Autor Wątek: Tier lista  (Przeczytany 216613 razy)

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #630 dnia: Marzec 25, 2010, 15:41:00 »
I o to chodzi w tekkenie ;) żeby czerpać przyjemność z gry swoją postacią ;D A nie nastawiać się tylko top + turniej

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #631 dnia: Marzec 25, 2010, 15:44:24 »
Dlatego cieszę się że no.1 dla mnie jest bryan:
+design
+klimat
+animacje
+mocny jest
+dużo grania aby ogarnąć go w pełni, praktycznie niemożliwe jak dla mnie więc się nie nudzi
+daje satysfakcje!
+taunt <3
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #632 dnia: Marzec 25, 2010, 15:57:49 »
Pogrywam jeszcze troszkę garnkiem i kazkiem ;p Garnek ma teraz empowerd df+2+3 ;p a kazik po prostu jest fajny i bardzo mocny ;D

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #633 dnia: Marzec 25, 2010, 16:02:18 »
Jesteś moderatorem Brajana, jak śmiesz grać innymi postaciami! :[
marsz do practica ćwiczyć ch4!
Taunt JU daruje ci bo sam wiem, że to awykonalne w walce :P
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #634 dnia: Marzec 25, 2010, 17:26:12 »
E tam ;p Nie mogę się wyzbyć odruchu CH4 ff2 a mishimami zawsze pogrywałem, poprawiają taiming, koordynacje i movement ;D

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #635 dnia: Marzec 25, 2010, 19:45:29 »
ale jak "realnie" to uwazam ze to Law jest ponad wszystkich.
Potwierdzam 8)
Pitrex już wcale nie gra  ;)
A tam takie gadanie, nie udało mu się w końcu sprzedać tej konsoli, mogę się założyć że zaraz znowu kupi tekkena i będzie grał ;] Zresztą, już się mnie o granie wypytywał jak mu powiedziałem, że konsola do mnie niedługo wraca ; p
Wiesz, ja się tam Larsa nie boję, najgorsza to jest ta Alisa ;-/ Postać z innej gry ;-/
Dlaczego z innej gry? Poważnie się pytam, bo nie wiem co ona (poza porąbanymi animacjami niektórych ciosów) ma takiego wyróżniającego ją na tle innych postaci. Serio, jak obedrze się ją z tych wszystkich skrzydełek, świecidełek i pił, to zostaje tak do bólu standardowa postać, że aż można się zastanowić, po co ją w ogóle dodawali (tak samo jak Lilkę i Dragunova w DR, Boba, Miguela i Leo w T6, Larsa w BR - przecież te postacie totalnie nic nowego nie wnoszą oO)   

Jestem hero member, fuck yeah! 8)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #636 dnia: Marzec 25, 2010, 19:54:55 »
Witamy w gronie herosów 8)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #637 dnia: Marzec 25, 2010, 20:17:22 »
Lars to nie tylko uf+3 i ff+4,3 :D j/k

Stosujac tylko te 2 ciosy prawie ugralem z Di runde!!!

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #638 dnia: Marzec 25, 2010, 20:37:07 »
Lars to nie tylko uf+3 i ff+4,3 :D j/k

Stosujac tylko te 2 ciosy prawie ugralem z Di runde!!!
...bez komentarza. Zaraz rozpęta się kolejna dyskusja, zresztą bezcelowa.


Przestańcie mnie traktować jako Bóg wie kogo. Ja jestem tylko niezłym* graczem, który ma swoją postać, ma doświadczenie turniejowe, wie stosunkowo dużo o tej grze i stara się jak najmniej ryzykować. A że nasza tekkenowa rzeczywistość jest taka jaka jest, to już inna sprawa...


* - napisane na podstawie wyników turniejów

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #639 dnia: Marzec 25, 2010, 20:44:02 »
Cytuj
A tam takie gadanie, nie udało mu się w końcu sprzedać tej konsoli, mogę się założyć że zaraz znowu kupi tekkena i będzie grał ;]

Wczoraj znowu wystawił  ;D Ale może na xboxie będzie grał jak się uda  ;)
Cytuj
Stosujac tylko te 2 ciosy prawie ugralem z Di runde!!!

