (a może i w Europie), co potwierdzają twoje wyniki na ostatnich turniejach i taki leszczyk jak ja nie powinien oceniać twojej gry  ;)

Cytuj
Wychodzi na to że ja i Gajda strzelamy wybitkami na pałę i ogólnie jesteśmy beznadziejnymi graczami xD

Junior proszę nie podpinaj się pod kogoś, zwłaszcza jeśli jest to gracz o kilka poziomów lepszy od ciebie  :P
OK :)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #414 dnia: Marzec 05, 2010, 18:10:48 »
Spoko Olga, napisałem jedynie, że można powstrzymać się od tego typu określeń - bądźmy szczerzy: jeśli ktoś napisze, że kiepsko grasz w grę komputerową to nie powód do obrażania tej drugiej osoby, tyle. Jeszcze raz: napisałem Mógłbyś chociaż nie używać zwrotu "polaczek". Czy to było zbyt ostre? Obraziłem kogoś? Ustalmy jedne zasady dla wszystkich, ja nie potrafię grać w tą grę ale jak przychodzi taki progejmer i mi to tutaj na forum wytyka (obvious shit is obvious) to przecież nie robię żadnego drama. To samo z ocenianiem lepszych graczy od siebie pod kątem ich gry. Komandos napisał, że gajda gra na dwa ciosy pfffff.. Serious business. Obraza majestatu i wielka dyskusja. Zaraz przyleciało kilka osób i się rozpoczęła krucjata bo przecież komandos nie ma prawa na forum tak pisać, gdzie on a gdzie gajda itp. Spoko. Gdy tenshi napisała, że knee to tylko SS JU i odpisałem, że to nie fair ocena i spłycanie gry jednego z najlepszych graczy tekkena w historii to dostałem odpowiedź:

- że jestem fanbojem
- nie umiem grać
- nie znam się
- etc

Oczywiście nie było wtedy dyskusji, tenshi ewidentnie miała rację, w drugą stronę niestety to już widać nie działa. Tak to wygląda w szarej polskiej rzeczywistości. Jest na ogół małe grono wzajemnej adoracji i nie można nic napisać aby nie dostać zjeby. Na szczęście nie ma tutaj jeszcze cenzury, ale kto wie? Może nevan spełni pewnego dnia swoją wizję z postu wyżej i jako oficjalny mistrz polski tekkena będzie podejmować decyzję co kto może i powinien wypisywać na forum. Bo oczywiście wg jego "logiki" aby coś ocenić trzeba mieć w tym temacie duże doświadczenie i na "opinie" nie ma miejsca na poważnym forum o bijatykach. Idąc za tym ciosem, aby wyrazić swoją opinię nt książki trzeba być pisarzem aby ocenić film - reżyserem. Dziwne? Dal mnie tak.

Jeszcze raz na koniec: nie trzymam niczyjej strony, nie jestem pro graczem w tekkena tylko newbem, który nie potrafi w to grać i nie jeździ na turnieje i nigdy nigdzie nie twierdziłem, że jest inaczej.

Peace :-*
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #415 dnia: Marzec 05, 2010, 19:37:58 »
Tak dadorot, uważam, że aby wypowiadać się w takich kwestiach trzeba mieć doświadczenie. Jeśli nigdy nawet nie wystartowałeś w turnieju to po prostu siedź cicho albo przynajmniej nie rzucaj się w oczy niepotrzebnie. Ostatecznie do wymarzonego tysiąca postów możesz przynajmniej spróbować dojść bezkonfliktowo.

Mistrzem Polski nie jestem i jeszcze do tej pory nie byłem, to tak dla sprostowania.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2010, 19:42:09 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #416 dnia: Marzec 05, 2010, 19:53:43 »
Proszę bez napinki,bo zaczyna się robić kwas jak na forum PSX po AOT.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #417 dnia: Marzec 05, 2010, 19:56:45 »
Mam siedzieć cicho to może będę w stanie bezkonfliktowo pisać sobie na forum? Spoko, dzięki za radę :o
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #418 dnia: Marzec 05, 2010, 21:05:27 »
Gajda pisze jeden post na 2 lata, więc kolejnego przeczytamy pewnie w okolicy Igrzysk Olimpijskich w Londynie :)

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #419 dnia: Marzec 05, 2010, 21:18:55 »
Ludzie ale jesteście nerwowi :-) Wyluzujcie troszkę ^^ Co do wypowiadania się na różne tematy to o ile różne opinie mogą denerwować doświadczonych ludzi to nie można też się tak unosić - przynajmniej póki komentator używa słów w stylu "moim zdaniem" albo "wydaje mi się" :-)