Autor Wątek: Tekken 6 - temat ogólny  (Przeczytany 233253 razy)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #585 dnia: Kwiecień 18, 2010, 19:56:33 »
Panda to jest wcielone zło. dzisiaj miałem nieprzyjemność walczyć z tym potworem ponownie, cieszy mnie jednak że coraz więcej osób zaczyna dostrzegać prawdę, dowód?
http://kikikane.wordpress.com/2009/02/
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #586 dnia: Kwiecień 18, 2010, 21:59:48 »
Zawsze mowilem ze to jest z czitowana postac :P

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #587 dnia: Kwiecień 18, 2010, 22:17:41 »
Dadrot, to już obsesja.

:)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #588 dnia: Kwiecień 18, 2010, 23:39:20 »
Dadrot, to już obsesja.

:)

Z ust mi to wyjales

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #589 dnia: Kwiecień 19, 2010, 10:33:40 »
A Di jest już kapłanem pandowiary ^^pierwszym objawem były pandolotki, następnie pando kapcie, i teraz głowa pandy. Widać jak szybko pnie się w hierarchii. No i pewnie cała ta jego pandosekta zafundowała mu serwer na backdash.pl żeby mógł nowych wyznawców zbierać! Ot co!

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #590 dnia: Maj 06, 2010, 18:04:42 »
Stronka tekkentrack zostala shackowana. Czy sa jakies zrodla dla niektorych frame dat spoza ina tekken? (mam na mysli paula, lawa i pare innych)

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #591 dnia: Maj 06, 2010, 21:30:25 »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #592 dnia: Maj 26, 2010, 13:00:10 »
Nie pamiętam, aby ludzie się aż tak stresowali w poprzednich częściach. To jest gra w stylu "wiem co poleci, ale i tak to dostanę". Bo coś... bo bug... bo dziwnym trafem nie zdążyłam zablokować... I to chyba najbardziej człowieka irytuje...
Sam bym tego lepiej nie ujął.

Tundra - w streecie też często w ważnym momencie można zepsuć linka albo jakiś input ;] Execution jest ważne we wszystkich bijatykach. Akurat w tekkenie się tym nie martwie bo tam większość rzeczy jest banalnie prosta, bardziej denerwuje mnie ten random o którym pisała Tenshi. A przechwycenie podcinki rzutem to nic takiego, jeśli podcinka nie posiada klatek w których postać się schyla (np. hellsweep).

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #593 dnia: Maj 26, 2010, 15:16:35 »
Ta jak się nie potrafi grać to najlepiej powiedzieć, że bug albo gra zwalona  ;) W Streecie wszystko jest jasne bo to gra 2D prosta jak budowa cepa  :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #594 dnia: Maj 26, 2010, 15:22:13 »
*troll alert*

Nie dajcie mu tej satysfakcji ;]

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #595 dnia: Maj 26, 2010, 15:34:36 »
Naprawde rzadko to pisze, ale zgadzam sie z Komandosem w 100%. W tej grze hitboxy sa stale i nie ma mowy o jakichkolwiek pomylkach. Komputer sie nie myli, to ze np. lokiec anki ma takie chore priorytety i niszczy 95% crusherow w tej grze, to jedynie oznacza ze takie parametry ma ten cios i trzeba sie do tego przystosowac, to nie jest zaden bug czy cos.

Edit: W takim razie i ja jestem trollem ; )
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #596 dnia: Maj 26, 2010, 15:59:02 »
Nie, ty nie jesteś trollem, chodziło mi tylko o drugą część wypowiedzi Komandosa. Poza tym ty wiesz o czym mówisz, Komandos nie ma zielonego pojęcia o bijatykach.

Ja wiem, że to nie jest random, nie chodzi mi o właściwości ciosów (te które przebijają inne, przebijają je zawsze a nie raz na jakiś czas i to jest dobre), bardziej chodzi mi o takie sytuacje o których pisała Tenshi, a one wynikają tylko z tego, że w tej grze jest za dużo parametrów które trzeba brać pod uwagę, przez co w niektórych sytuacjach zdarzają się rzeczy, których sie po prostu nie da przewidzieć. A pamiętajmy że tekken to tylko gra, więc nie ma za zadania odwzorowywania rzeczywistości :)

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #597 dnia: Maj 26, 2010, 16:04:33 »
zgadzam sie w 110% z komandosem i frizenem,ta gra jest najbardziej dopracowanym tekkenem jaki powstal,nie ma ss na pale jak w doskonalym dr gdzie movement bardziej przypominal rewie na lodzie,zastanawia mnie tez ciagle narzekanie "pro"jak snejk,stary w co ty grasz??zreszta i w "niezbugowana"gre pewnie tez bys byl slaby.
ciagle tez slysze,ze postacie sa slabe,a i inne super mocne.sam gram brucem i wiem,ze wiekszosc z was uwaza go za prostaka,ale nie znaczy to,ze wygrywam tylko i wylacznie z racji postaci drugiego gracza.czy nikt naprawde nie zastanawia sie dlaczego pro w t6 sa pro z wczesniejszych czesci dlaczego ten tytul jest numerem jeden od 3 lat w salonach gier,dlaczego w tego tekkena chca ludzie zaczynac grac??
w mojej opinii dobry gracz umie sie przestawic na zmieniony system gry,tak jak dobry zawodnik potrafi sie przestawic na nowe strategie drugiego,nie da sie wygrac ciagle stosyjac te same schematy.
ja tez nie lubie wszystko-cruscha u larsa i naszczescie na tym koncze,kiedy mi przebije mida nie placze i nie wyzywam gry.zrozumialem,ze ta gra i ten cios tak dzialaja...ludzie jak nin czy rain tez.


jeszcze 2 sprawy:tenshi, ty juz chyba powinna przestac grac.snejk, ty nigdy nie powinienes zaczynac.


p.s. nie napislaem tego,by stac sie najbardziej znienawidzonym graczem w polsce,moja wypowiedz jest tym co mysle,nie uwazam ponadto,ze jestem kims wyjatkowym na scenie texa w polse,bo wiem,ze na tym forum sa ludzie lepiej znajacy sie na nim niz ja.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2010, 16:07:48 wysłana przez Radical_Spike »
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #598 dnia: Maj 26, 2010, 16:18:07 »
Spike  raczej Ty powinnes przestac pisac niz Tenshi grac , za bardzo nosza Toba emocje

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tekken 6 - temat ogólny
« Odpowiedź #599 dnia: Maj 26, 2010, 16:19:44 »
Fajnie że mnie znasz i wiesz jak gram/grałem. Wiesz, to nie ja jeżdżę po całym świecie i gram z najlepszymi graczami, żeby potem wrócić do Polski i zostać zgwałconym przez Christie (oczywiście nie umniejszając Tokisowi).

No i fajnie że zrozumiałeś w ogóle o co mi chodziło.