Autor Wątek: Tier lista  (Przeczytany 216614 razy)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #675 dnia: Marzec 26, 2010, 23:36:28 »
Ej no cambion, wiesz o co mi chodziło, liczy się kontekst całej wypowiedzi.
Sęk w tym, że mało osób gra pro Bryanem i z tych co grają sunchip jest najsłabszy imo, nie ma poukładanej gry i nie ma dopracowanego manualnie tego Bryana w porównaniu z tymi którzy nim grają, a to że takich osób jest mało to inna sprawa.. Generalnie sunchip gra bardzo skutecznie i ogólnie jest genialnym graczem, ale w przypadku tej postaci widać ewidentnie różnice pomiędzy poszczególnymi operatorami. To właśnie miałem na myśli :)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #676 dnia: Marzec 27, 2010, 00:55:40 »
W prawdzie nie jestem ekspertem od Bryana ale mi się akurat gra Sunchip bardziej podoba niż Knee.
Już tak mam że wole oglądać mniej efektownych ale za to skuteczniejszych graczy, dlatego zawsze UWILBIAŁEM Shou. Szkoda że już teraz nie gra, albo nawet jeśli wciąż to robi to znaleźć jego walki jest dość trudno. Nigdy nie lubilem DJ'a ale oglądać go gdy był prowadzony przez Shou'a to była dla mnie przyjemność. A jego walki z Knee za czasów DR były chyba najlepszymi i najbardziej skillowymi jakie widziałem. Bezsprzecznie mój ulubiony gracz ever. 8)

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #677 dnia: Marzec 27, 2010, 06:39:19 »
Mi sie strasznie podobal za czasow kadencji 5 czesci Royal Flush, Boze jak on prowadzil Jin'a ! Lezka sie w oku kreci, moze jeszcze gra cos w T6 :o poki co nie znalazlem jego filmikow z T6 :/ bo Jin sie zmienil...

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #678 dnia: Marzec 27, 2010, 07:30:46 »
Shou w dr był mistrz : >. Pamiętam jak Szypcio mi na gg jechał po Shou że gościu nie ma skilla i w ogóle słabo gra. Nie dał sobie wytłumaczyć że tek nie jest. Dopiero jak pograł więcej w tekkena, jak już powoli kończyła się DR'ka zaczął dostrzegać ocb w grze Shou i mówił że gra świetnie i ma mega skilla xD.
Całkiem dobry przykład dobrego młodego gracza (bo wtedy Szyper już dobrze grał i kumał tekkena) który nie zrozumiał gry topowego gracza:).

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #679 dnia: Marzec 27, 2010, 09:17:56 »
co jak co, ale ciężko odmówić Knee skuteczności.. nie wiem skąd ci się to wzięło cambion :)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #680 dnia: Marzec 27, 2010, 12:00:19 »
co jak co, ale ciężko odmówić Knee skuteczności.. nie wiem skąd ci się to wzięło cambion :)
No na turniejach w euro czy usa owszem ale już w samej korei chyba nie jest tak różowo. Oczywiście z czasem na pewno bedzie coraz lepiej 8)

Shou w dr był mistrz : >. Pamiętam jak Szypcio mi na gg jechał po Shou że gościu nie ma skilla i w ogóle słabo gra.
Zakochałem się w jego grze jak tylko zobaczyłem jego walki z Knee podczas gdy korea wpadła do japonii i dostali karty na automaty z podpisem xyz 8) No a potem jego gra na SBO :-*
Najlepsze były opinie na YT na temat jego gry... nie ma to jak komentarze pseudo prosów dla których jak ktoś nie napierdala non stop na pitbulla to jest (pipi)owy.