Kurde szacun  :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #640 dnia: Marzec 25, 2010, 21:51:26 »
Alez ja o MYKu nie wspomnialem.
@Tenshi
Ale czy to nie jest czasem tak ze low-mid/mid tierem sie zawsze trzeba bylo ograniczac w pewnym stopniu jesli chodzi o wachlarz ciosow? A Lars ktory jest high/mid-high prawie nie ma bezuzytecznych ciosow.
@Dadrot
Wiem jak to brzmi, i spodziewalem sie niezlej ofensywy w moja strone, bo ludzie maja utarte w glowie "Koreaniec=musi dobrze grac".
@Solo
Zapomnialem o Fukusu na smierc, wlasnie w ten sposob sadze ze powinno sie grac ta postacia.

A fyfy cztery czy to nic innego jak dluzszy, bardziej c**jowy hellsweep, wiec nie wiem czemu ludzie akurat marudza na to a nie na hella takiego kaza po ktorym on ma juggla z udzialem scian.  8)
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #641 dnia: Marzec 25, 2010, 22:37:49 »
Cytuj
@Dadrot
Wiem jak to brzmi, i spodziewalem sie niezlej ofensywy w moja strone, bo ludzie maja utarte w glowie "Koreaniec=musi dobrze grac".
@Solo
Zapomnialem o Fukusu na smierc, wlasnie w ten sposob sadze ze powinno sie grac ta postacia.

Każdą postacią można grać na różne sposoby tak samo skutecznie. Holeman to jeden z najlepszych graczy na świecie i to jest fakt. Przypomniałeś mi teraz Spike'a który pisał, że Rain nie potrafi grać Brucem  :D Trzeba zrozumieć jedno- Koreańcy to zupełnie inna liga niż my/reszta świata i nie ma sensu robić jakichkolwiek porównań.
Frizen gdybyś ty używał tylko takich ciosów jak Holeman to pewnie nawet z grupy byś nie wyszedł na żadnym turnieju, a on tak gra i wygrywa z najlepszymi. Wnioski wyciągnij sam  ;)

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #642 dnia: Marzec 25, 2010, 23:02:08 »
Cytuj
Wiem jak to brzmi, i spodziewalem sie niezlej ofensywy w moja strone, bo ludzie maja utarte w glowie "Koreaniec=musi dobrze grac".
Cytuj
Koreańcy to zupełnie inna liga niż my/reszta świata i nie ma sensu robić jakichkolwiek porównań.

 : *

Frizen gdybyś ty używał tylko takich ciosów jak Holeman to pewnie nawet z grupy byś nie wyszedł na żadnym turnieju, a on tak gra i wygrywa z najlepszymi. Wnioski wyciągnij sam  ;)

Czyli on specjalnie sie ogranicza i daje im fory?  :'(
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #643 dnia: Marzec 25, 2010, 23:08:37 »
Cytuj
ludzie maja utarte w glowie "Koreaniec=musi dobrze grac".

Oczywiście że nie musi. Ale kiedy jest to jeden z najlepszych koreańców i gra w najlepszej w te klocki społeczności świata to chyba raczej dobrze gra i raczej wie jak grać.

Ja rozumiem że oglądając jego walki można pomyśleć "Jak on gra? Czemu tego nie robi?". Ale trzeba zdać sobie sprawę z tego że jest to bardzo doświadczony gracz i bardzo utalentowany. Miał on dostęp do gry dużo wcześniej więc wie on o tej postaci jak o wielu innych dużo więcej niż my. Ma też większe doświadczenie, zna też dużo więcej różnych opcji setapów ich wad i zalet.

Więc jeżeli czegoś nie robi bądź robi coś niezrozumiałego dla nas to może dlatego bo to co my robimy nie działa już na tym poziomie na którym on gra, a tego co działa na jego poziomie my nie potrafimy zaaplikować na naszym.


To trochę tak jakbym ja (czy jakikolwiek inny kazio gracz z euro) powiedział że oho Dongpal nie wie jak grać Kaziem, i co z tego że ma na koncie prawie 20k walk w BR na super poziomie i gra w najsilniejszej lidze świata, ja ze swoich doświadczeń na praktisie i z walk z koleżkami przy piwku czy dwóch turniejach wiem że tą postacią powinien grać inaczej.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #644 dnia: Marzec 25, 2010, 23:09:38 »
Jak zwykle bardzo lubię się z Komandosem przekomarzać, tak teraz muszę przyznać mu 100% racji. Jak można powiedzieć, że ktoś "nie wie jak grać daną postacią"? To jest gdzieś zapisany jedyny słuszny sposób na grę każdą postacią w tej grze? Każdy gra tak jak mu się podoba i jeśli przy tym wygrywa, to nie za bardzo jest się tutaj o co czepiać. A Holeman należy raczej do tych wygrywających graczy ;]