Jedyne walka Shou jaką udało mi się znaleźć, podczas eliminacji do SBO:
http://www.youtube.com/watch?v=zpqTt2p4Umo od 4:10
Nie wiem ale to już jakoś nie to samo :(

EDIT: i jeszcze jedna walka: http://www.youtube.com/watch?v=0j_HpfzEwZs z jakimś Ganem
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2010, 12:12:56 wysłana przez Cambion »

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #681 dnia: Marzec 27, 2010, 14:01:23 »
Mnie bardziej jarala gra Qudansa :)

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #682 dnia: Marzec 27, 2010, 15:21:33 »
Hmm, jeżeli o mnie chodzi, to połowa walk Yosha jaką oglądam bardzo mi się podoba, i można się z nich wiele nauczyć... te które mi się nie podobają to zwykle początkujący gracze, po których widać, że nie czują bluesa.

Gra Sunchipa podoba mi się z tego względu, że widać u gościa niesamowicie dobry refleks i precyzję. Ale z wyglądu i zachowania nie za bardzo mi się podoba :) 
Jeżeli chodzi o Holemana, to myślę że jest to typ gracza który bardzo nie lubi ryzykować nawet minimalnymi stratami. Ale widać, że uczy się szybko. Na tym wg. mnie polega jego skuteczność.

Gajdzie również bardzo kibicuję - bardzo chcę zobaczyć jeszcze więcej takich widowisk jak jego pojedynek z StarScreamem. Lać aroganckich Brytoli! ;)

"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #683 dnia: Marzec 27, 2010, 16:27:42 »
Nevan - akurat w tekkenie perfecty nie mówią zbyt wiele. Taka gra, randomowa wybitka + dżagiel + ściana + udany setup i mamy rundę. Nie mówię że to źle, oczywiście ;] Dlatego właśnie gra się aż do trzech wygranych walk po trzy rundy, aby nie było przypadków.

Jeśli chodzi o spadek formy Ryana, to on już w to chyba bardzo mało gra, wybrał sobie sf4 jako main game.

A zgodzisz się, że wybitny gracz nie powinien sobie czegoś takiego pozwolić posadzić? Od tamtego momentu diagnozuję ten spadek formy Ryana, a nie swoją wyższość nad nim, na boga.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #684 dnia: Marzec 27, 2010, 16:39:47 »
A zgodzisz się, że wybitny gracz nie powinien sobie czegoś takiego pozwolić posadzić?

Prawda, tak samo jak ktoś grający na tym poziomie nie powinien się tłumaczyć "bo nie jestem ograny na tą postać".

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #685 dnia: Marzec 27, 2010, 16:49:04 »
Prawda, tak samo jak ktoś grający na tym poziomie nie powinien się tłumaczyć "bo nie jestem ograny na tą postać".

Tratatata dokładnie ! Pamiętam jeszcze jak na EuroSlashu wszyscy skakali ze szczęścia jak Ryan posadził jakiegoś basica ;-/

Lać aroganckich Brytoli! ;)

Lać murzyna !

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #686 dnia: Marzec 27, 2010, 17:17:55 »
A zgodzisz się, że wybitny gracz nie powinien sobie czegoś takiego pozwolić posadzić?

Prawda, tak samo jak ktoś grający na tym poziomie nie powinien się tłumaczyć "bo nie jestem ograny na tą postać".

Bieda najgorsza ze wszystkich. Trzeba się było ograć, co postać się nie odkryła w Time Release? Ludzie to mają durne ideologie do swoich porażek.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #687 dnia: Marzec 27, 2010, 17:21:30 »
Tzn takie tłumaczenie się przed innymi jest rzeczywiście żałosne, ale usprawiedliwianie się tak przed samym sobą nie jest złe. Mi często pomaga przestać się wkurwiać. ;]

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #688 dnia: Marzec 27, 2010, 17:49:14 »
Może ten cały Tekken to nie na Twoje nerwy jednak?;-)


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #689 dnia: Marzec 27, 2010, 17:53:08 »
Ja to wiedziałem dawno ;) Tekken potrafi obrócić najlepszych kumpli w największych wrogów (no chyba że to są Poznańskie trojaczki heheh oni się tam całują po każdym jugglu hhehhe)